دنبال کن

نیازمند کار بسته بندی لوازم تحریر یا حبوبات در منزل هستم.

بسته بندی

1401/12/05
بسته بندی
باسلام به دو نفر نیروی خانوم بصورت تک شیفت کاری جهت بسته بندی و پهن کردن پارچه البسه بیمارستانی نیازمندیم . اتباع هم پذیرفته می‌شود.
لیلا ولی پور
یه خانم هستم نیاز به کار درمنزل دارم 
شهر ساری هستم
10:07
1 تایید
لیلا ولی پور
حبوبات یا هربسته بندی دیگه 
10:08
3 تایید
زینب تقی‌زاده
سلام من ی خانم 42ساله هستم نیازمند کار درمنزل هستم ساکن شهرضا هستم 
18:20
2 پاسخ
1 تایید
لانور دکور | LanoorDecor
استخدام کارمند بسته بندی و ارسال کالا (خانم)
بسته بندی و ارسال لوستر متعهد و منظم ساعات کاری ۱۰ صبح تا ۶ عصر ساکن غرب تهران
1401/12/06
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
14:22
1 پاسخ
1401/12/10
خانم امانی
سلام من یه خانم هستم مشهدی
دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم 
15:00
1401/12/11
۸۹۷۰
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم
03:31
چرم آرا | Charmara
استخدام کارمند انبار (آقا)
اگر فرد زبده ، با انگیزه و شادابی هستین و شرایط زیر رو دارید به چرم آرا بپیوندید: تسلط کامل بر کلیه امور انبارداری آشنا به جانمایی و رعایت چیدمان محصولات در انبار آشنایی با تأمین ، بسته بندی و آماده ...
1401/12/13
خانم محمدی
سلام تعدادی خانم هستیم ک دنبال کار بسته بندی در منزل خودمان هستیم کار فقط در شیراز باشه ممنون
17:39
1 تایید
صدیقه شریعتی
زینب تقی‌زاده
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
20:40
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
20:43
4 پاسخ
4 تایید
ویرایش بسته بندی
نیاز به ویرایش یک بسته بندی دارم. فریلنسر انتخاب شده است. لطفا پیشنهاد ثبت نکنید.
1401/12/14
سلام خسته نباشید منم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کار در تهران باشه ممنون 
08:47
1 تایید
از مشهد هستم دنبال کار در خانه هستم ۲۳سالم هست خاستین خبر بدین 
16:46
2 پاسخ
1401/12/15
لیلا امینی
سلام من از زازران فلاورجان هستم نیاز ب کار در خانه  بسته بندی مواد غذایی وحبوبات دارم  راهنمایی کنید 
10:41
بسته بندی
باعرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان دیوار به چند نیرو خانم برای کاردرمنزل بسته بندی لباس نیاز داریم مجرد بودن هم مشکلی نداریم حقوق ماهیانه پرداخت میشه دوستان توجه کنید ۲۰الی ۲۵روز زمان میبره تاکارمون ...
رضوانه سادات
سلام  من یه دختر هستم 
نیازمند یک کار هستم  مثل بسته بندی اینا سبزوار 
16:45
1 پاسخ
مریم
سلام من ۲۲ سالمه ساکن کرمانشاه هستم کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبرم کنه
21:28
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم تهران مختاری حالا بسته بندی لباس لوازم آرایشی و یا حبوبات باشد فرقی نمیکند ممنون
22:50
بسته بندی
با سلام به تعدادی اقا و خانم جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما بدون محدودیت سنی با درامدی عالی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1401/12/16
Alipour
سلام من 18سالمه ساکن صباشهر کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبر بده ممنون میشم 
18:28
سلام دنبال کار در خانه هستم کازرون 
20:52
1401/12/17
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای 4میلیون درامد دارم
0**** خیشوند شماره کاریابی هست
09:30
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
بسته بندی و پرس کاهذ
سلام من يه خانم 30 ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس 0**** تكاب
13:48
1 پاسخ
زهرا ارین
سلام خانمی هستم ۲۱سالمه ساکن ازنا هستم دنبال کار بسته بندی در ازنا 
21:42
1401/12/18
پایاب
سلام دنبال کاردرمنزل خودم هستم بسته بندی هرچی باشه پاکدشت هستم 
04:40
گروه آموزشی پرش | Paresh
استخدام کارمند انبار و بسته بندی (آقا)
شرکت پرش جهت تکمیل نیروی انسانی در بخش بسته بندی ،کارمند بسته بند ساده با شرایط ذیل استخدام می کند ساعت کاری: - 8:30 الی 5:30 عصر پنجشنبه ها تا ظهر - ترجیحا با سابقه کار در انتشارات - سفارش ها را توس...
