دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
3 پاسخ
14 تایید
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم شغلی ساده با درامد مناسب برای تمامی سنین بدون نیاز به سرمایه و سابقه کار کسب اطلاعات از روبیکا
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
4 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
3 پاسخ
5 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
بسته بندی
به سه خانوم جهت کار در بسته بندی لباس بیمارستان نیازمندیم کار در کارگاه هست برای منزل نداریم لطفن سوال نفرمایید سن ۲۵ تا3۵نیازمندیم لطفن سوال الکی نپرسید شرکت سازمان طب آوای ژیان شهرک صنعتی شماره خیاب...
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
5 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
یک شرکت معتبر تولیدی تریکو پوشاک مردانه از تعدادی نیروی بسته بندی و مسئول حرفه ای بسته بندی دعوت به همکاری می نماید. برای اطلاعات بیشتر باشماره های زیر تماس بگیرید:
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
4 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به چند خانم برای بسته بندی نیازمندیم محدوده صفادشت کرج همراه با سرویس رفت و برگشت برای اطلاعات بیشتر فقط با شماره زیر تماس بگیرید چت دیوار پاسخگو نیستم ***********
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
4 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
2 تایید
بسته بندی
نیروی خانم جهت بسته بندی در کارگاه و بردن بسته ها به انبار دیجیکالا در سپاد. سن ترجیحا ۱۸ تا ۴۰ سال بدون سابقه کار. آموزش داده میشود ۳ روز در هفته از ساعت ۸ صبح ۳ بعدازظهر ساعت تماس برای اطلاعات بیش...
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
بسته بندی
تولیدی ایینه
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1 تایید
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
گروه بازرگانی نیکطب | NikTeb
استخدام کمک انباردار (خانم)
ما در شرکت خود به دنبال جذب نیرویی پویا و فعال هستیم تا بتوانیم در یک محیط جوان و دوستانه تجربه حس رضایت شغلی را به ارمغان بیاوریم. شرکت دارویی وزن بسته ها بسیار سبک تنها احتیاج به دقت بالا و صبر می ...
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
کسب درامد در منزل باگوشی، طب سنتی
با سلام این کار مختص بانوان توانمند و هدفمند میباشد اگر دنبال یه کار با شرایط عالی و درامد خوب و تضمین آینده ی خودتون و خانوادتون در دوسال آینده هستین میتونید کاردر منزل باگوشی هوشمند رو انتخاب کنید ...
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
کارگر ساده خانم برای سورتینگ مرکبات
کارگر ساده فقط خانم برای بسته بندی پرتقال در سورتینگ مرکبات ساعت کاری از 7 صبح تا 4 بعدازظهر محیطی کاملا زنانه برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید شماره تماس: 0913XXX1030
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
مزدی دوز تریکو
با سلام پذیرای سفارشات دوخت ، برش و بسته بندی شما تولید کنندگان بزرگوار هستیم. دوخت،برش ،اتو و بسته بندی شلوار اسلش ، شلوار ساپورتی ، شلوارک ، تیشرت و دورس در تمامی سایز ها تولید صفر تا صد لطفا تولی...
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  0**** 
15:39
به چند پرسنل جهت کار قنادی و فروشندگی نیازمندیم
شرط سنی ۲۰ تا حداکثر ۳۰ سال نیروی کار پخت کیک و شیرینی ساعت ۱۶ تا ۲۴ (پرسنل آقا) نیروی کار ساندویچی (پرسنل آقا) بسته بندی و فروش نان ۱۰صبح تا ۱۰ شب(پرسنل خانم با روابط عمومی بالا) فروشنده لباس (پرسنل ...
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 0**** 
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 0**** 
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 0**** 
15:44
2 تایید
بسته بندی دایم مرکبات(پرتقال نارنگی) هلوشلیل وغیره
به تعدادی نیروی خانم در مقطع سنی15تا47سال جهت بسته بندی مرکبات(نارنگی و پرتقال)و انواع میوه های دیگر در تمامی فصول سال در سورتینگ بدون احتاج به سابقه کاری و مدرک تحصیلی نیازمندیم ساعت کاری 6صبح تا 3ظه...
