دنبال کن

می خوام مدلینگ بشم

مدلینگ

1401/08/26
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
08:22
7 پاسخ
6 تایید
مدلینگ
دروود برشما کار مدلینگ مجلسی و اسپرت دائمی بیمه ندارد پرداخت هفتگی یا ماهانه حقوق بین 15الی 20میلیون شرایط مورد نیاز فقط استایل عالی و پرفکت سرویس رفت و برگشت فقط لطفاً نمونه کار بفرستید چت دیوار و ...
1401/08/30
مهدی محبتی
سلام من 28ساله ورزشکار استایل فیزیک می خوام تو مدلینگ مشهد شرکت کنم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
12:52
1 تایید
1401/09/02
سلام میخواستم برای مدلینگ ثبت نام کنم باید کجل برم
10:28
3 پاسخ
5 تایید
1401/09/26
سلام میخوام دخترموببرم واسه مدلینگ تومشهدکجابایدبرم
19:50
3 پاسخ
1 تایید
مدلینگ
به چند نفر خانم جهت مدلینگ لباس مجلسی ….بدون چهره نیازمندیم. اگه اموزش ندارین رایگان اموزش داده میشه حقوق روزانه پرداخت خواهد شد روزی ۱ الی ۲ نیم میلیون جهت ارسال رزومه و نمونه کار از واتس اپ پیام د...
1401/09/28
مهدی سهرابی
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
سلام
 خانم هستید یا آقا؟
23:15
1 تایید
1401/09/29
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
10:00
1 پاسخ
1401/10/04
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید 
23:45
3 پاسخ
4 تایید
مدلینگ و ادمین پیج خانم با ذهن ایده پرداز
همکار جهت فعالیت آنلاین شاپ مزون پوشاک وینتیج و کلاسیک کاملا پوشیده در زمینه مدلینگ و ادمین پیج دارای ذهن ایده پرداز و تولید محتوا محیط کار خانوادگی و مطمئن ترجیحا با گوشی خوب یا دوربین عکاسی لطف...
1401/10/15
سونیا نعمتی فر
سلام برای مدلینگ بودن کجا ثبت نام کنیم
21:17
5 پاسخ
3 تایید
1401/10/17
من برای   مدلینگ شدن  تو اصفهان  باید کجا برم  و چی کار کنم 
21:10
3 پاسخ
1 تایید
1401/10/18
امیررضا جعفری
سلام پسری هستم ۱۷ساله درعین تحصیل خوش فیس وبور وزیبا هستم میخواستم مدل بشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
06:56
مدلینگ خانم نیلزمندیم
با سلام مدلینگ محدوده سنی ۳۵ الی ۴۵سال در محیطی امن جهت مدل پوشاک و کفش نیازمندیم لطفا مشخصات خودتون از طریق واتساپ ایتا روبیکا ارسال نمایید با تشکر
1401/10/30
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم
۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم 
00:13
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/12
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد 
کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ 
23:48
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/18
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب 
10:22
6 پاسخ
مدلینگ جهت تبلیغات
سلام عرض ادب به یک خانم جهت مدلینگ و تبلیغات بوتیک زنانه نیازمندیم
1401/11/20
حمید قجاوند
سلام منم به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم ولی خوب به خاطره یه سری شرایط زندگی هی ازش فاصله گرفتم ۲۷ سالمه و از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم که بتونم در این رشته قدمی بر دارم ممنون 
09:45
حمید قجاوند
سلام‌من ۲۷ سالمه قد ۱۸۹ آقا هستم مناسب کار مدلینگ هستم و به این رشته خیلی علاقه دارم از شما درخواست کمک و راهنماییی که بتونم تو این رشته قدمی بر دارم تا به نتیجه برسم سپاس گذارم .