ساینا
سلام دنبال کار در منزل در خانه خودم میگردم نیاز مند هستم 
12:56
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
21:01
1 پاسخ
محمدوهابی
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
سلام ،میشه لطف کنید بگید چه کاری هستش ،من هم دنبال کار در منزل هستم .ممنونم
21:03
بسته. بندی و بردست
به یک خانم بردست و یک خانم جهت بسته. بندی. پوشاک ورزشی. نیازمندیم محیط کاملا زنانه و امن محدوده طبرسی. جنوبی بدون. نیاز به سابقه. کاری کاری بسیار آسان و راحت
سلام من ی خانومم آشنا وسابقه کاردرتولیدی تریکو ولی اشنا به بسته بندی  اتو کاری اکه در منزل باشه باحقوق دونه ای 
22:31
1 تایید
1401/12/20
۹۴۳۳
سلام خسته نباشید دنبال کار در خانه هستم در رشت
10:23
سلا من به دنبال یه ایده کار برای یه دختر و پسر جوان هستم اگر ایده ای دارید لطفاً بگید 

17:04
خانوم هستم و دنبال کار خوب
سلام دنبال کار خوب با حقوق خوب هستم کار با کامپیوتر بلدم... بسته بندی یا کار در شرکت هرچی باشه میتونم انجام بدم اگه کار خوبی هست ممنونم مطلع ام کنید
سلام

من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
17:05
1 پاسخ
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
قالی بافم بیمه دارم نیازمند کاردر منزل هستم
18:34
1401/12/23
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل 
11:34
1 پاسخ
کارگر ساده/ماهر/با غذا خوابگاه بیمه/مکمل ورزشی
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی مکمل ورزشی در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدک...
باقری
11:34
1 پاسخ
زهراشهرکی
سلام خانم 35 هستمم،دنبال کار درمنزل هستم هر کاری مهم نیس فقط درمنزل خودم انجام بدم0**** رحیم زاده
14:30
دبیری
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم کاربسته بندی نورآبادگنبدکاووس بهاره
16:14
کارگر ساده ماهر غذا بیمه خابگاه شرکت حلوا شکری
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی حلوا شکری در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدکال...
1401/12/25
آمینه انکارد
سلام
من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
11:47
1 پاسخ
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
11:48
2 پاسخ
1402/01/02
سلام من دنبال کار مونتاژ وبسته بندی در حانه هستم درحوزه ی شهریار شاهدشهر
06:03
نیروی خانم برای بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم برای بسته بندی و فروشندگی در دفتر نیازمندیم ساعت کار 8 تا 14:30 ترجیحا ساکن میدان نبوت شیخ آباد بلوار شهید موسوی یادگار امام بنی فضل معصومیه شمالی و جنوبی بلوار حضرت معصومه سی...
1402/01/04
امینی
سلام من خانم امینی هستم نیاز به کار دارم در چهاردنگه
17:42
سکینه حسینی
سلام دونفر  خانم فعال هستیم نیازمند کار بسته بندی هر وسیله وخوراکی و... در منزل ممنون میشم خبر بدید
ساکن استان فارس
18:10
1402/01/06
جوان بخت
سلام  من یک خانم هستم مشهدی دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هست
09:35
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی مجرد و سن 17-25سال محدوده میدان نصر
1402/01/07
حکیمه کوهکن
سلام خانم هستم تهران هستم متولد ۱۳۵۶
دنبال کار در منزل هستم
07:24
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
10:35
1 پاسخ
عباسعلی ابولفظلی
سلام 
10:59
کارگرساده ماهر غذا بیمه خوابگاه(شرکت روغن)
استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه روغن خوراکی قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و ✔️تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳ وعده غذایی ✔️دارای ۳ ر...
1402/01/08
سلام من دنبال کارهستم
04:44
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم 
09:18
1 پاسخ
1402/01/09
ناهید عبدی
سلام نیازمندم کار بسته ندی هستم لطفا  راهنمایی کنید
10:28
کار در منزل بسته بندی
به تعدادی نیروی کار جهت بسته بندی لوازم د رمنزل نیازمند هستیم .دقت کنید دوستان شرکت ما کاملا واقعی هست و طبق مدارکی که بهتون داده میشه میتونید استعلام بگیرید . برای اطمینان شما عقد قرار داد هم صورت می...
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
17:59
1 پاسخ
1402/01/10
سلام خانم هستم دنبال  کار در منزل هستم در محسن اباد برخوار 
17:58
1402/01/11
توروسننع؟!
نیازمند بسته بندی در منزل هستم یزد اردکان
00:57
کارگر ساده هنری
سلام وقت بخیر استخدام نیروی اقا و خانم جوان بصورت تمام وقت از ساعت ۹صبح الی ۱۸ عصر در کارگاه چاپ و بسته بندی (صحافی) حقوق ماهیانه ۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان مرخصی ماهی ۲بار تایم استراحت و نهار ۱ ساعت بدون نی...
توروسننع؟!
یه خانم هستم نیازمند کا در منزل بسته بندی اردکان 
00:58
زینب غلامیان
منم  از بابلم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
09:02
1402/01/14
سهیلاخزایی
سلام یه خانم هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم
02:04
جذب نیرو خانم در پردیسان
سلام واحترام جذب نیرو خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی مواد عطاری وغذابی شرایط سنی از 24 الی 50سال پایبند به موازین شرعی باشد و نزدیک به محل کار باشد کار در فضایی کاملا مذهبی میباشد جسارتا سروی...
فرشته قلیچ
سلام منم دنبال کار بسته بندی حبوباتم توقوچان
12:28
سلام کاربسته بندی در قوچان نیازمندم 
17:53
زهرا اسدی
سلام چند نفرخانم هستیم نیازمند کاردر منزل خودمان... اراک... سابقه کار  دور روزی روسری و اتو و بسته بندیش و بسته بندی لوازم تحریر داریم 
20:40
نیروی خانم بسته بندی
سن بین ۱۸ تا ۳۰ سال مجرد نیروی بسته بندی سفارشات پستی وزن بسته ها اکثرا ۲ کیلوگرم و جابجایی سنگین ندارد اگر دوست دارین در یک محیط کاری ، آرام و بی حاشیه و شاد فعالیت کنید ، لازمه اش داشتن گوش شنوا و ن...