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
1 پاسخ
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
sam123
کار خیاطی وسط کاری اتو کاری و بسته بندی در ترکیه
علاقمندان کار خیاطی در کشور ترکیه با حقوق عالی تصفیه کامل هفتگی دعوت به کار میگردد 0901XXX4825(نمایش کامل)
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1 تایید
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
اتو و بسته بند خانوم
سلام به چند خانوم جهت کار در کارگاه اتو و بسته بندی نیاز مندیم محیط کاملا زنانه تسویه ماهانه برای اطلاعات بیشتر لطفا فقط تماس بگیرید
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
3 پاسخ
استخدام نیروی دختر برای کار در دفترفروش طلاسازی
من خودم صاحب دفترم و دخترم و محیط کاملا دحترونست به یک نیرو حضوری از شنبه تا 4شنبه طبق قرارداد روزی 3ساعت بطور توافقی که صبح باشه با بعدازظهر و میخوام پیج هم دستش باشه برای ثبت سفارش پیج از 11 صبح تا ...
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
0**** 
05:20
1 پاسخ
کار در منزل  فضای مجازی
کار درمنزل برای بانوان خانه دار و شاغل که میخوان بدون نیاز به بیرون رفتن از خونه به درآمد عالی برسن بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون پرداخت حق ثبت نام ،آموزش رایگان فضای مجازی (انستا و روبیکا) در من...
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1 پاسخ
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
استخدام نیرو کار در منزل(بسته بندی)
استخدام جهت کار در منزل حقوق بین ۷ الی ۱۵میلیون تومان در ماه بدون محدودیت سنی بیمه و تسویه حقوق به صورت آنی ظرفیت محدود
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
1 پاسخ
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
جذب نیرو کاری با سابقه و کارآموز در ۱۲ بخش سازمان
شرکت تجاری و بازرگانی زیما در جهت تکمیل کادر خود در پروژه های تازه تاسیس اقدام به همکاری میکند : استخدام کارشناس بهداشت مسیول مدیا و عکاس (پرتره) استخدام کارآموز منابع انسانی استخدام کارشناس حسابداری...
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
نیرو وسط کار خیاطی
با سلام به تعدادی نیرو خانم جهت کار در تولیدی پوشاک مردانه نیازمندیم وسط کار و بردست برای (بسته بندی گلدوزی پرس ) حقوق از ۶ تا۱۳ تومن بنا به مهارت ساعت کاری ۷:۳۰ تا ۱۷/۳۰ تسویه هفته ای محدوده مفتح ...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1 پاسخ
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
کمک بازاریاب
به دو‌نفر همکار جهت بسته بندی و توزیع یخ حبه ای نیازمندیم
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
چرخکار و وسط کار
یک واحد تولیدی شلوار مردانه جهت تکمیل کادر تولید خود به تعدادی چرخکار و اتو کار و وسط کار نیازمند است کارگاه محدوده مدرس چرخکار خانم (۱۰ نفر) وسط کار و اتوکار (۱۰ نفر) کاراموزخانم (۵...
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
1 پاسخ
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
همکار تمام وقت / فروشگاه / بازارسنتی
- فروشگاه بلیز استور واقع در بازارسنتی ستارخان فاز ۵ آپادانا به تعدادی همکار به عنوان فروشنده و کارگاه فروشگاه که بسته بندی سفارشات و تولید و... هستش نیاز دارد. ......‌.‌‌‌ ساعات کاری :‌ ۵ روز یا ۶ ر...