09:48
1401/11/24
رسول اکبرابادی
سلام پسرمو میخوام ببرم واسه مدلینگ ۴ساله اش لطفا کنید راهنماییم کنید
10:42
استخدام عکاس و ادیتور «عکاسی طلا وجواهر»
به یک عکاس «جهت عکاسی از طلاو جواهر» به صورت پروژه ای نیازمندیم . و همچنین ادیتور مدلینگ . سبک عکاسی و ادیت آموزش داده میشود
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
10:43
1 پاسخ
1401/11/25
مهشید اختری
سلام  دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
10:46
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/28
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
14:45
5 پاسخ
1 تایید
استخدام خانوم واسه مدلینگ لباس
سلام به یه خانوم 18تا 35سال خوش استایل جهت کار مدلینگ لباس نیازمندم.لطفا با ویس خودتون رو معرفی کنید و یه عکس هم ارسال کنید با تشکر .همه جوره هواتونو دارم .درآمد عالی
1401/11/29
مهراس ممبینی
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
سلام پسرم ۱۸ سالشه اراک زندگی میکنیم برای مدل شدنش کجا ببرم؟
09:18
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
18:27
2 پاسخ
1 تایید
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
18:33
1 پاسخ
استخدام نیرو خانم برای عکاسی
مجموعه ما برای عکاسی به صورت صنعتی و مدلینگ نیاز به یک فرد با مشخصات زیر نیاز دارد. دارای روحیه تیمی سن ۱۸ تا ۲۴ مجرد خلاق و اموزش پذیر اشنایت به عکاسی ویژگی مثبت است امکان رشد و ارتقا وجود دارد و...
1401/12/09
سلام من ۲۰سالمه. قدم۱۸۰ میخواستم برم مدلینگ مشهد
16:25
1 تایید
1401/12/17
مهدی
سلام من پسر25ساله علاقه دارم مدل بشم.چهره بور و جذابی دارم به گفته اطرافیان.چشم رنگی قد متوسط دارم.خیلی ها پیشنهاد میدن پیگیر مدلینگ باشم.میتونید راهنماییم بکنید.ممنون میشم
00:12
1402/01/08
مهراج
سلام محمد هستم ساکن شیرازم میخام مدلینگ بشم 21سالمه رپرم واسه لباس لش اینا عالی هستم میتونید عکسام اینستا ببینید mehraj_ 071
12:40
مدلینگ خانم (لباس)
برای ژورنال های اروپایی و کانادایی بدون محدودیت سن و سایز با آموزش رایگان و مدرک بین المللی با بیمه و سرویس و مزایا دستمزد روزانه و ماهانه محیط امن ارسال مشخصات و عکس در چت دیوار
1402/01/12
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/01
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا  ی راهنمایی لطفا 
01:00
1 پاسخ
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه  عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم  و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید 
01:01
3 پاسخ
1 تایید
استخدام علاقمند مدلینگ مبتدی نیمه وقت مدل لباس
علاقمند مدلینگ، بدون سابقه کار بدون چهره استخدام تهران و حومه هفته ای ۲روز.. همه سن و سایز ها با حقوق ثابت،هزینه کرایه (همه مناطق) لطفا واتس اپ یا تلگ.ر ام یا پیامک
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
01:05
2 پاسخ
1402/02/02
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
12:42
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/09
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
00:54
1 پاسخ
یک نفر خانم جهت مدلینگ لباس زنانه و تولید محتوا
به یک نفر خانم زیر ۲۵ سال جهت مدلینگ لباس زنانه(مانتو و پالتو) نیازمندیم عکاسی بدون چهره هست و خودتون لباس رو که پوشیدین با موبایل از آینه عکس میگیرین ترجیح ما حدود قد ۱۶۵ و سایز ۳۸-۴۰ هست محیط کاری ک...
اعظم نعمتی
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
تو خرم اباد هستیم. کجا باید مراجعه کنیم واسه مدلینگ شدن بچه ها
00:57
1402/02/14
سلام میخوام مدلینگ بشم مال اصفهان هستم
16:33
1 تایید
1402/03/02
مهدیه رجایی
منم علاقه زیادی ب مدلینگ دارم ولی نمیدونم کجا برم راهنمایی کنید هیکلو قدم اروپایی هستش*
12:43
مدلینگ کفش فروشی
سلام به یک مدلینگ برای کفش فروشی به صورت انلاین در خیابان احمد اباد نیازمندیم
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل
فقط گرگان.