1402/01/15
سلام دو نفر خانم هستیم جویای کار در خانه هر کار بسته بندی در تبریز هستیم 
08:22
دو نفر خانم هستیم جویای هر کاری در خانه مرسی جواب بدید
08:23
دو نفر خانم هستیم دنبال بسته بندی یا هر کاری در منزل شماره تلفن 0**** 
08:26
شاطر حرفه ای خانم
شاطر حرفه ای خانم؛ فِرز، تمیز، متعهد و باایمان جهت کار در کارگاه خانگی پخت نان خانگی با آرد کامل.(آشنایی کامل به همه ی مراحلِ خمیرکردن، چانه گرفتن، پهن کردنِ دستی و با دستگاه پهن کن، انداختن روی شاطه ...
مهدی سروری
سلام نیازمند کار در منزل هستم
12:16
1402/01/16
سلام ندامردانشاهی هستم ۴۳ ساله هستم جویای کار در خانه هستم وگلپایگان زندگی میکنم
05:27
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
05:55
1 پاسخ
کارمند خدماتی دفتری
به یک خانم آراسته جهت انجام امور خدماتی دفتر شامل بسته بندی و نظافت در محدوده سن ۳۰ تا ۴۰ سال نیازمندیم لطفا در ساعت کاری تماس بگیرید
ناهید سیفی
سلام  من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل  خودم  هستم 
12:23
1 پاسخ
1 تایید
1402/01/17
سلام نیاز به کار در منزل دارم ساکن خمینی شهر هستم 0**** 
05:02
1402/01/18
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات   چکار اصفهان هستم
00:52
1 پاسخ
کارگر ساده ماهر غذا خوابگاه بیمه(شکلات و نوتلا)
استخدام کارگر ساده آقا تولید شکلات و نوتلا در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدکالای فصلی ...
حمیدرضا محبی
سلام من کار در منزل میخوام هرکسی خواست خبرم کنه
06:07
معصومه محمودی
سلامم خانوم هستم ۳۸ ساله کار درمنزل کارهای بسته بندی جارودستی یا حبوبات فقط بسته بندی  باشه اردبیل هستم 🙏
12:14
1402/01/19
ربابه ابراهیمی
کار در منزل  بسته بندی حبوبات هر چی فرق نمی کنه کار باشه
11:13
اتوکار و بسته بندی کار خانم
باسلام کارگاه تولیدی پیراهن مردانه برای تکمیل کادر خود نیاز به تعدادی اتوکار وبسته بندی کار خانم دارد### کار دائم### محیطی امن و آرام### تسویه ماهانه نقدی### دسترسی آسان به مترو و خط بی آر تی### ...
ربابه ابراهیمی
کار در منزل بسته بندی هر چی باشه رشت هستم 
12:44
1402/01/20
خانم هستم به کار بسته بندی در منزل نیازمندم
09:39
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
10:02
1 پاسخ
کارگرساده و ماهر کارخانه شکلات و بیسکوییت
کارخانه معتبر تولید شکلات و بیسکوییت از اقایان فعال استخدام فوری میکند و مدت زمان قرارداد کاملا توافقی کار سبک می‌باشد از متولدین ۶۳تا۸۵ میپذیریم برای متولدین ۶۳،۶۴،۶۵پایان خدمت الزامیست ✴️✴️استخدام ...
اشرف سادات
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار در منزل در یزدهستم
12:45
مستانه معنوی
سلام خانومی هستم نیازمند کار بسته بندی در منزل در شهرستان کاشان
17:29
سلام یه خانم 22ساله مشهدی هستم نیازمند کار در منزل هستم  
18:00
بازاریابی حظوری
سلام وقت بخیر شرکت پدیده هرمز در نظر دارد جهت تکمیل کادر فروش چند بازاریاب خانم و آقا استخدام کند. ساعات تماس 8 صبح تا 14 ظهر محصولات، نوشیدنی های پرفروش( آب میوه،عرقیجات طبیعی ) مغزی جات بسته بندی ...
لطفاً اگه در مشهد کار در منزل پیدا شد تماس بگیرید 0**** 
18:01
پریماه سعادت
صدیقه شریعتی
سلام میشه بگید چه کاری 
21:34
1 پاسخ
پریماه سعادت
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
سلام کاری پیدا کردین
21:37
کمک انباردار و انباردار
تولیدی مانتو مادام برای کار های جابجایی و حمل و بسته بندی محصولات خود از افراد با سلامت فیزیکی کامل 20 تا 40 سال دعوت به همکاری مینماید.آدرس هفت تیر نزدیک مترو هفت تیر. حقوق 12 تا 15 با توجه به توانای...
سلام من  خانم ۲۸ساله  هستم نیازمندکاردرمنزل سنندج
22:21
1402/01/22
سلام یک خانم جوان هستم نیاز به کار در منزل هستم بسته بندی بابلسر باشه 
10:15
فریبا قهرمانی یگانه
سلام  من یه خانوم هستم نیازمند کار در منزل بسته بندی هستم از زنجان
15:04
مزدی دوز با کارگاه برای تولید پاییزه زمستانه زنانه
نیازمند مزدی دوز با کارگاه برای تولید کارهای پاییزه و زمستانه کار به صورت صفر تا صد میخوام انجام بشه از الگو سازی ، برش ، دوخت ، اتو و بسته بندی کارگاه حتما حتما تهران باشه با اطراف تهران کار نمیکن...