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 0****  تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 0****  تماس بگیرین
14:01
1 تایید
کارگر اتباع جهت کار در مزرعه اراک با منزل
نیازمند یک نفر کارگر ساده اتباع 20 تا 30 سال متاهل جهت کار دائم در مزرعه حقوق 12 میلیون تومان محدوده اراک دارای منزل مسکونی با امکانات و لوازم کامل کار سخت نیست مزرعه در بیابان نیست و در محدوده شهر ...
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
بسته بندی و اتوکاری لباس و برای کارگاه
به یک خانوم یا آقا جهت بسته بندی و اتوکاری لباس نیازمندیم به اکیپ قوی بیرون بر هم احتیاج هست کارها در کارگاه انجام می‌شود
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
راننده پایه ۱ و۲ /مامورپخش/کارگرساده/تولید نان
✴️استخدام فوری✴️ استخدام نیروی کار آقا (ایرانی و اتباع) در بخش تولید و بسته بندی،راننده پایه ۲ و پایه ۱ و لیفتراک،مامورپخش (موزع)، انباردار و کارگر انبار در کارخانه تولید مواد غذایی تولید نان بسته بند...
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 0**** 
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
کارگر ساده آقا جهت کار در رستوران
به 2 کارگر ساده جهت کار در سالن و بسته بندی غذا در شیفت صبح و شیفت شب نیازمندیم و 2 کارگر ساده جهت کار در آشپزخانه در شیفت صبح و شیفت شب نیازمندیم ساعت کاری شیفت صبح از ساعت 8 صبح تا 6 عصر ساعت کاری...
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
کارگر شرکت تخم مرغ با جای خواب بیمه غذا
استخدام کارگر ساده آقا در شرکت بسته بندی تخم مرغ ✔️ساعت کاری ۸صبح تا۴ بعدازظهر جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳وعده غذایی ✔️دارای ۳روزمرخصی با حقوق ✔️دارای خواب تمیز و مرتب و مجهز با تمام...
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
1 پاسخ
1 تایید
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
فقط نیروی کار خانم جهت تولید و بسته بندی
استخدام نیروی کار خانم محیط کار زنانه ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر سرویس از نظراباد و مسکن مهر حقوق وزارت کار بیمه تامین اجتماعی
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
1 پاسخ
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
کارشناس فروش و بازرگانی
به ۲ نفر کارشناس بازرگانی خانم تحصیلات حداقل لیسانس رشته های مرتبط دارای سابقه کار مفید پیگیر، جدی و منضبط توانائی انجام امور مربوط به تدارکات و تامین احتیاجات شرکت شامل مواد، قطعات، اقلام بسته بندی ...
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
0**** 
پریسارحیمی
20:12
1 پاسخ
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
استخدام تکنسین فنی آقا
یک کارخانه آب آشامیدنی در قزوین (بویین زهرا) برای تکمیل کادر خود به دو نفر تکنسین فنی آقا مسلط به برق و مکانیک ماشین الات تولید و بسته بندی فرآورده های نوشیدنی در حد تعمیر و نگهداری و ترجیحا با مدرک ف...
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

0****  پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی جعبه زنی
همکار خانوم براین جیزه زدن در شرکت به بسته بندی کردن کد زدن . مدارک دیپلم .
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
موسوی
مسئول فنی صنایع غذایی
نیازمند مسئول فنی صنایع غذایی جهت کار در کارگاه بسته بندی مواد غذایی ارسال رزومه به واتساپ 0911XXX3084(نمایش کامل)
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
جذب نیروی کار  بسته بندی
جذب نیرو در بخش های مختلف صنایع غذایی و بسته بندی حبوبات جذب نیرو به تعداد محدود توجه کنید فقط نیرو های آقای مجرد از سنین 20تا30 سال تماس بگیرند فقط از این شرایط نیرو میگیریم بخش ها :. +نیرو س...
