دنبال کن

کار در منزل برای بانوان

بسته بندی

1402/10/18
سارا رخ فروز
من یک خانم هستم وشرایط کار در بیرون از منزل را ندارم ومیخوام درمنزل کسب درآمد کنم 
17:11
1 پاسخ
9 تایید
بسته بندی
باسلام به دو نفر نیروی خانوم بصورت تک شیفت کاری جهت بسته بندی و پهن کردن پارچه البسه بیمارستانی نیازمندیم . اتباع هم پذیرفته می‌شود.
1402/10/19
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
06:44
3 پاسخ
2 تایید
1402/10/20
ساجده تبرزن طبری
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم 22سالم کاری رادربیرون ندارم میخوام درمنزل خودم کار کنم ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
09:49
4 تایید
Asmat
سلام یه خانم خانه دار 38 ساله هستم  دنبال کار بسته بندی در خانه هستم قبول میکنم خیلی به این کاراحتیاج دارم خیلی 
11:42
2 تایید
لانور دکور | LanoorDecor
استخدام کارمند بسته بندی و ارسال کالا (خانم)
بسته بندی و ارسال لوستر متعهد و منظم ساعات کاری ۱۰ صبح تا ۶ عصر ساکن غرب تهران
سلام من ب دنبال کار بسته بندی هستم 40 سال دارم امکان کار بیرون از خانه رو ندارم
13:12
4 تایید
1402/10/21
فاطمه معجنی
سلام من یک خانم هستم به کار در منزل نیاز دارم
پاک کردن حبوبات،بسته بندی جوراب. اگر موردی بود من می توانم.
17:58
2 تایید
فاطمه معجنی
من از درگز هستم به کار نیاز خیلی زیادی دارم.
18:00
چرم آرا | Charmara
استخدام کارمند انبار (آقا)
اگر فرد زبده ، با انگیزه و شادابی هستین و شرایط زیر رو دارید به چرم آرا بپیوندید: تسلط کامل بر کلیه امور انبارداری آشنا به جانمایی و رعایت چیدمان محصولات در انبار آشنایی با تأمین ، بسته بندی و آماده ...
1402/10/22
سلام 
من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب و یا کار بافتنی تعداد ما هم زیاد است کار به زود ترین فرصت تحویل می‌دهیم 
10:18
1 تایید
هانیه سلمانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم 28ساله
10:59
1 تایید
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ورامین با سپاس
11:33
ویرایش بسته بندی
نیاز به ویرایش یک بسته بندی دارم. فریلنسر انتخاب شده است. لطفا پیشنهاد ثبت نکنید.
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم امکان کار در بیرون ندارم پیشوا (ورامین)هستم بسته بندی باشه و زود هم تحویل میدم 🙏
11:35
1402/10/23
سلام منم شرایط بیرون از منزل ندارم خیلی دوست دارم تو خونه کار داشته باشم یعنی نیاز دارم
20:15
1 تایید
1402/10/25
سمانه عزتی
من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم . اگه ممکنه و کاری در منزل مثل بسته بندی و...سراغ دارید در خدمتم .
05:00
بسته بندی
باعرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان دیوار به چند نیرو خانم برای کاردرمنزل بسته بندی لباس نیاز داریم مجرد بودن هم مشکلی نداریم حقوق ماهیانه پرداخت میشه دوستان توجه کنید ۲۰الی ۲۵روز زمان میبره تاکارمون ...
1402/10/26
فاطمه شعبان نیا
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید
من یک خانوم هستم کاردرمنزل میخوام
08:56
1 تایید
1402/10/27
زینب غلامی
سلام خانمم نیازمندکاردرمنزلم
11:02
1402/10/28
مریم احمدی نژاد
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0**** 
23:23
1 پاسخ
بسته بندی
با سلام به تعدادی اقا و خانم جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما بدون محدودیت سنی با درامدی عالی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1402/10/30
بهناز نجف زاده
مریم احمدی نژاد
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0****
سلام برا کدوم‌شهر؟
11:43
ثریا
سلام من یک خانوم هستم امکان کار دربیرواز منزل رو ندارم دنبال کار بسته بندی هستم آدرسم درپاکدشت خاتون آباد زندگی میکنم و38 سالمه. 