فریبا دانش عدالت
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم گل خشک و لوازم تحریر
19:27
نرگس سیفی
سلام من یه خانم هستم از تهران نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی
21:43
1 تایید
1402/01/24
اکرم عباسی
سلام خانم و متاهل نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم ....فولادشهر اصفهان.....با تشکر
05:42
تولیدی لباس،بسته بندی
به دو نفر بسته بند خانم ترجیحا ایرانی برای کار در تولیدی لباس زنانه تریکو نیازمندیم محیط کاملا زنانه پایه حقوق از ۸ ملیون لطفا فقط تماس بگیرید
مرتضی فاضلی
سلام من ی خانم هستم نیاز به کار درمنزل خودم شاهرود هستم
09:09
1402/01/25
رویاسامانی
سلام مراغه هستم کاردرمنزل میخواستم 
22:44
1402/01/26
زهرا یوسفی
سلام من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی بچه ی کوچیک دارم از اسلامشهرممنون میشم خبر بدید بهم
13:01
حبوبات بسته بندی
فقط خانم درامد عالی
شیما عبدالعلی پور
درود بر همگی دنبال کار در منزل در نسیم شهر هستم 
21:35
1402/01/27
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
10:23
1 پاسخ
فاطمه صفری
9516 
10:25
بسته بندی پوشاک بچه گانه
با سلام به تعدادی بسته بند خانم جهت کار در تولیدی پوشاک محیط زنانه نیازمندیم
فاطمه صفری
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
نجف  آباد اصفهان 
10:26
1 پاسخ
حیدری
صدیقه شریعتی
چه کاری پیدا کردی
11:47
1 تایید
صدیقه شریعتی
پریماه سعادت
سلام میشه بگید چه کاری
میتونید به این شماره پیام بدین تا دربارش صحبت کنیم..
0**** ..یه فرصت کاریه..
12:18
یک نفرنیروی کار خانم وآقا
نیروی کارخانم برای بسته بندی نبات نیازمندیم ساعت کاری ۷:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر حقوق ۷میلیون *نیروی کار آقا برای قسمت تولیدنبات نی دارساعت کاری ۷:۳۰صبح تا۵بعداز ظهر حقوق ۱۱میلیون فقط تماس پیامک جوابگونی...
صدیقه شریعتی
رضوانه سادات
سلام من یه دختر هستم نیازمند یک کار هستم مثل بسته بندی اینا سبزوار
سلام .‌‌‌‌‌‌به من پیام بدین..0**** 
س نوری
سلام  یه  خانم ۳۰سالم در شرق تهرانم دنبال کار بسته بندی در منزلم هستم اگر بود لطفا اطلاع دهید ممنون میشم🙏
15:05
طاهره کمالی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم خیاطی هم بلدم ازفلاورجانم
19:48
همکار آقا دیپلمه جهت برش و بسته بندی لامپ
دو نفر آقا با حداقل دیپلم جهت ساخت لامپهای خطی جهت برش و بسته بندی لامپها با محدودیت سنی حداکثر ۳۰ سال جهت کار در کارگاه دانا. حقوق شامل حداقل حقوق وزارت کار به میزان ۹۱۰۰ برای مجردین و ۹۶۰۰ برای متاه...
1402/01/28
فاطمه موسوی
سلام خانم هستم ازاسلامشهر. نیازمندکاردرمنزل هستم  اینم  شمارم 
0**** 
13:26
مجتبی رستمیان
سلام من چند خانم سراغ دارم محتاج کار هستن در منزل هرگونه بسته بندی در اصفهان
13:46
1402/01/29
علی رمضانی
صدیقه شریعتی
سلام چه کاری هست؟
12:14
1 پاسخ
کارگر بسته بندی جهت تولیدی کفش
به تعدادی خانم یا آقا جهت کار در بسته بندی کفش با مزدعالی و کار دائمی نیازمندیم. شهرک ولیعصر جای خواب نداریم.
1402/01/30
نفیسه کریمی
سلام من یه خانم۳۰ساله هستم ازقزوین دنبال کاربسته بندی هستم درمنزل لطفاراهنمایی کنید ممنون
21:24
شهین ذاتی محبوب
ست دارم کار بسته بندی درمنزل انجام بدم  
21:46
1402/01/31
از اسلامشهر نیاز ب کاردرمنزل  هستم

06:18
بسته بندی غذا
به ۵نفر نیروی کار برای بسته بندی غدا و سالن کار نیاز مندیم لطفا یا حضوری تشریف بیارید یا اینکه تماس بگیرید
الهه مرادی
سلام من خانمو هستم دنبال کاردرمنزل بسته بندی  لوازم تحریر یا حبوبات هستم
10:14
فرشته ویسی
سلام من یی خانم هستم نیازبه کار درمنزل هستم
13:08
1402/02/01
سلام من لیل
06:32
1 پاسخ
ب چن نفر خانم جهت کار در تولیدی کفش نیازمندیم
ب چن نفر خانم پستا ساز و بسته بندی کفش نیازمندیم
سلام،خسته نباشید 
دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی
کاردرشیرازباشه.باتشکر
08:41
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی شیرازباشه.ممنون
08:42
نیازمندکاردرمنزل
08:43
به یک کارگر ساده خانم نیازمندیم
به یک کارگر ساده خانم جهت اتوکشی و بسته بندی در کارگاه تولیدی لباس نیازمندیم همراه با سرویس رفت و برگشت ساعت کاری 8_17 پنجشنبه ها: 8_13
کاردرمنزل
08:43
1 پاسخ
کبری اشرف
سلام یه خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم استان فارس شهرستان نی ریز 
09:59
کریمی
خانم  کریمی 
سلام  من  خانم  هستم  تبریز 
دنبال کار هستم  درمنزل 
12:18
بسته بندی پوشاک
به یک نفر خانم برای همکاری جهت بسته بندی پوشاک بچگانه نیازمندیم. (شرایط سنی از ۲۰ سال تا ۳۵ سال) ساعت کاری:شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر پنجشنبه ها تا ساعت ۱۴:۳۰ روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها تعطی...