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.0**** 
23:02
کارگر ساده برای تولیدی روکش صندلی ماشین
کارگر ساده برای تولیدی روکش صندلی ماشین بسته بندی روکش صندلی کمک برش کار سرویس از سر خیابان بهرام مصیری تا کارگاه دارد
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
1 تایید
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
3 پاسخ
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
استخدام نیروی کار ساده (خانم)  بسته بندی
با سلام ب چند نیروی کار خانم صرفا جهت بسته بندی بطری عرقیات در کارگاه تولیدی عرقیات نیازمندیم با حقوق و مزایای بالا سرویس رفت و برگشت و فضای زنانه و دوستانه. لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
1 پاسخ
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1 پاسخ
همکار خانوم برای پرکردن  بسته بندی سوهان
همکار خانوم برا بسته بندی سوهان
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
استخدام نیرو جهت کارگاه تولید سوسیس
سلام به یک نفر نیرو آقا جهت کار در کارگاه واقع در کمربندی خرمشهر نوع کار بسته بندی و نظافت محیط کار هست لطفا جهت هماهنگی تماس بگیرید به دلیل مشغله کاری قادر به پاسخ پیام نیستم
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
1 پاسخ
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
استخدام 5 نفر راننده ایسوزو و ماشین سنگین
شرکت صنایع بسته بندی ابتکار اندیشان مهر واقع در کمالشهر (شهرک صنعتی بهارستان) در نظر دارد تعدادی راننده ماشین سنگین با شرایط زیر جذب نماید: 1- حداقل 10 سال سابقه رانندگی 2- دارای صلاحیت لازم جهت رانن...
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
2 پاسخ
استخدام 5 نفر راننده لیفتراک
شرکت صنایع بسته بندی ابتکار اندیشان مهر واقع در کمالشهر (شهرک صنعتی بهارستان) در نظر دارد تعدادی راننده لیفتراک با شرایط زیر جذب نماید: 1- حداقل 5 سال سابقه رانندگی لیفتراک 2- دارای گواهینامه لیفتراک...
1402/01/16
خانم زارعی
0**** 
07:47
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن  پردیس بومهن هستم
12:35
1 پاسخ
1402/01/22
زهرابختیاری
سلام  نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید 
12:47
1 پاسخ
نیرو خانم جهت بسته بندی
سلام نیرو خانم جهت بسته بندی در شهرک صنعتی بروجرد مشخصات کامل ارسال کنید با شما تماس گرفته می شود *نام و نام خانوادگی* *سن* *تحصیلات* *وضعیت تاهل* *شماره تماس* *آدرس* در صورت داشتن سابقه کار حتما ذ...
1402/01/24
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
20:48
1 پاسخ
1402/01/28
زهراغلامی
سلام. نیازمندکاردرمنزل خودهستم. تشک ر
01:12
1402/01/30
فاطمه عزیزی
سلام در فریدونکنار نیاز ب بسته بندی
06:39
بسته بندی پوشاک
به چند نفر خانم جهت کار د ربسته بندی پوشاک نیازمندیم با حقوق و مزایای عالی همراه با عیدی و پاداش در محیطی امن و ارام همراه با سرویس رفت و برگشت
1402/01/31
سمیه بایزدی
نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم 
17:01
1402/02/01
مریم حسینوند
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام  من کار بسته بندی را دوست دارم انجام بدم لطفا جواب بدین یا اگه میشه با این شماره تماس بگیرین چون خیلی پول نیاز دارم 0**** 
11:52
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:54
نیرو ساده خط تولید بسته بندی
⭕پذیرش اسفند و فروردین 1403در کارخانه معتبر صنایع غذایی ماکاروانی و پاستا کارگر ساده آقا ایرانی و خانم ایرانی و غیرایرانی جهت فعالیت در خط تولید بسته‌بندی و راننده لیفتراک و راننده پایه یک و پایه دو ...
1402/03/30
هانیه حیدری
کار در منزل هرچی باشه بسته بندی انجام میدم در تهران
11:12
فاطمه پوربنا
سلام به کار در منزل نیاز دارم ، دزفول زندگی میکنم.