15:14
روشنک خیرابادی
خانمم 25 ساله شدیدا به کاردرمنزل احتیاج دارم
17:41
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی و پرس کاهذ
روشنک خیرابادی
سلام وقتتون بخیر خانم 25ساله هستم نمیتونم بیرون کارکنم به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم
17:43
1 تایید
رباب سعیدی نامداری
سلام یه خانم 34ساله هستم جویای کار درمنزل هستم، بسته بندی هرچی باشه میتونم انجام بدم، خیلی نیازمندکار هستم
17:55
خدیجه حامدی مکرم
من یک خانم هستم کار در منزل میخوام 
20:07
گروه آموزشی پرش | Paresh
استخدام کارمند انبار و بسته بندی (آقا)
شرکت پرش جهت تکمیل نیروی انسانی در بخش بسته بندی ،کارمند بسته بند ساده با شرایط ذیل استخدام می کند ساعت کاری: - 8:30 الی 5:30 عصر پنجشنبه ها تا ظهر - ترجیحا با سابقه کار در انتشارات - سفارش ها را توس...
1402/11/01
فاطمه نبی زاده
سلام من خانم هستم و شرایط کار در بیرون از،منزل رو ندارم میخوام تو خونه کار کنم مثل بسته بندی حبوبات یا جوراب یا پوشاک مشهد هستم
03:59
وحید پورپناهی
سلام وقت بخیر خانم هستم برای کار در منزل بسته بندی وامثال نفراتمون هم زیاده وزود تحویل میدیم
10:53
مهدیه
سلام من خانم هستم دنبال  کار بسته  بندی هستم  از کاشان درصورت  کار668ایتا bhar@
14:44
بسته. بندی و بردست
به یک خانم بردست و یک خانم جهت بسته. بندی. پوشاک ورزشی. نیازمندیم محیط کاملا زنانه و امن محدوده طبرسی. جنوبی بدون. نیاز به سابقه. کاری کاری بسیار آسان و راحت
1402/11/02
مریم ..
من به کار در منزل نیاز دارم ترجیحا بسته بندی لباس و جوراب یا لوازم تحریر ،سرپرست خانواده هم هستم داخل کرج حصارک ممنون
03:27
کاردرمنزل 
06:51
1402/11/04
فاطمه اکبری
سلام به کار بسته بندی در منزل نیازمندم وضع مالی مون خوب نیست مشهد زندگی میکنم 
00:36
1 تایید
خانوم هستم و دنبال کار خوب
سلام دنبال کار خوب با حقوق خوب هستم کار با کامپیوتر بلدم... بسته بندی یا کار در شرکت هرچی باشه میتونم انجام بدم اگه کار خوبی هست ممنونم مطلع ام کنید
1402/11/11
مونا شعبانی
سلام من کار در منزل میخوام که حقوقش منصف باشه شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم
11:05
1402/11/14
محمدرضا عشقی
دنیا محمد ی
0**** 
08:35
محمدرضا عشقی
من در مشهد تعدادی خانم نیاز دارم 
08:40
کارگر ساده/ماهر/با غذا خوابگاه بیمه/مکمل ورزشی
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی مکمل ورزشی در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدک...
محمدرضا عشقی
بسته بندی لباس زیر زنانه
08:42
1402/11/15
سلام یه خانم خانه دار هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم
16:10
سلام من یک خانم خانه دار هستم 28 ساله و شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم و نیازمند کار درمنزلم
17:42
کارگر ساده ماهر غذا بیمه خابگاه شرکت حلوا شکری
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی حلوا شکری در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدکال...
معصومه دهقاني محمدابادی
من معصومه دهقانی ا ماد ه کار درمنزل 0**** 
22:58
1402/11/16
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام
21:22
1402/11/17
حدیثه نوری
سلام دنبال کار هستم در روستا زندگی می کنم 17 سالمه به کار خیلی نیاز دارم 
05:37
نیروی خانم برای بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم برای بسته بندی و فروشندگی در دفتر نیازمندیم ساعت کار 8 تا 14:30 ترجیحا ساکن میدان نبوت شیخ آباد بلوار شهید موسوی یادگار امام بنی فضل معصومیه شمالی و جنوبی بلوار حضرت معصومه سی...