17:06
1 پاسخ
1402/03/06
سمیه دهقانژاد
دروددخترم دوونیم سالشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی
20:14
1 تایید
سمیه دهقانژاد
دخترم دوسالونیمشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی مچکرم
20:15
1 تایید
خانم جهت مدلینگ بدون محدودیت سایز و سن
خانم جهت مدلینگ لوازم خاص (((لطفا با عکس قدی اندامی پیام بدید بدون عکس پاسخگو نیستیم))) عکاسی بدون چهره عکاس خانم محیط کاملا امن بدون محدودیت سایز و سن درامد عالی حدودا هفته ای ۲۵ میلیون تسویه ...
1402/03/07
سلام میخوام پسرم برامدلینگ ببرم مشهدی هستم کجابابدببرم ممنون میشم راهنمایی کنید
05:33
1402/03/08
سلام برای مدلینگ درکرمان لطفا راهنمایی کنید
04:02
برای مدل شدن درکرمان چه اقدامی کنم؟
04:03
مدلینگ لباس و ادمین پیج
به یک خانوم جهت همکاری در فروشگاه مانتو در جهت مدلینگ لباس و ادمین پیج نیازمندیم
رحیم عباسی
سلام من میخواستم مدلینگ بشم
16:09
1402/03/12
نیوشا نیازی
سلام میخام برای مدلینگ ثبت نام کنم کجا باید مراجعه کنم قدم ۱۷۳ وزنم ۶۳
14:54
1402/03/19
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:06
مدلینگ 3بعدی
طراحی 3 بعدی جامدادی عین تصویر ارسالی + پس قالب کار و خروجی فایل های fbx و stl جزئیات و ریزه کاری ها برایم مهه و میخوام 100% مانند رفرنس باشد
شاهین
میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب
سلام بی زحمت مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:08
فروشنده لباس زنانه ومدلینگ وتولید محتوا فضای مجازی
استخدام فوری فوری استخدام نیروی خانم فعال و پرانرژی و مشتری مدار جهت فروش لباس زنانه و دخترانه به صورت حضوری و یا دورکاری و فضای مجازی با شرایط و پرداختی عالی استخدام نیروی خانم جوان برای عکاسی مدلی...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:11
شاهین
سلام تعدادی مدل برای همه شهر ها میخوایم با حقوق عالی برای بانوان بدون شرایط با آموزش فوری شماره 0****  شاهین محمدی گروه داریم در واتساب برای بانوان 
23:13
شاهین
تماس بگیرید 0****  
23:27
خانم جهت مدلینگ لباس
با سلام خانم جهت مدلینگ پوشاک بدون چهره دستمزد بصورت روزانه تسویه میشه بدون محدودیت سنی بدون سابقه کاری لطفا حتما در ارسال پیام نام و مشخصات خودتون رو ذکر بفرمائید سپاس
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرد 0****  محمدی 
23:27
1 تایید
1402/03/23
ستاره زرانداز
سلام من ۱۹.۲۰ سالمه  میخوام مدل بشم 
بندر عباس ام کجا برم 
20:21
1 تایید
1402/03/27
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون  هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش 
21:26
1 پاسخ
خانم جهت مدلینگ بدون محدودیت سایز و سن
خانم جهت مدلینگ لوازم خاص (((لطفا با عکس قدی اندامی پیام بدید بدون عکس پاسخگو نیستیم))) عکاسی بدون چهره عکاس خانم محیط کاملا امن بدون محدودیت سایز و سن درامد عالی حدودا هفته ای ۲۵ میلیون تسویه ...