16:27
شیدا پیچکار
سلام
نیاز به کار در منزل دارم
اسلامشهر_تهران
خوشحال میشم کمک کنید
ممنون
17:35
1 پاسخ
سرپرست تولید قطعات خودرویی و صنعتی
شرکت پژهان کوشا پیام نیکان؛ تولید کننده قطعات خودرویی و صنعتی برای سرپرستی واحد تولید به یک نفر آشنا به تولید و استانداردهای IATF 16949/ISO9001- 2015 آشنایی با برنامه‌ریزی، پرسکاری، جوشکاری، رنگ کاری،...
محب رحمانی
سلام دوباله کار در منزل هستد
22:19
محب رحمانی
مرد
22:19
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام من یک کار نیاز دارم  در منزل بادرامد خوب
22:52
نیروی کار ماهر در بسته بندی و انبار
با سلام دارای انگیزه و روحیه تیمی سلامت روحی و جسمی توانایی خواندن و نوشتن حروف انگلیسی دارای وسیله نقلیه جهت رفت و آمد دارای سابقه کار مرتبط محل فعالیت: بهارستان ،قلعه شور
طوبی محمدعلی شاه ابادی
به کاردرمنزل احتیاج دارم با درامد خوب
22:53
2 پاسخ
1402/03/31
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
18:33
2 پاسخ
1402/04/01
محمد صمدی
زهراطاهری
0**** 
15:33
کارمند ساده خانم و اقا جهت بسته بندی و تولید
کارمند خانم و اقا جهت کار تولید و بسته بندی ۹ صبح تا ۶ ۵ شنبه تعطیل فقط تماس تلفنی وات ساپ و اس ام اس جواب داده نمی شود
محمد صمدی
سلام 
15:40
1402/04/03
محمد صمدی
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:40
محمد صمدی
۰۹۱۳۰۰۵۳تماس بگیرید
18:47
نروی بسته بندی خانم در منزل
با سلام نیازمند نیروی خانم از محدوده ویلاشهر و خمینی شهردو مسکن مهر فولادشهر فقط خانم مجرد و یا سرپرست خانوار برای کار بسته بندی در منزل منظم و خوشقول باشه محدودیت سنی از ۲۰تا۴۰ سال طبق درخواست مدیر...
محمد صمدی
0**** 
18:48
1402/04/04
محمد صمدی
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
مهدیه مجدی
سلام نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی باشه فقط درامد داشته باشه الکی نباشه
17:10
استخدام همکار خانم جهت کار در غرفه سبزی فروشگاه
استخدام همکار خانم جهت کار در غرفه سبزی فروشگاه هایپر : ساعت کار : شیفت صبح ۸ الی ۱۶ شیفت بعدازظهر ۱۵.۳۰ الی ۲۳.۳۰ توضیحات : 1) شیفت‌ها گردشی میباشد. 2) کار غرفه ، خرد و بسته بندی و نظافت محل کار میبا...
محمد صمدی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/04/08
زهرا قاسمی
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم 0**** 
10:24
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا قاسمی
سلام من نیازمند کار در منزل هستم ۰۹۹۴۱۴۳۳۲۳۵
سلام 0**** پیام بدید
11:51
کارگر ساده با جای خواب و غذا (کروسان)
استخدام فوری به تعدادی کارگر ساده آقا جهت بسته بندی و خط تولید و....نیازمندیم ساعت کاری از ۸صبح تا ۴عصر جای خواب تمیز و رایگان برای افراد شهرستانی دارای ۳وعده‌ غذا گرم سرویس رفت‌و برگشت رایگان برای...