1402/02/03
سلام خسته نباشید خانم ۳۵ ساله هستم  نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم لطفا راهنمایم کنید
19:59
1402/02/04
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
04:28
1 پاسخ
سیده سکینه هاشمی
سلام.خانمی ازساری نیاز به کار درمنزل دارم
13:01
کار بسته بندی در محیط کاملا زنانه
به یک همکار خانم(به صورت تک شیفت عصر) جهت کار در فروشگاه سبزیجات آماده (محیط زنانه)واقع در خیابان فلسطین نیازمندیم      ساعت کاری بعدازظهر ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰(جمعه ها تعطیل) * ۲۵ روز کاری د...
1402/02/05
خانم محمدی
سلام خانمی هستم 41 ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم.  0****  لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره.
مچکرم.
08:49
1 پاسخ
سلام مژگان پالیزی هستم نیاز کاردرمنزل شیراز هستم 
16:00
برای پیشنهاد کار در منزل مثل بسته بندی دوخت لباس بیمارستان با این شماره تماس بگیره 0**** 
16:02
کار در منزل با درآمد روزانه یک میلیون
سلام کار در منزل با درآمد روزانه یک میلیون تومان بسته بندی حبوبات بسته بندی مواد غذایی بسته بندی آجیل ثبت نام فقط تا آخر همین هفته در استان یزد و سایر شهرستان های آن
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
22:29
1 پاسخ
1402/02/06
آزموده
علی رمضانی
سلام چه کاری هست؟
سلام چه کاری هست به ما کمک کنید 
04:12
زهرا مقصودی
سلام خانم قربانی هستم دنبال کار در منزل بسته بندی حبوبات هستم از  مشهد
18:03
بسته بندی بخاری
ب یک عدد خانم برای بسته بندی نیازمندم خیلی کار آسونی هست بیایید میبیند صبحانه با کارخونه هست ناهار با خودتون ماهی 7 الا 8 میلیون تومان
1402/02/07
شیر محمدی
خانم هستن نیاز ب کار در منزل دارن بسته بندی باشه خیلی بهتره 
07:43
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم 
07:43
1 پاسخ
فر یده طهماسبی هستم
سلام  وقت ب خیر منم دنبال کار هستم  در خونه  هر کاری  باشه با حقوق خوب
19:12
2 پاسخ
کارگر ساده، مرد جوان، پاره وقت
فروشگاه تجهیزات پزشکی فارما واقع در چهارراه طالقانی کرج نیازمند یک جوان مرد جهت همکاری در فروشگاه بمنظور بسته بندی - جابجایی - نظافت می باشد. ساعت کاری بصورت پاره وقت و هماهنگ شده میتواند متغیر باشد ا...
1402/02/08
شقایق ملکی
زینب تقی‌زاده
سلام وقت بخیر،خانم ۳۰ساله هستم و خانه دار در استان مرکزی،نیازمند کار درمنزل از قبیل بسته بندی محصولات مثل پوشاک ومواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی وتایپ جزوه هستم،ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.
22:40
1402/02/10
صدیقه شریعتی
سلام.خودتون میدونید که کار کردن برای
خانومها بیرون خونه سخته ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:15
صدیقه شریعتی
آمینه انکارد
سلام من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:57
همکار خانم جهت انجام امور تولید ،بسته بندی ومونتاژ
چند نفر خانم جهت کار در خط تولید و بسته بندی و مونتاژ لوازم آشپزخانه به همکاری دعوت میشوند حداکثر سن ۴۰ محدوده خاورشهر و قیامدشت و فرون آباد محیط کار و همکاران خانم هستند امکان نیمه وقت هست تعطیلات...
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:58
1402/02/11
غفارزاده
سلام من نیازمند کار  در خانه هستم آذبایجان شرقی
11:50
1 پاسخ
مژگان مسکینان
سلام خسته نباشقد دنبال کار در خانه هستم خانه اصفهان 
12:28
استخدام نماینده و مشاور فروش
با سلام لطفا با دقت بخونید. کار فقط ویژه بانوان و در منزل میباشد خانم های بالای ۲۰ سال پذیرش میشوند کار بسته بندی ادمینی تایپ و ترجمه نیستد. جهت همکاری به شماره زیر فقط پیام دهید و کلمه همکاری ارسا...