سلام من دنبال کاردرخانه هستم خیلی احتیاج دارم 
05:43
فاطمه صمدی
سلام من به کار نیاز دارم لطفا اکر باشد به من بکیر خانه باشد بسته بندی یا هر چیزی دیکر
13:09
1402/11/20
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست کار بیرون نمیتونم کار درمنزل میخوام ممنون میشه اگه کاری هست بهم بگین خیلی دستم گیره نیاز به کاردارم
15:04
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی مجرد و سن 17-25سال محدوده میدان نصر
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست ممنون میشم که اگه کاری بسته بندی در منزل بودبهم بگین خیلی نیاز به کاردارم
15:06
1 تایید
1402/11/21
سلام، خدمت شما، من آیناز هستم شرایط کار دربیرون ازخانه راندارم خواهشا، اگه کار درمنزل دارید به ما معرفی کنید مثل لباس بیمارستان کارهای راسته دوزی خیاطی دوخت رو بالشتی یا هر چیز دیگه ازجمله اینا 
04:15
6235
04:15
کارگرساده ماهر غذا بیمه خوابگاه(شرکت روغن)
استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه روغن خوراکی قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و ✔️تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳ وعده غذایی ✔️دارای ۳ ر...
زهرا هداوند
سلام من دستگاه پرس و ترازو دیجیتالی دارم نیاز به کار
بسته بندی نیاز دارم ممنون می شوم طرف آبشار دوم ساکن هستم
09:15
1402/11/22
سلام فرحناز هستم ب کار در منزل احتیاج دارم سپاسگزارم
19:29
1 پاسخ
مریم اسدی
سلام خانم هستم دنبال کار درمنزل میگردم
20:56
کار در منزل بسته بندی
به تعدادی نیروی کار جهت بسته بندی لوازم د رمنزل نیازمند هستیم .دقت کنید دوستان شرکت ما کاملا واقعی هست و طبق مدارکی که بهتون داده میشه میتونید استعلام بگیرید . برای اطمینان شما عقد قرار داد هم صورت می...
1402/11/23
محبوبه ترابی
سلام من محبوبه ترابی هستم درامد خیلی کم داریم و خیلی خیلی به کار نیاز دارم خواهش میکنم اگر کار بسته بندی در منزل هست من را خبر کنید 
06:17
فاطمه میرباقری
سلام من خانوم هستم امکان کار در بیرون رو ندارم (ملایر) هستم بسته بندی باشه زود تحویل میدم
10:40
1402/11/24
زهرا نعمتی
بدنبود 
04:56
کارگر ساده هنری
سلام وقت بخیر استخدام نیروی اقا و خانم جوان بصورت تمام وقت از ساعت ۹صبح الی ۱۸ عصر در کارگاه چاپ و بسته بندی (صحافی) حقوق ماهیانه ۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان مرخصی ماهی ۲بار تایم استراحت و نهار ۱ ساعت بدون نی...
لیلا جواهری
سلام من تهران  افسریه   هستم  22سالمه  بسته بندی در منزل  هرچی باشه انجام  میدم خیلی  احتیاج دارم 
06:26
1402/11/27
باسلام من مادردوتافرزندهستم همسرم فوت شده به کاردرمنزل احتیاج دارم 
07:43
1 پاسخ
مهر یزدان
سلام وقت بخیر خانم افغان 18 ساله شرایط کار در بیرون ندارم کار در منزل میخوام 
11:50
جذب نیرو خانم در پردیسان
سلام واحترام جذب نیرو خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی مواد عطاری وغذابی شرایط سنی از 24 الی 50سال پایبند به موازین شرعی باشد و نزدیک به محل کار باشد کار در فضایی کاملا مذهبی میباشد جسارتا سروی...
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم شرایط کاردر بیرون را  ندارم اگربسته بندی نخ یااسباب بازی ویاموادغذای خشکباردارین مادرخدمت تون هستیم. 
18:42
1402/11/29
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم و شرایط کار در بیرون ندارم 
12:22
1402/11/30
سیمه ع
سلام منم میخوام توخونه کار کنم 
14:19
نیروی خانم بسته بندی
سن بین ۱۸ تا ۳۰ سال مجرد نیروی بسته بندی سفارشات پستی وزن بسته ها اکثرا ۲ کیلوگرم و جابجایی سنگین ندارد اگر دوست دارین در یک محیط کاری ، آرام و بی حاشیه و شاد فعالیت کنید ، لازمه اش داشتن گوش شنوا و ن...