1402/04/13
محمد صمدی
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:49
محمد صمدی
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/04/15
محمد صمدی
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:47
تعدادی کارگر ساده میوه فروشی خانم و اقا
باسلام ۱کارگر خانم جهت بسته بندی ازساعت ۹صبح الی ۲ونیم باحقوق ۵میلیون . ‌. ‌. و کارگر ساده اقابرای کاردرفروشگاه میوه و تره بار نیازمندیم با صبحانه نهارشام و جای خواب مناسب و بهداشتی خواهشا کاری و کار...
محمد صمدی
زهرا فتحی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:50
محمد صمدی
پریسارحیمی
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱ پریسارحیمی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:52
داروسازی دکتر عبیدی
کارشناس خرید اقلام بسته بندی
شناسایی فروشندگان و سازندگان مواد بسته بندی اولیه و ثانویه از طریق سایت های معتبر ، نمایشگاه ها و … بررسی مدارک کیفی و رگلاتوری کلیه سازندگان بر اساس ماده و اخذ قیمت اولیه پیگیری حسن اجرای فرآیندهای ...
محمد صمدی
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:57
محمد صمدی
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:58
محمد صمدی
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
چرخکار و وسط کار
به چند نفر نیروی کار خانم جهت کار در تولیدی نیازمندیم چرخ کار راسته دوز ماهر وسط کاری (شامل نخ چینی و بسته بندی و کار های داخل کارگاه) ترجیحا مجرد باشد. ساعات کاری ۹ الی ۱۹:۰۰ ساعت استراحت ۱۴ تا ۱۵...
محمد صمدی
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
محمد صمدی
الهام جعفری
سلام ب کار در منزل احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:09
محمد صمدی
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. ۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
فرهاد فرزین
بسته بندی و کار درمنزل
بسته بندی لواشک سیخی و جوراب درمنزل لواشک سیخی دونه ای 700تومن هربسته 24تاییه هربستش 16800,هرکارتن 24بسته جا میشه هرکارتن 403هزارتومن که دریک روز میشه یک کارتن زد جوراب ..هربسته پنج هزارتومن هربسته...
محمد صمدی
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:13
1402/05/06
رقیه جعفری
سلام نیازبه کاردرمنزل خودم هستم شیراز ممنون
07:53
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم  بچه  کوچیک دارم 6ماهشه اگ کار بسته  بندی باش خیلی خوبه 0**** 
12:57
1 پاسخ
یک نفر برای بسته بندی زیر ۲۵ سال حقوق
یک نفر ایرانی یا افغان با ظاهری آراسته * زیر ۲۵ سال * برای بسته بندی ساعت کاری از ۹ صبح تا ۹ شب منزل در محدوده تاچارا تا صدرا باشد. حقوق عالی
محمد صمدی
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم بچه کوچیک دارم ۶ماهشه اگ کار بسته بندی باش خیلی خوبه ۰۹۹۰۳۹۳۲۸۴۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:40
سمیرا میرافضل
سلام 
15:05
1 پاسخ
محمد صمدی
سمیرا میرافضل
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:58
بسته بندی
کار در منزل تعداد محدود شرایط: ۱- منزل حیاط دار(با قابلیت ورود وانت) ۲- همکف باشد(بدون پله) ۳- حداقل ۴ نفر (۲ آقا برای جابجایی) اگر شرایط را دارید لطفاً آدرس و شماره تلفن خود را در چت ارسال کنید برای...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:59
محمد صمدی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:00
سلام کاربسته بندی درمنزل نیازمندم درگلبهار جمهوری ۴۶
21:39
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
مهندسی اتوماسیون و فناوری اطلاعات | IT & Automation Support Engineer
● مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در مهندسی برق ترجیحاً در زمینه اتوماسیون یا سایر زمینه‌های مرتبط. ● بیش از ۵ سال سابقه مهندسی در تولید مبتنی بر فرآیند، ابزار، و/یا سیستم‌های تولید. ● سازمانی، سیستماتیک ، ...