لیلاواحدی
غفارزاده
سلام من نیازمند کار در خانه هستم آذبایجان شرقی
سلام من یه خانم هستم دنبال کاردرمنزل بسته ه بندی باشه رچی باش ازشهریار
12:48
من یه خانهم هستم تیران وکرون برای کار بسته بندی و فلفل دلمه باتشکر
13:07
1402/02/12
طاهره خوشرو
سلام خانمی هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اندیشه فازیک شهریار ۴۵ ساله تمام وقت 
04:37
کار در کارگاه محصولات کنجدی
به چند خانم برای کار در گارگاه حلواشکری ...بصورت روز مزد برای کار بسته بندی نظافت در کارگاه صبح ۷/۵ تا ۵ فقط خانم
محمد عباسیان
سلام دنبال کار در منزل هستم درتبریز
11:40
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
14:30
1 پاسخ
زبیده برزگر
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
ازمشهدرسالت
14:31
استخدام نیروی کار در منزل (بسته بندی)
استخدام نیروی کار در منزل. حقوق ماهیانه بین ۸ الی ۱۶ تومان. بدون هیچ محدودیت سنی ویا تحصیلی. تسویه حقوق به صورت لحظه ای و آنی. ...
نعیم حیدری
بسته بندی دارو یا اسکاچ یا لوازم تحریر برای کار در منزل 
16:49
1402/02/14
علی.اکبرشاهوار
سلام
08:55
معصومه فیروز
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای ۴میلیون درامد دارم ۰۹۹۰۷۷۴۹۳۷۲خیشوند شماره کاریابی هست
سلام مطمعنی راسته چه کاری هست هالا
11:44
نیروی کار ساده
به تعدادی نیروی کار ساده جهت بسته بندی در شکوهیه نیازمندیم ارسال مشخصات در چت دیوار سرویس از فلکه شهر قائم وازادگان
زهرا افشار
سلام من ی خانم هستم ب کار در منزل واقعا نیاز دارم 
ساکن مشهد هستم
15:16
پریسانوری
سلام من. نیاز به کاردر منزل رو دارم اردبیل 
18:18
گلی زینی۹۲۱۰
سلام من خانم ۴۲ساله هستم کاردرمنزل هررچی باشه انجام میدم 
19:20
فروشنده مویرگی
شرکت الوند یاران سحر همدان شعبه مشهد با بیش از ده گروه کالایی غذایی و ۲۰۰ نوع کالا و بالغ بر ۳۰۰ نوع تنوع بسته بندی جهت تکمیل و ارتقا کادر فروشندگان خود استخدام می‌نماید. جنسیت خانم و آقا تحصیلات حد...
مریم سلطانی
نیازمند کار در منزل شیراز
21:22
1402/02/15
سلام نیاز مند کار بسته بندی در منزل هستم
06:17
ایلیا نظری
سلام من خانم هستم نیازمند کاردرمنزل اصفهان شاهین شهر
09:30
بسته بندی شارژر موبایل
استخدام بسته بندی کار خانم ساعت کاری شنبه الی پنجشنبه ۱۰ الی ۱۵ محدودیت سن تا ۳۵ سال حقوق ۷ میلیون تومان بدون نیاز به سابقه کار
1402/02/16
Arezooo
سلام دنبا ل  کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 0**** 
10:03
1 پاسخ
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن 
10:25
1 پاسخ
شهناز یوسفی
سلام من سرپل ذهاب هستم نیاز به کار در منزل هستم 
10:27
استخدام دستیار آشپز
"استخدام دستیار آشپز با جای خواب " - منظم، مودب، کاری - غیر سیگاری - سن حداکثر 45 سال - شرح وظایف : پخت برنج و اکبر جوجه نظافت کترینگ ( 20 متر ) بسته بندی - ساعت کاری مفید ( بین 8 تا 12 ساعت )
صدیقه شریعتی
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:09
صدیقه شریعتی
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:11
صدیقه شریعتی
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
11:15
بسته بندی در نان فانتزی
به یک نیروی جوان و متعهد جهت کار در نان فانتزی نیازمندیم..ساعت کار ۱۳:۳۰ الی ۱۹
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
11:17
سمیه غفاری
سلاممنم نیازمند کار بسته بندی هستم در گلپایگان 
22:19
1402/04/10
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** پیام بدید
18:04
استخدام نیرو خدماتی اقا پاره وقت
استخدام یک نفر آقا جهت امور متفرقه (بسته بندی ، نظافت و...) در مغازه پارسان تل(لوازم و تجهیزات الکترونیکی تعمیرات موبایل) محدوده سنی هجده الی سی و پنج سال حقوق طبق اداره کار ساعت فعالیت نه الی پانزد...
1402/04/11
محمد صمدی
سلام من لیل
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:37
محمد صمدی
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:38
1402/04/15
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه 0**** 
11:20
1 پاسخ
۲ نفر نیرو خانوم فروشنده و بسته بندی
سلام به دو نفر خانوم نیازمندیم یکی جهت بسته بندی و چک کردن کفش ها ساعت کاری ۸ تا ۴ یکی مسئول ثبت سفارش و نمونه گذاشتن داخل روبیکا و تلگرام ساعت کاری ۹ تا ۶ جمعه ها تعطیل تعطیلات رسمی تعطیل سرو...
