دنبال کن

زهره باقری بسته بندی

بسته بندی

1403/01/07
کیمیا
سلام منم باکار تو خونه بدون سرمایه ی اولیه خیلی نیاز دا رد م
01:41
2 پاسخ
4 تایید
بسته بندی
باسلام به دو نفر نیروی خانوم بصورت تک شیفت کاری جهت بسته بندی و پهن کردن پارچه البسه بیمارستانی نیازمندیم . اتباع هم پذیرفته می‌شود.
صغری رحمتی
برای بسته بندی مزاحم شدم
12:04
2 پاسخ
1 تایید
1403/01/14
محمد صمدی
صغری رحمتی
برای بسته بندی مزاحم شدم
سلام 
21:00
1 تایید
محمد صمدی
صغری رحمتی
برای بسته بندی مزاحم شدم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:01
1 تایید
لانور دکور | LanoorDecor
استخدام کارمند بسته بندی و ارسال کالا (خانم)
بسته بندی و ارسال لوستر متعهد و منظم ساعات کاری ۱۰ صبح تا ۶ عصر ساکن غرب تهران
1403/01/15
صدیقه پارسه
سلام من ب کار در منزل نیاز دارم 
13:44
1 پاسخ
3 تایید
1403/01/16
سیما عطار
منم به اینکار نیاز دارم سیما عطار
07:15
2 تایید
1403/01/18
زهرا موذن
سلام من کار بسته بند ی در منزل احتیاج دارم
14:29
چرم آرا | Charmara
استخدام کارمند انبار (آقا)
اگر فرد زبده ، با انگیزه و شادابی هستین و شرایط زیر رو دارید به چرم آرا بپیوندید: تسلط کامل بر کلیه امور انبارداری آشنا به جانمایی و رعایت چیدمان محصولات در انبار آشنایی با تأمین ، بسته بندی و آماده ...
1403/02/23
فاطنه باصری
سلام منم برای کار توی خونه خیلی نیاز مندم 
13:05
1 تایید
1403/02/24
سلام من کارتوخونه بدون سرمایه خیلی خیلی نیازدارم
07:38
1 تایید
مهدیه قربانی
0**** 
منم قربانی هستم،لطفا کاردرمنزل بدون سرمایه اگرواقعی هست احتیاج دارم
08:22
1 تایید
ویرایش بسته بندی
نیاز به ویرایش یک بسته بندی دارم. فریلنسر انتخاب شده است. لطفا پیشنهاد ثبت نکنید.
1403/04/09
شماره خانوم باقری 
12:53
1 پاسخ
1 تایید
افسانه خدایی
سلام بسته بندی کار درمنزل میخواستم
21:33
1 تایید
افسانه خدایی
شماره خانوم باقری
من به کار درمنزل خیلی نیاز دارم
21:35
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
باعرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان دیوار به چند نیرو خانم برای کاردرمنزل بسته بندی لباس نیاز داریم مجرد بودن هم مشکلی نداریم حقوق ماهیانه پرداخت میشه دوستان توجه کنید ۲۰الی ۲۵روز زمان میبره تاکارمون ...
1403/04/10
زهره باقری 
دوملیون و هفتصدو سی و چهار از من پول گرفت این زنیکه ی مادر خراب الان میگه 2500 هم واسه استعلام بزن انشالله سرطان بشه تو حلقوم عزیزانش 
کسی از این زنیکه زهره باقری شکایت کرده تورو خدا اگه نکردید همه یکی بشین شکایت کنیم پلیس فتا پیگیری میکنه نزارید بتونه این پولارو راحت بخوره
05:10
2 تایید
سمانه حاجت
سلام بله ..از همگی عاجزانه خواهشمندم که لطفاً همه به پلیس فتا گزارش بدیم که به این راحتی تو این وضعیت بد جامعه نتونه  گوش مردم ساده رو ببره.. انشالله که روزگار خوش نبینه
06:11
1 تایید
1403/04/17
نیها نارویی
سلام برای بسته بندی مزاحم شدم 
13:19
بسته بندی
با سلام به تعدادی اقا و خانم جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما بدون محدودیت سنی با درامدی عالی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1403/04/20
معصومه عادلی
سلام من در شهر خرم اباد نیاز به کار در منزل هستم بسته بندی 