1402/03/28
زکیه سلطانیان
سلام  من ۲۰ سالمه میخوام مدل بشم 
از اصفهان  باید  کجا  بروم
09:58
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
13:41
2 پاسخ
1 تایید
1402/04/02
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش
14:21
استخدام مدلینگ خانم
سلام دعوت به همکاری از دوستان علاقه‌مند به مدلینگ لباس در مجموعه ایرانمال. روزانه ۲ ساعت ۳ روز در هفته سایز ۳۶ به بالا سن تا ۳۵ ارسال رزومه فقط تلگرام.تماس پاسخگو نیستم.
شاهین
14:22
شاهین
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید
شاهین
نسرین رادان
مدلینگ لباس و تتو خانوم مجرد و متاهل
تهران و حومه مجرد و متاهل تسویه روزانه عکس های ژورنالی با ادیت یک روز در هفته ساعت با هماهنگی قبلی بدون محدودیت سنی همه ی سایز ها مبتدی و حرفه ای بدون چهره ارتباط از طریق واتسپ
شاهین
سونیا نعمتی فر
شاهین
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
14:23
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
مدلینگ 3 بعدی جامدادی
پروژه اختصاصی هست مدلسازی دقیق و متناسب با عکس ارسالی جامدادی به صورت 3 قطعه مجزا برای من این مهم هست که مدل 100% طبق ایده ارسالی باشد. میتونید قبول کنید و کار رو شروع کنید
شاهین
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
شاهین
مهنازجعفری
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
استخدام منشی مدلینگ برای کلینیک زیبایی
نیازمند منشی مدلینگ در کلینیک زیبایی ✅زیر ۳۵ سال ✅ظاهری آراسته ✅آداب معاشرت بالا ✅ساعت کاری از ساعت ۱۱ الی ۱۹ ✅ایام تعطیل تعطیل هست کلینیک ✅ترجیحا سابقه کار در کلینیک داشته باشن یا آشنایت با کارهای...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا ی راهنمایی لطفا
14:24
1402/04/06
خانم هستیدیا اقا
04:51
سلام من آقا هستم قدبلند وهیکلم خوبه 23ساله ساکن اصفهان 0**** برای مدلینگ
04:54
کارشناس ارشد BI
*** به دقت مطالعه شود *** ما در واحد سیستم ها و روش ها به دنبال فردی با انگیزه هستیم که در زمینه BI تخصص بالایی داشته باشد و بتواند با سعه صدر و خوش رویی در جهت پیشرفت همکاری نماید. لطفا شرایط احراز ر...
1402/04/08
محمد صمدی
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
سلام 0**** تماس 
16:41
1402/04/09
محسن براتی
سلام من میخوام مدلینگ بشم باید کجایه مشهد خودمو معرفی کنم 
11:47
1402/04/12
سجاد کفایی
سلام وقت بخیر میشه بگید کجا میتونم تست مدلینگ بدم؟
07:52
همکار خانم جهت مدلینگ لباس
همکار خانم جهت مدلینگ لباس لطفاً با مشخصات پی وی بدید
1402/04/14
شاهین
 0****  محمدی 
10:05
1402/04/17
شاهین

22:04
شاهین
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
22:04
مدلینگ پوشاک
فرصت طلایی برا کسایی ک ب هدفشون اهمیت دادن و میخان موفق بشن ...فقد کسایی پیم بدن ک فکر میکنن فرمشون و انگیزش دارن درصورت رضایت با درآمد خوب عالی میتونن خودشون ساپورت کنن
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
22:07
1402/04/19
محمد جعفری
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
سلام وقتتون بخیر... میخوام مدلینگ بشم.. نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم... آقا هستم از اتباع افغانستان هستم ولی متولد ایران
11:21
نرگس قربانی
من نوجوانم اما بدن ایده آل میخوام
22:29
مدل لب
تزریق ژل لب✅️ تزریق چانه✅️ تزریق بوتاکس✅️ تزریق زاویه ✅️ مدلینگ عربی و فول فیس ✅️ بوتاکس چشم گربه ای ✅️ پرسینگ بینی و لب و کل بدن✅️فقط ۱۶۰