مستوره طهماسی
من از میانه دنبال کار بسته بندی در خانه هستم
12:54
1402/04/16
محمد صمدی
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه ۰۹۱۳۹۱۰۳۴۲۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:59
1402/04/20
محمد صمدی
سلام من يه خانم ٣٠ ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس ٠٩١٣٠١٩٠٦١٥تكاب
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:29
همکار خانم کار در سبزیجات آماده تمام وقت
به یک همکار خانم باانگیزه ،خوش برخورد ،روابط عمومی قوی با مشتری مسلط به ماشین حساب و کارت خوان در (سبزی خرد کنی )سبزیجات تروتمیز محدوده کیانمهر نیازمندیم #آموزش داده میشود # حداقل سن ۲۰ سال الی ...
محمد صمدی
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم
سلام 0**** تماس 
18:31
محمد صمدی
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:33
محمد صمدی
فاطمه صفری
نجف آباد اصفهان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:35
استخدام نیروی خدماتی و بسته بند
یک شرکت معتبر تولید کننده مبلمان خانگی واقع در شهر قدس با بیمه جهت تکمیل نیروی خدماتی خود با شرایط ذیل استخدام می کند . نیروی کار جوان توانایی انجام امور خدماتی شرکت و همچنین بسته بندی محصولات منظم و...
محمد صمدی
خانم محمدی
سلام خانمی هستم ۴۱ ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم. 09162230540 لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره. مچکرم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:38
1402/04/21
محمد صمدی
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:43
1402/04/22
محمد صمدی
صدیقه شریعتی
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:37
کارمند جهت بسته بندی فروشگاه اینترنتی
به یک خانم جوان ، فعال ، متعهد به کار جهت بسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیازمندیم ساعت کاری ۹ صبح تا ۶ عصر تعطیلات تعطیل حقوق ۱۰ میلیون
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:38
محمد صمدی
کاردرمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:42
محمد صمدی
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
سلام 0**** تماس 
16:18
استخدام نیروی پاره وقت و تمام وقت(انبار دیجیکالا)
✅استخدام 300 نفر در انبار دیجی‌کالا✅ همکاران ما در انبارهای پردازش کالا واقع در شهرقدس، شهریار، شادآباد، وردآورد در مراحل زیر فعالیت دارند: چیدمان و جایگذاری جمع آوری دسته بندی بسته بندی -خانم و ...
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:21
محمد صمدی
باقری
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:22
1402/04/24
محمد صمدی
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات چکار اصفهان هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
بسته بندی و جابجایی کتاب شیفت شب
با عرض سلام به تعدادی همکار آقا ترجیحا آشنا با کتاب‌های کمک‌درسی جهت کار در فروشگاه اینترنتی کتاب و بسته‌ بندی و جابجایی کتاب نیازمندیم. ساعت کاری ۱۶ الی ۲۴ لطفا مشخصات خود را sms کنید.
محمد صمدی
Arezooo
سلام دنبا ل کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 09215049227
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:05
1402/04/25
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست

در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
09:48
1 پاسخ
نفس حیدری
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
0**** 
09:52
2 پاسخ
نیازمند یک حسابدار خانم و یک کارگر ساده اقا
حسابدار فقط خانم ۱۰:۳۰ تا ۶ عصر پنجشنبه ها تا ۲ ظهر حقوق ماهیانه برای ۲ ماه اول ۵ برای ماه ۳ به بعد ۷ تومان کارگر ساده فقط اقا ساعت حضور ۱۰:۳۰ صبح تا ۷:۳۰ عصر ۳ تا ۴:۳۰ تایم استراحت توضیحات اگهی کام...
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:32
مهسا مرادی
سلام من یه خانم ۴۳ ساله هستن کار درمنزل بسته بندی شکلات
20:45
مهسا مرادی
0**** 
20:45
زیگرال کار ماهر انبار دار اپراتور
واحد تولیدی معتبر واقع در شهرک سلیمانی جهت ازایش و تکمیل کادر خود در عناوین شغلی زیر همکار استخدام میکند چرخکار ماهر آقا وخانم ۴نفر انبار دار و کمک انبار دار حداقل دیپلم و آشنا به کامپیوتر آقا و خان...
مهسا مرادی
تماس بگیرید
20:49
1 پاسخ
1402/04/26
جمیله جوانبخا
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم درتبریز
04:09
محمد صمدی
مهسا مرادی
تماس بگیرید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:33
به یک کارگر ساده خانم جهت بسته بندی شیرینیجات
به یک کارگر ساده خانم جهت بسته بندی شیرینی جات نیازمندیم میزان حقوق بستگی به سرعت دستتون دارد و هرمقداری که پر کردید به همون میزان حقوق میگیرید حقوق روزمزد میباشد و ماهانه پرداخت میشود شرایط سنی بین ۲...
1402/04/27
محبوبه یونسی
ناهید سیفی
سلام من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل خودم هستم
سلام  اگه کارپیداکردین یه اطلاع هم به مابدین
00:30
Samin Eyvazi
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم شهر اردبیل
09:09
محمد صمدی
سلام 0**** تماس 
17:19
بسته بندی هل و زعفران و زرشک
به دو نفر خانم جهت بسته‌بندی
محمد صمدی
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:24
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:26
محمد صمدی
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن
سلام 0**** تماس 
17:27
بسته بندی و مونتاژ خانم
تعداد دونفر خانم جهت بسته بندی چراغهای کامیون محیط کاملا زنانه محدوده مترو میدان بهارستان از۸تا۵ عصر ۵شنبه جمعه تعطیل لطفافقط تماس پیام پاسخگونیستم پرداخت ماهانه
تینا
سلام  خانم هستم از سنندج دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم
21:56
1402/07/25
سلام نیازبه کار درخانه داشتم لطفا خبربدین درزاهدان 
09:54
1402/09/14
محمد صمدی
سلام من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
0**** 
20:19
تولید و بسته بندی
به نام خدا سلام لطفا فقط از طریق واتساپ مشخصات خود را ارسال کنید و‌متن آگهی را کامل بخوانید: از تعدادی نیرو ساده خانم و‌اقا منظم و وقت شناس برای قسمت تولید و بسته بندی مواد غذایی دعوت به همکاری میکن...