سیمه ع
بسته بندی جواب بسته بندی  هرچی باشه انجام میدم
14:21
1402/12/09
ثریا سلطانی
سلام خدمت شما من نیاز دارم کار در منزل اگر کار خیاطی باشد بیست چهار سال سابقه دارم  هر نوع لباسی را میدوزم
01:33
زهره نیازی
سلام خسته نباشید من خانم خانه هستم شرایط کار در بیرون ندارم میخوام در منزل در آمد کنم کاری بسته بندی 
16:27
شاطر حرفه ای خانم
شاطر حرفه ای خانم؛ فِرز، تمیز، متعهد و باایمان جهت کار در کارگاه خانگی پخت نان خانگی با آرد کامل.(آشنایی کامل به همه ی مراحلِ خمیرکردن، چانه گرفتن، پهن کردنِ دستی و با دستگاه پهن کن، انداختن روی شاطه ...
زهره نیازی
بسته بندی جوراب هرچی باشد انجام میدم 
16:29
زهره نیازی
چرا جواب نمیدین ؟ 
16:31
طیبه جلیلی
سلام وقتتان به خیر من یک خانم با دوتا بچه مدرسه‌ای شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم  میخواهم اگه شرایط هست کار در منزل کسب درامد کنم
18:48
کارمند خدماتی دفتری
به یک خانم آراسته جهت انجام امور خدماتی دفتر شامل بسته بندی و نظافت در محدوده سن ۳۰ تا ۴۰ سال نیازمندیم لطفا در ساعت کاری تماس بگیرید
طیبه جلیلی
سلام من یه خانم خانه دار هستم شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم نیازمند کار در منزل هستم
18:50
1 پاسخ
1402/12/10
چنور قادرمزی
سلام من خانم 40 ساله هستم به کار در منزل احتیاج دارم ممنون
07:39
1 پاسخ
رها احمدوند
سلام 4 نفر خانم هستیم کار در منزل انجام میدیم ساکن سراسیاب مارلیک
لطفا بگید از کارپیشه تماس گرفتین
21:09
کارگر ساده ماهر غذا خوابگاه بیمه(شکلات و نوتلا)
استخدام کارگر ساده آقا تولید شکلات و نوتلا در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدکالای فصلی ...
1402/12/12
ملیکا رضایی
سلام 
08:17
ملیکا رضایی
ببخشید میخوام استخدام شم 
ملیکا رضایی
برای کار در منزل
1 پاسخ
اتوکار و بسته بندی کار خانم
باسلام کارگاه تولیدی پیراهن مردانه برای تکمیل کادر خود نیاز به تعدادی اتوکار وبسته بندی کار خانم دارد### کار دائم### محیطی امن و آرام### تسویه ماهانه نقدی### دسترسی آسان به مترو و خط بی آر تی### ...
1402/12/13
فاطمه مرادی
سلام خونوم هستم دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم با سپاس
14:10
فاطمه مرادی
سلام 20 سالمه خانم هستم نیاز به کار در منزل دارم لطفاً راهنمایی کنید
14:15
1 پاسخ
1402/12/15
سلام من یه خانمی هستم بخاطر بی سرپرستی احتیاج به کار در منزل دارم ممنون میشم معرفی کنین لطفا بزرگی میکنین 0**** این شماره تماس من
09:12
کارگرساده و ماهر کارخانه شکلات و بیسکوییت
کارخانه معتبر تولید شکلات و بیسکوییت از اقایان فعال استخدام فوری میکند و مدت زمان قرارداد کاملا توافقی کار سبک می‌باشد از متولدین ۶۳تا۸۵ میپذیریم برای متولدین ۶۳،۶۴،۶۵پایان خدمت الزامیست ✴️✴️استخدام ...
سلام عصر بخیر من خانم هستم و به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون میشم معرفی کنید
13:25
1402/12/21
سلام من دنبال کاردرخانه استم هرکاری باشد انجام میدم
16:16
سلام من خانم استم دنبال کاردرمنزل استم
16:18
بازاریابی حظوری
سلام وقت بخیر شرکت پدیده هرمز در نظر دارد جهت تکمیل کادر فروش چند بازاریاب خانم و آقا استخدام کند. ساعات تماس 8 صبح تا 14 ظهر محصولات، نوشیدنی های پرفروش( آب میوه،عرقیجات طبیعی ) مغزی جات بسته بندی ...