1402/04/22
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:41
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:42
شاهین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
14:43
مدلینگ خانم
مدلینگ خانم برای لاین های لباس زنانه مدل خوش فیس.خوش استایل .یا بدنساز آفیش روزانه بالای ۲ مجرد یا متاهل با سابقه یا بدون سابقه از سایز ۳۶ تا ۴۴ محدوده سنی از ۱۵ تا ۴۰
شاهین
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
14:43
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
19:53
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/24
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
11:27
1 پاسخ
خانمی جهت مدلینگ کفش و دامن بدون عکاسی
با سلام خانمی رنج سنی ۳۰ تا ۴۰ جهت مدلینگ کفش و دامن در هفته ۱ روز ۲ ساعت حقوق مکفی هستش با تشکر از عوامل دیوار
رومیناافسرده
سلام من میخام مدل بشم مدل دخترر در هرمزگان بندرعباس 
11:28
1402/05/04
سحر رمضان زاده
سلام میخوام مدلینگ شم داخل قم ، کجا باید برم و چیکار باید بکنم ؟ ممنونم راهنماییم کنید🙏
11:33
1 تایید
1402/05/29
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
22:13
1 پاسخ
1 تایید
مدلینگ لباس خانم
نیازمند سه نفر مدل خانم سایز متوسط و بزرگ سن ۲۵ الی ۴۰ سال کار به صورت پاره وقت و حقوق متناسب با میزان کار محل کار در اتلیه و عکاس خانم
الهوردی زاده
سلام میخوام در مشهد مدلینگ لباس  بشم خودم ۲۸ سالم دخترم ۱۰ ساله کمکم کنید لطفا مچکرم 
22:16
1 تایید
1402/05/30
عسل طاهری
سلام من ۱۰ ساله میخوام در اصفهان مدلینگ بشم
14:47
2 پاسخ
محمد صمدی
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
به یک نفر خانم مدلینگ عکسای تولید محتوا
به یک نفر خانم جوان خوش ذوق جهت عکس و تولید محتوا نیازمندیم ترجیحا آزاد و مجرد
محمد صمدی
عسل طاهری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
1402/06/02
شاهین
۶۳۳۲
تماس 
19:46
1402/06/07
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم 
08:30
2 پاسخ
1 تایید
جذب مدلینگ و عکاسی
به چند نفر جهت مدلینگ عکاسی بدون چهره در تمام لاینها بدون محدودت نیازمندیم. شرایط کار داشتن اندام خوب بدون نیاز به سابقه فرصتی مناسب برای دانشجویان عزیز هفته دو یا سه بار. مشخصات خود را فقط از طریق تم...
1402/06/12
میخوام.  مدلینگ  بشم
21:32
1 تایید
1402/06/13
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم 
08:36
2 پاسخ
1 تایید
1402/07/13
فهيمه اسدى
سلام من علاقه ب مدلینگی دارم ۱۸سالمه و مشهد زندگی میکنم لطفاً راهنمایم کنید 
11:45
1 تایید
منشی مدلینگ پاره وقت
برای پرو لباس برند (دیفورس، زارا و آرمانی) وارداتی به چند نفر مدل در رنج سنی 23 تا 35 سال با استایل مناسب از سایز 38 تا 46 در محدوده میدان سنه دژ به صورت پاره وقت با حقوق ثابت جهت همکاری نیازمندیم.
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن 
11:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/07/17
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید 
19:10
4 پاسخ
1 تایید
1402/07/20
اراد زهرایی
سلام  من میخوام پسرموببرم برامدلینگ مشهد کجابایدببرم
09:04
استخدام مدلینگ خانم
خانم خوش استایل جهت مدلینگ کارهای وارداتی از دوبی تسویه حقوق ساعتی از ۵۰۰ تا ۳ میلیون تومان سفر داخلی و خارجی برای عکاسی در لوکیشن های مختلف تحت نظر مدل آقا ورزشکار و خوش پوش جهت هماهنگی فقط و فقط...