سلام م خوبید خسته نباشید من دختر خانمی 40 ساله هستم جویای کار ومنظم وتمیز ز تحویلی  می دهم
20:38
1 پاسخ
1403/04/16
محمد صمدی
سلام م خوبید خسته نباشید من دختر خانمی 40 ساله هستم جویای کار ومنظم وتمیز ز تحویلی می دهم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:13
1403/04/17
دنیز جهانگیرزاده
سلام. من یک دختر از تبریز و نیازمند یک کار در منزل هستم کارش فرقی ندار
12:16
کارگرساده کارگاه زغال کبابی
شرایط سن بین ۲۰ الی ۳۵ روزمزد روزانه ۵۰۰ هزارتومان لطفا کسی که وسیله نقلیه داره تماس بگیره شرح وظایف کار خالی کردن ، پر کردن کوره و بسته بندی زغال منظم و متهد به کار پرداخت به موقع حقوق سرماه آدرس ب...
سلام ی خانم هستم نیازبه. کاردرمنزل دارم شهربانه
15:49
1403/04/18
سلام نیاز مند کار بسته بندی درمنزل هستم در چهارمحال و بختیاری 40سالم هست
15:23
1 پاسخ
بهروز یعقوبی
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم بسته بندی حبوبات یاشکلات 3نفریم شهرستان دلیجان
20:05
نیروی خانم جهت بسته بندی
لطفا آگهی را تا پایان مطالعه فرمایید سپس در صورت مطابقت با شرایط خودتان تماس بگیرید نیروی خانم ۱۸ تا ۳۵ سال ترجیحا مجرد جهت بسته بندی قطعات خودرو در محیطی کاملا زنانه امن و آرام و به دور از حاشیه ترجی...
سمیه حیدری
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
20:38
1403/04/19
مرضیه کریمی
سلام مرضیه کریمی از خمینی شهر نیاز به کار درمنزل هستم بسته بندی 
10:48
نیازمند بسته بندی درمنزل هستم ابیک
14:50
کارگر تولید و بسته بندی آقا و خانم
شرکت صنایع غذایی آرامش تولید کننده انواع سس های گرم و سرد_ترشیجات_کنسرورب استخدام کارگر تولید و بسته بندی آقا و خانم به صورت تمام وقت_صبحانه و نهار دارد_حقوق مطابق وزارت کار_بیمه دارد_سرویس ندارد. سا...
1403/04/20
سلام من خانم هستم ساوه زندگی می‌کنم دنبال کاردرمنزل هستم
05:36
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم قلات شیراز
13:10
1403/06/12
اعظم ملکی
سلام من خانم 38 ساله هستم ازکرج دنبال کاردرمنزل هستم
نیروی خانم جهت کار در خط تولید و بسته بندی
به تعدادی خانم جهت کار در خط تولید و بسته بندی اسکاچ نیازمندیم کار بسیار سبک مناسب خانم ها محیطی کاملا امن و خانومانه سرویس رفت و برگشت از میدان شهید بهشتی تا خیابان عطا(سرویس فقط داخل کمالشهر) لطفا ا...
زینب غیب اله وند
سلام من خانم هستم 23ساله دراران بیدگل دنبال کاردرمنزل هستم
12:56
1 پاسخ
محمد صمدی
زینب غیب اله وند
سلام من خانم هستم 23ساله دراران بیدگل دنبال کاردرمنزل هستم
13:10
محمد صمدی
سلام نیاز مند کار بسته بندی درمنزل هستم در چهارمحال و بختیاری 40سالم هست
13:11
استخدام نیرو بسته بند آقا (شیفت شب) +بیمه مزایا
توضیحات ✅ بیمه از روز اول + پاداش عملکردی ✅ همکاران ما در انبار کالای روناد واقع در شادآباد، هر یک در قسمت هایی از انبار فعالیت دارند: 1) چیدمان و جایگذاری کالا 2) جمع آوری کالا 3) بسته بندی کالا حقو...
سمیرا غلامی
سلام. خانوم هستم به کا ردرمنزل احتیاج دارم کسی کار داشت با این. شماره تماس بگیره 0****  از روستای  شیخ. کانلو
13:29
1403/06/13
اسما نادری
یک خانوم هستم محتاج کارم
06:08
صغری ازادی
سلام صغری ازادی هستم کاربسته بندی 
07:08
استخدام در انبار روناد (آقا) +بیمه مزایا
✅ بیمه از روز اول + پاداش عملکردی ✅ همکاران ما در انبار کالای روناد واقع در شادآباد، هر یک در قسمت هایی از انبار فعالیت دارند: 1) چیدمان و جایگذاری کالا 2) جمع آوری کالا 3) بسته بندی کالا حقوق و مزای...
شنبه 17 شهریور 1403، ساعت 23:28