رقیه باقری
سلام یه خانم خانه دارم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
18:10
1402/12/22
الناز بازگیر
سلام خسته نباید هنوز نیرو لازم دارید 
02:25
سحر محمدی
سلام  من  از  سرخس  هستم  چند نفر بیکار در خانه هستیم  شرایط کار بیرون رو نداریم   متقاضی  کار بسته بندی در منزل هستیم  لطفا  اگه کسی کاری سراغ داره راهنمایی  کنه
06:51
کمک انباردار و انباردار
تولیدی مانتو مادام برای کار های جابجایی و حمل و بسته بندی محصولات خود از افراد با سلامت فیزیکی کامل 20 تا 40 سال دعوت به همکاری مینماید.آدرس هفت تیر نزدیک مترو هفت تیر. حقوق 12 تا 15 با توجه به توانای...
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
09:36
2 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
0****  
23:23
1402/12/23
زهرا عباسی
سلام من یه خانوم 37 ساله هستم دنبال کار در منزل واسه بسته بندی میگردم با پنج تا بچه واقعا بهش نیازدارم 
09:49
مزدی دوز با کارگاه برای تولید پاییزه زمستانه زنانه
نیازمند مزدی دوز با کارگاه برای تولید کارهای پاییزه و زمستانه کار به صورت صفر تا صد میخوام انجام بشه از الگو سازی ، برش ، دوخت ، اتو و بسته بندی کارگاه حتما حتما تهران باشه با اطراف تهران کار نمیکن...
1402/12/24
نگار روحی فرد
سلام وقت بخیر من در استان اردبیل زندگی میکنم 21سال دارم و نیاز به کار در منزل دارم اگه شعلی بود لطفا راهنمایی کنین اگه کار بزرگی باشه تعدادنفرات زیادی هم داریم سابقه کار در بسته ماسک و سبزی را هم دارم
08:39
1402/12/27
محدثه رخشانی
سلام جویای کاردر منزل. هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم چمستان ولیرکان
04:18
1 پاسخ
1403/02/05
فاطمه فلاح
سلام خانمی هستم دنبال کار هستم که در منزل انجام بدم 
07:17
1 پاسخ
تولیدی لباس،بسته بندی
به دو نفر بسته بند خانم ترجیحا ایرانی برای کار در تولیدی لباس زنانه تریکو نیازمندیم محیط کاملا زنانه پایه حقوق از ۸ ملیون لطفا فقط تماس بگیرید
1403/02/06
غزل معصومی
سلام خسته نباشیدخانم38ساله هستم ویک دختر19ساله نیاز به کار درمنزل دارم ممنون میشم معرفی کنید
12:38
1 پاسخ
1403/02/11
صدیقه شریعتی
سارا رخ فروز
من یک خانم هستم وشرایط کار در بیرون از منزل را ندارم ومیخوام درمنزل کسب درآمد کنم
سلام.برای آشنایی با شرایط کارتماس بگیرید.0930/191/5654
22:36
صدیقه شریعتی
دنیا محمد ی
سلام .
کد ملی دارین؟
22:36
حبوبات بسته بندی
فقط خانم درامد عالی
صدیقه شریعتی
روشنک خیرابادی
خانمم 25 ساله شدیدا به کاردرمنزل احتیاج دارم
سلام.برای آشنایی با شرایط کارتماس بگیرید.0930/191/5654(بسته بندی نیست)
22:38
صدیقه شریعتی
سلام فرحناز هستم ب کار در منزل احتیاج دارم سپاسگزارم
22:39
صدیقه شریعتی
باسلام من مادردوتافرزندهستم همسرم فوت شده به کاردرمنزل احتیاج دارم
22:39
بسته بندی پوشاک بچه گانه
با سلام به تعدادی بسته بند خانم جهت کار در تولیدی پوشاک محیط زنانه نیازمندیم
صدیقه شریعتی
طیبه جلیلی
سلام من یه خانم خانه دار هستم شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم نیازمند کار در منزل هستم
22:40
صدیقه شریعتی
چنور قادرمزی
سلام من خانم 40 ساله هستم به کار در منزل احتیاج دارم ممنون
صدیقه شریعتی
ملیکا رضایی
برای کار در منزل
یک نفرنیروی کار خانم وآقا
نیروی کارخانم برای بسته بندی نبات نیازمندیم ساعت کاری ۷:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر حقوق ۷میلیون *نیروی کار آقا برای قسمت تولیدنبات نی دارساعت کاری ۷:۳۰صبح تا۵بعداز ظهر حقوق ۱۱میلیون فقط تماس پیامک جوابگونی...