1402/07/23
مهدی دژفر
سلام میخوام مدل شم تو مشهد راهنماییم کنید 
07:40
1402/08/01
یاسر تاجی
سلام وقتتون بخیر چند وقته میخوام مدلینگ بشم از کجا باید شروع کنم
11:15
1402/08/05
زهرا عباسی
میخوام مدل بشم تویزدو۴۴سالمه کجا میتونم این کارو انجام بدم
13:18
3 پاسخ
1 تایید
مـدلینـگ خـانـوم میـخـوام
اصلا زنگ و پیامک نزنید. اگهی رو تا آخر بخونید. من آقا و تاجر لباس هستم و به صورت عمده از ترکیه و قشم لباس میارم برای تهران. دفتر و محل کارم قشم هستش ولی جدیدا دارم کار خودمو تو مشهد شروع میکنم و دار...
1402/08/06
رضا طویهی
 سلام منم خیلی به مدلینگ علاقه دارم میشه بی زحمت راهنمای کنید 
19:00
1402/08/14
پویا محمدی
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن
@afaf140201
سلام تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:11
پویا محمدی
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید
@afaf140201
00:16
جذب مدل خانم بین سنین 20تا 35 مبتدی
خانم های علاقه مند به مدلینگ لطفا عکس و رزومه خود را کامل در واتس اپ و تلگرام بفرستید
پویا محمدی
زهرا عباسی
@afaf140201
پویا محمدی
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم
@afaf140201
پویا محمدی
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم
@afaf140201
00:17
مدلینگ خانم جهت عکاسی
به یک خانم جهت عکاسی لباس زنانه نیاز دارم با درآمد هفتگی بالای ۲۰ ملیون
پویا محمدی
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:23
پویا محمدی
عسل طاهری
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
00:23
1402/08/18
سلام دختر8ماهه دارم برامدلینگ در شهر یزد کجا باید بروم
14:58
مدلینگ جهت مشاوره و خدمات مدل
باسلام به تعدادی خانم زیر ۴۰ سال جهت همکاری در یک دفتر تشریفات vip مجالس نیازمندیم سن زیر ۴۵ سال ترجیحا مجرد روابط عمومی قوی روابط عمومی بالا هزینه رفت و آمد با دفتر دستمزد توافقی روزانه تقدیم...
1402/08/20
Nima Rahbar
سونیا نعمتی فر
Slm saken koja hastud
23:29
Nima Rahbar
نازنین پروینی
0**** 
23:30
1402/10/12
پویا محمدی
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر 
23:09
مدلینگ خانم
سلام به یک خانم جهت مدلینگ لباس نیازمندم. سن 20تا 35.تسویه روزانه.هفته آب 4 روز کار لطفاً با معرفی کامل ویس بدید همراه با عکس
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
سلام خوبید وقت بخیر afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
23:16
1402/10/17
مانیا بیگی
من 16سالمه والیبالیستم حدودا قدم178هست نمیتونم مدل بشم؟
08:39
2 پاسخ
1402/11/10
ترمه محمدی
مهنازجعفری
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام 
07:13
1 پاسخ
استخدام کار نیرو مدلینگ ، مدل
مدلینگ برای پوشاک زنانه ۳ جلسه در هفته ماهانه جمعا ۱۲ جلسه حضور هر جلسه ۲ الی ۴ ساعت زمان حضور توافقی ( صبح یا غروب ) نوع پرداخت توافقی ( جلسه ای ، هفتگی یا ماهانه ) لطفا مشخصات فقط واتساپ ارس...
ترمه محمدی
مانیا بیگی
البته ک میتونید نتونستن وجود نداره 
07:14
1402/12/18
نازنین پروینی
@Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
22:59
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
23:00
به چندین نفر خانم علاقمند به حرفه مدلینگ نیازمندیم
به چندین نفر خانم علاقمند به مدلینگ نیازمندیم
فاطمه مسگر
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل فقط گرگان.