1402/06/30
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم 
18:34
1 پاسخ
محمد صمدی
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:44
1402/07/01
صدیقه شریعتی
شیدا پیچکار
سلام نیاز به کار در منزل دارم اسلامشهر_تهران خوشحال میشم کمک کنید ممنون
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:03
فقط پذیرش آقا جوان دارم  راه اندازی خط تولید
سلام و عرض ادب خدمت هم وطنان عزیز برای راه اندازی خط تولید جدید در سال جدید نیرو استخدام می‌کنیم کارخانه تولید قطعات یدکی خودروهای ایرانی حقوق 18میلیون جای خواب و غذا برای نیروهای غیر بومی رده سنی20ت...
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:06
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
صدیقه شریعتی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
مد فناوران پلاس | Med Fanavaran Plus
استخدام کارگر ساده(خانم)
به یک خانم جوان جهت فعالیت در محیط تولیدی مواد دارویی علاقمند به انجام فعالیت های تکرار شونده (مانند بسته بندی) علاقمند به کار تیمی معتمد و علاقمند به پیشرفت برای کار در یک کارگاه تولیدی در منطقه خ...
صدیقه شریعتی
الناز جم
صدیقه شریعتی
زهرابختیاری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید
20:08
صدیقه شریعتی
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن پردیس بومهن هستم
20:09
استخدامی نیروی کارخانه تولیدی لامپ و لوستر
با سلام و عرض ادب استخدام نیروی آقا از رده سنی ۲۰ الی ۲۸ سال مجرد در بخش های اعم از ⬇️⬇️⬇️ *خط تولید *انبار داری *حراست و نگهبانی *رانندگی *حسابداری *بسته بندی همراه با⬇️⬇️⬇️ ✅️جای خواب تمیز و م...
صدیقه شریعتی
زهرا فتحی
صدیقه شریعتی
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم
صدیقه شریعتی
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
20:10
جذب سرمایه گذار
با سلام مجموعه بازرگانی و تولیدی در آبادان نیازمند سرمایه گذار می باشد. مبلغ سرمایه گذاری از ۲۰۰ میلیون تومان الی ۵میلیارد تومان سود مشارکت و مبلغ مشارکت به شرح زیر می باشد. سود با باز پرداخت سود ...
1402/07/05
ماهتاب گودرزی نژاد
باسلام من نیازمند کار درمنزل خود هستم
07:50
خانم  از بهارستان هستم  نیازمند کار در منزل هستم
13:57
1402/07/06
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم خیلی احتیاج دارم
05:02
مد فناوران پلاس | Med Fanavaran Plus
استخدام انباردار (آقا)
نیازمند فردی با تعهد کاری، منظم و دقیق جهت انبار داری مواد تولیدی این شرکت، بسته بندی و ارسال برای مشتریان بر اساس فاکتور و یا درخواست های خرید زمان کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر ح...
R B
سلام شیرازم . نیازمند ‌کار بسته بندی در منزل هستم در شیراز.
18:20
افرا جاهد
سلام دنبال. بسته بندی برای کاددد در کادر منزل هستم اردبیل 
19:20
1402/08/07
سلام به یک کار در منزل خودم نیاز دارم محل زندگیم هم شهرک ابریشم کرج هستش
09:27
جذب نیرو آقا در تولیدی الکل
جذب نیرو در بخش های تاسیسات ، بارکدزنی ، نگهبانی ، خط تولید، بسته بندی ، رانندگی ، حسابداری ، بازاریابی ، فروشندگی ، اپراتور پشت دستگاه، جوشکاری و... نیازمندیم. ((استخدام نیروی آقا مجرد سن بین ۱۸الی...
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم  باتشکر 
15:27
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم باتشکر
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:36
1402/08/08
سلام خانم رحیمی هستم به کار درمنزل خودم نیاز دارم. 