صدیقه شریعتی
فاطمه مرادی
سلام 20 سالمه خانم هستم نیاز به کار در منزل دارم لطفاً راهنمایی کنید
صدیقه شریعتی
فاطمه یلمه
22:41
صدیقه شریعتی
محدثه رخشانی
سلام جویای کاردر منزل. هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم چمستان ولیرکان
22:42
همکار آقا دیپلمه جهت برش و بسته بندی لامپ
دو نفر آقا با حداقل دیپلم جهت ساخت لامپهای خطی جهت برش و بسته بندی لامپها با محدودیت سنی حداکثر ۳۰ سال جهت کار در کارگاه دانا. حقوق شامل حداقل حقوق وزارت کار به میزان ۹۱۰۰ برای مجردین و ۹۶۰۰ برای متاه...
صدیقه شریعتی
غزل معصومی
سلام خسته نباشیدخانم38ساله هستم ویک دختر19ساله نیاز به کار درمنزل دارم ممنون میشم معرفی کنید
صدیقه شریعتی
فاطمه فلاح
سلام خانمی هستم دنبال کار هستم که در منزل انجام بدم
1403/02/12
نادیا اصل مرادی
سلام من ی خانم 26 ساله خانه دار هستم  شرایط بیرون منزل ندارم  نیاز ب ی کار در منزل دارم 
13:12
کارگر بسته بندی جهت تولیدی کفش
به تعدادی خانم یا آقا جهت کار در بسته بندی کفش با مزدعالی و کار دائمی نیازمندیم. شهرک ولیعصر جای خواب نداریم.
نادیا اصل مرادی
سلام خانم26ساله هستم ازگرگان. ب ی کار درمنزل نیاز دارم 
13:15
سلام
زمفیرا هستم کار بسته بندی در منزل
استان گیلان. رودبار
با تشکر
13:30
1403/02/15
منیجه محمدپور
سلام کار در خانه لازم دارم بسته بندی چیزی باشه
23:21
بسته بندی غذا
به ۵نفر نیروی کار برای بسته بندی غدا و سالن کار نیاز مندیم لطفا یا حضوری تشریف بیارید یا اینکه تماس بگیرید
منیجه محمدپور
کار لازم دارم بسته بندی چیزی باشه میتونم کار کنم 
23:22
1403/02/16
کوثر صداقت طلب
سلام دونبال کار بسته بندی هستم در منزل جایزان
15:38
سلام خانم هستم دنبال کار در منزل هستم محدوده رباط کریم شهریار ممنون میشم سراغ داشتین اطلاع بدین
20:54
ب چن نفر خانم جهت کار در تولیدی کفش نیازمندیم
ب چن نفر خانم پستا ساز و بسته بندی کفش نیازمندیم
1403/02/17
نگین حاتمی
سلام خانوم هستم نیازمند کار درمنزل هستم 20سالمه 
10:10
نگین حاتمی
سلام خانم هستم 20سالمه  به یه شغل در خانه نیازمندم 
10:13
1403/02/19
سلام خانم هستم 31ساله به کار در منزل احتیاج دارم لطفاً راهنماییم کنید
13:48
به یک کارگر ساده خانم نیازمندیم
به یک کارگر ساده خانم جهت اتوکشی و بسته بندی در کارگاه تولیدی لباس نیازمندیم همراه با سرویس رفت و برگشت ساعت کاری 8_17 پنجشنبه ها: 8_13
سلام خانم هستم31 ساله ساکن اصفهان به کار در منزل احتیاج دارم لطفاً راهنماییم کنید 
13:49
1403/02/20
فاطمه قلیزاده
سلام من یه خانم هستم کار تو منزل لازم دارم شرایط کار در بیرون رو ندارم لطفا راهنمایی کنید 
11:51
فاطمه ممی زاده
سلام من یک خانم بیست ساله هستم به یه شغل کار در منزل نیاز دارم شرایط من جوری شده که نمیتونم بیرون از خونه کار کنم هر شرطی هم باشه من قبول میکنم 
12:59
1 پاسخ
بسته بندی پوشاک
به یک نفر خانم برای همکاری جهت بسته بندی پوشاک بچگانه نیازمندیم. (شرایط سنی از ۲۰ سال تا ۳۵ سال) ساعت کاری:شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر پنجشنبه ها تا ساعت ۱۴:۳۰ روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها تعطی...