19:44
1403/04/21
ح ب
کیمیا
1403/04/21
خانم زهره باقری شرکت فروش اینترنتی داره و از مجوز این خانم سو استفاده شده و کانال های کلاه برداری به نام ایشون زده شده لطفا بدون تحقیق و مطمئن شدن پول به حساب کسی نزنید
04:27
ح ب
صدیقه پارسه
سلام من ب کار در منزل نیاز دارم
1403/04/21
خانم زهره باقری شرکت فروش اینترنتی داره و از مجوز این خانم سو استفاده شده و کانال های کلاه برداری به نام ایشون زده شده لطفا بدون تحقیق و مطمئن شدن پول به حساب کسی نزنید
بسته بندی
بسته بندی و پرس کاهذ
ح ب
1403/04/21
ح ب
افسانه خدایی
من به کار درمنزل خیلی نیاز دارم
1403/04/21
04:28
1403/04/29
علی اکبر حصاری
سلام من در استان خراسان شهرستان نیشابور هستم نیازمند کار در منزل هستم علی اکبر حصاری شماره تماس فوری 0****  متشکرم از کار آفرینی تا که زحمت میکشید جهت قشر بیکار شغل بوجود میآورید که ملت خود فکر شوند منتظرم تماس حاصل نمایید 
11:27
گروه آموزشی پرش | Paresh
استخدام کارمند انبار و بسته بندی (آقا)
شرکت پرش جهت تکمیل نیروی انسانی در بخش بسته بندی ،کارمند بسته بند ساده با شرایط ذیل استخدام می کند ساعت کاری: - 8:30 الی 5:30 عصر پنجشنبه ها تا ظهر - ترجیحا با سابقه کار در انتشارات - سفارش ها را توس...
مریم شکوهی
سلام خانه دارم و نیاز به کار درمنزل 
12:00
مریم شکوهی
سلام نیاز به کار در منزل دارم
12:01
1403/04/30
معصومه رحیملو
کیمیا
سلام برای بسته بندی مزاحم شدم 
10:13
خانوم هستم و دنبال کار خوب
سلام دنبال کار خوب با حقوق خوب هستم کار با کامپیوتر بلدم... بسته بندی یا کار در شرکت هرچی باشه میتونم انجام بدم اگه کار خوبی هست ممنونم مطلع ام کنید
معصومه رحیملو
سلام به کار نیاز دارم
10:13
1 پاسخ
1403/05/15
محمد صمدی
معصومه رحیملو
سلام به کار نیاز دارم
20:53
1403/05/28
با سلام گول کاردرمنزل باعنوان بسته بندی ماسک زهره باقری رونخورید همش کلاهبرداریه من ثبت نام کردم 100هزارهم به شماره حسابی که برام  فرستادن زدم  دوباره بعدش توروبیکا بهم پیام دادکه بایدبرای ضمانت 5هزارتا ماسکی که میفرستیم به آ درس منزلتون 300هزارتومن دیگه بایدبریزی به حساب بعدازثبت نام دیدم کلاهبرداربوده انشاالله که این جورادمهای دزد وتبهکارخیرنبی.
05:01
کارگر ساده/ماهر/با غذا خوابگاه بیمه/مکمل ورزشی
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی مکمل ورزشی در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدک...
زینب موسوی
سلام منم ب کاربسته بندی در منزل خیلی نیاز دارم 
10:49
1403/05/29
مریم محمدی
شماره تماس داری
14:29
1 پاسخ
1403/05/30
محدثه سادات رسولی
سلام خوبید من احتیاج به کار در منزل منزل بسته بندی نیاز مندم
10:56
کارگر ساده ماهر غذا بیمه خابگاه شرکت حلوا شکری
استخدام کارگر ساده آقا تولید و بسته بندی حلوا شکری در بخش های: ✅️بسته بندی ✅️اپراتور دستگاه ❗️شروع به کار فوری❗️ ✅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳۸ سال ✅️بیمه تامین اجتماعی ✅️بیمه تکمیلی ✅️بیمه عمررایگان ✅️سبدکال...
فرناز احمدی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی 
18:42
1403/05/31
سمیرا اسحاقی
سلام من ب کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنونم 
01:55
خدیجه حسینی
آیا زهره باقری که در ایتا کار بسته بندی دارد صحت دارد یا خیر؟؟
سلام سلام خسته نباشید من در ایتا کار در منزل خانم باقری را دنبال کردم و پول بیمه ازم خواستن چون قبلاً همین اتفاق واسم افتاده بود پولو ریختم کاری کاری در کار نبود به خاطر همین نخواستم دوباره این کارو بکنم که اینو بریزم کلاهبرداری باشه ممنون میشم که شمام یه خانه دارم دنبال کار هستم حسینی
14:51
نیروی خانم برای بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم برای بسته بندی و فروشندگی در دفتر نیازمندیم ساعت کار 8 تا 14:30 ترجیحا ساکن میدان نبوت شیخ آباد بلوار شهید موسوی یادگار امام بنی فضل معصومیه شمالی و جنوبی بلوار حضرت معصومه سی...
1403/06/02
محمد صمدی
مریم محمدی
شماره تماس داری
10:18
فاطمه صادقی
سلام من خیلی احتیاج به کار تو خونه.بسته بندی دارم لطفا کمکم کنید
12:55
زیبا رحیمی
سلام من هم 290 تومان پول واریز کردم برا کار بسته بندی در منزل خبری نشد من احتياج به‌کار بسته بندی دارم مشکل دارم  
19:03
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی
به یک نیروی خانم جهت چیدمان و بسته بندی اسباب بازی مجرد و سن 17-25سال محدوده میدان نصر
زیبا رحیمی
لطف کمکم کنید 
19:04
1 پاسخ
سمیرا شاهناری
سلام لطفا برای کار در منزل راهنمایی کنین ممنون
20:08
1 پاسخ
1403/06/04
محمد صمدی
سمیرا شاهناری
سلام لطفا برای کار در منزل راهنمایی کنین ممنون
20:51
کارگرساده ماهر غذا بیمه خوابگاه(شرکت روغن)
استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه روغن خوراکی قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و ✔️تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳ وعده غذایی ✔️دارای ۳ ر...
محمد صمدی
زیبا رحیمی
لطف کمکم کنید
20:52
معصومه بنیاد
سلام کاردرمنزل برای بانوان خیلی نیاز دارم 
22:14
شنبه 17 شهریور 1403، ساعت 23:22