08:17
کارگر ساده جهت بسته بندی (باسمنج)
به یک نفر بسته بند برای شیفت شب نیازمندیم فقط برای اهالی باسمنج
1402/08/09
سلام من به کاردرمنزل نیاز دارم میشه راهنماییم کنید
06:13
مرضیه گل محمدی
سلام  نیازکاردرخانه دارم 
16:12
1402/08/13
صدیقه رستگاری
سلام اهلل شاهیننشهر اصفهانم نیاز شدید به کار در منزل دارم
08:43
نیروی پاره وقت بسته بندی و فروش
نیرو با تعهد و نظم کاری جهت بسته بندی سفارش ها و اگه بسته بندی کم بود در کنارش مشتری هم جواب بده کار در خرازی کار بسیار راحت فقط صبح تاظهر
1402/11/04
سلام ‌من‌به‌کار‌درمنزل‌خودم‌نیاز‌دارم‌بسته‌بندی‌هر‌چیزی‌باشه
فقط‌من‌در‌روستا‌زند‌گی‌میکنم
18:40
نازیین احمدی
سلام من کار در منزل نیاز دارم لطفاً 
19:32
نازیین احمدی
سلام 
19:32
خیاط زیگزال خانوم یا اقا
به یک خیاط زیگزال کار و بسته بندی ی خشکن و زیر انداز بچه نیازمندیم کار کاملا سبک و زنونه میباشد و راحت و ساده برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین
1402/11/05
زهراطاهری
سلام گردوشکستن بلدی 
13:25
1402/11/25
سلام من یه کارنیازدارم درمنزل باادرامدخوب به پول نیازدارم
12:04
باچه شماره ای میتوانم باشماصحبت کنم
12:06
نیازمند خانواده جهت کار در گلخانه به صورت سرایداری
یک مجموعه گلخانه ای واقع در شهرستان بیجار قصد دارد جهت تامین نیروی انسانی خود از میان خانواده های در جستجوی کار نیرو استخدام کند. شرایط : ۱.فقط خانواده پذیرفته میشود ۲.حداقل ۴ نفر نیروی کار در میان خا...
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل نیاز دارم احتیاج به پولش دارم سه فرزند دارم بسته هر چیزم قبول دارم بدونه هزینه هزینه بابت استخدام 
19:05
سلام من نیاز به کار در منزل دارم 
21:13
1402/11/26
Safie Tazike
کار در منزل بسته بندی
15:10
نیروی خانم جهت بسته بندی نمک
۸صبح تا ۵ بعدازظهر تایم صبحانه و نهار دارد محدوده ۴۵ متری بسیج بسته بندی نمک
1402/12/01
سلام من 35سال دارم خانم هستم به شدت نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
11:00
فاطمه میرباقری
سلام خانم از ملایر هستم نیاز به کار در منزل هستم 
11:15
1402/12/03
هاشم.اقایی
سلا‌م‌من‌‌‌خانه‌دارم‌‌وبه‌شدت‌نیازمندکاربسته‌بندی‌درخانه‌‌هستم‌‌درپیربکران
14:28
استخدام نیروی جوان اقا در کارخانه کیک و کلوچه
به تعدادی نیروی کار جوان در کارخانه کیک و کلوچه در قسمتهای مختلف تولید و بسته بندی و انبارداری و بارکدزنی نیازمندیم شرایط سنی از ۲۰تا۳۰سال باجای خواب و استراحت با سه وعده غذایی (صبحانه،نهار،شام) وبیمه...
1403/01/17
سلام من کار درمنزل احتیاج دارم تو روخدا  بهم کار خوبی معرفی کنید خواهش میکنم 
02:20
نیازمند کار در منزل خودم هستم مازندران نکا
11:38
1403/01/20
بخشایشی
سلام من از تهران هستم کار در منزل نیاز دارم خانم هستم
04:27
تولید دستمال کاغذی پاره وقت
کارگر خانم جهت تولید و بسته بندی دستمال کاغذی سرویس ندارد مکان انتهای بلوار نواب صفوی فقط تماس جواب داده میشود ***********
شنبه 25 فروردین 1403، ساعت 06:23