محمد صمدی
فاطمه ممی زاده
سلام من یک خانم بیست ساله هستم به یه شغل کار در منزل نیاز دارم شرایط من جوری شده که نمیتونم بیرون از خونه کار کنم هر شرطی هم باشه من قبول میکنم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:29
1403/02/21
نگین احمدزاده
سلام.من ی خانم  هستم شرایط بیرون برای کار رو ندارم تقاضای کار بسته بندی در خانه رو داشتم.استان گیلان شهر رشت.ممنون از برنامه خوبتون
02:08
سمیه عبدلله پور
سلام من یه خانوم هستم وشرایط کاربیرون را ندارم ودرمنزل کسب درآمد کنم 
07:28
کار بسته بندی در محیط کاملا زنانه
به یک همکار خانم(به صورت تک شیفت عصر) جهت کار در فروشگاه سبزیجات آماده (محیط زنانه)واقع در خیابان فلسطین نیازمندیم      ساعت کاری بعدازظهر ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰(جمعه ها تعطیل) * ۲۵ روز کاری د...
سمیه عبدلله پور
سلام سمیه هستم توروخدا یه کار در منزل بسته بندی میخوام انجام بدم اگه کار در منزل بسته بندی چیزی هست من درخدمتم
07:31
1403/02/22
سلام دنبال کار بسته بندی هستم شرایط اقتصادی خوبی ندارم و دوتا بچه کوچیک دارم بیرون نمیتونم کار کنم ،اگر کاری سراغ دارین ممنون میشم
20:27
1403/02/23
خسروان
نیاز کار در منزل دارم 37
06:48
کار در منزل با درآمد روزانه یک میلیون
سلام کار در منزل با درآمد روزانه یک میلیون تومان بسته بندی حبوبات بسته بندی مواد غذایی بسته بندی آجیل ثبت نام فقط تا آخر همین هفته در استان یزد و سایر شهرستان های آن
سلام نظیف محمودی هستم دنبال کار بسته بندی هستم‌خخخخخخخلللللییی‌نیاز‌دارم‌نمتونم‌بیرون‌کار‌کونم‌‌سند‌28ساله‌
10:07
افسانه فلاح
من  خانم خانه دار هستم در هشتگرد قدیم
و علاقه مند به کار در منزل هستم وبسیار در کار دقیق
ومنظم هستم ودوست دارم کسب درامد داشته باشم بسیار خوش قول وآن تایم هستم  ودیپلمه هستم خیلی مشتاق کار مناسب با در امد مناسب هستم فلاح هستم
13:07
افسانه فلاح
7273
13:08
بسته بندی بخاری
ب یک عدد خانم برای بسته بندی نیازمندم خیلی کار آسونی هست بیایید میبیند صبحانه با کارخونه هست ناهار با خودتون ماهی 7 الا 8 میلیون تومان
ایلار بابازاده
سلام من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم اگه ممکنه کاری در منزل مثل بسته بندی سراغ دارید در خدمتم 
20:48
هانیه فیضی
هانیه امامی از تکاب سلام من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم اگه کار درمنزل هست مثل بسته بندی دارید ممنون بگین 
23:01
هانیه فیضی
هانیه امامی
23:02
کارگر ساده، مرد جوان، پاره وقت
فروشگاه تجهیزات پزشکی فارما واقع در چهارراه طالقانی کرج نیازمند یک جوان مرد جهت همکاری در فروشگاه بمنظور بسته بندی - جابجایی - نظافت می باشد. ساعت کاری بصورت پاره وقت و هماهنگ شده میتواند متغیر باشد ا...
یک‌شنبه 18 شهریور 1403، ساعت 00:56