نیازمند کارآموز زیبایی طبی و مدلینگ با حقوق ثابت
نیازمند یک نفر خانوم مجرد ترجیها تمام وقت خیلی زرنگ و باهوش که بتونه مطلبو زود جذب کنه جهت کارآموزی در کلینیک زیبایی و یک نفر مدلینگ ثابت تک شیفت (یا صبح یا عصر) که ترجیها اندام متناسب تا حدودی دا...
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
23:01
جذب مدلینگ لباس خانم
مشخصات سن وزن قد
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
رومینا
تینا شوندی
استخدام مدل آقا همراه با دوره آموزشی
استخدام و آموزش مدل آقا با ظرفیت محدود در رده سنی 14 تا 44 دوره های مدلینگ از مبتدی تا پیشرفته به صورت آکادمیک و حرفه ای و عقد قرارداد بلند مدت با برند لباس مردانه
زهرا عباسی
مانیا بیگی
23:02
ترمه محمدی
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام
23:02
مدلینگ کفش خانم
خانم های محترم علاقه مند در حوزه مدلینگ کفش میتونن با پوشیدن وتهیه ی تصویر کفش های برند های بین المللی زمینه ی در آمد خود رافراهم آورند هر بار عکس وفیلم محصول حداقل ۱.۵میلیون تومان ودرصورت فروش محصول...
1402/12/21
هنگامه سلیمانی
سلام من 17سالمه و خیلی علاقه دارم و خوش استایل هستم راهنمایی کنین بی‌زحمت ساکن مشهد
12:42
1403/01/07
نسرین رادان
12:48
سونیا نعمتی فر
12:49
استخدام مدل خانم
به یک همکار خانم برای کفش زنانه جهت امور مدلینگ نیازمندیم. برای اطلاع از شرایط همکاری چت دیوار و تماس تلفنی.
مهنازجعفری
مهنازجعفری
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
فریبا
نیاز به کارغیرحضوری حسابداری دستی
کرجم مدلینگ وبسته بندی نمیخوام 0922XXX3425(نمایش کامل)
1403/01/09
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
08:12
4 پاسخ
1403/02/08
منم قدم بلنده استایلم مناسبه برای مدلینگ دوس دارم مدل بشم ولی نمی‌دونم چه جوری. 
09:01
4 پاسخ
1 تایید
مریم سادات
سلام من 22 سالمه  سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
21:54
3 پاسخ
1 تایید
نیازمند به مدلینگ و ادمین خانم پوشاک زنانه
سلام عرض ادب نیازمند به مدلینگ خانم با فیس جذاب جهت کار در پوشاک عمده زنانه در هفته چهاروز هر روز ۴ساعت
1403/02/11
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60 
21:51
5 پاسخ
1 تایید
1403/02/12
مریم بوکان
سلام من علاقه دارم به مدلینگ چیکار کنم مال بندرعباس هم هستم
12:27
4 پاسخ
1403/02/16
پویا محمدی
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60
11:37
استخدام خانم جهت مدلینگ پوشاک
استخدام خانم جهت مدلینگ پوشاک عکاسی با چهره و بدون چهره حقوق و پورسانت عالی با تسویه روزانه لطفاً مشخصات خود را از طریق ارسال فرمایید
پویا محمدی
مریم بوکان
پویا محمدی
مریم سادات
سلام من 22 سالمه سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
پویا محمدی
نیازمند مدلینگ پوشاک و صندل و کفش زنانه
به چند خانم‌جهد مدلینگ پوشاک زنانه و کفش و صندل نیازمندیم در دو سایز. نرمال و بیگ‌سایز عکسبرداری جهت تکمیل ژونال تولیدی مزون بدون چهره میباشد.
پویا محمدی
سارا قاسمی
1403/02/28
پویا محمدی
سعیده اکبری
پویا محمدی
مریم بوکان
مدلینگ پوشاک زنانه ( مزون )
مزون لباس زنانه ملیشیکا جهت تکمیل کادر خود به چند نفر خانم جهت مدلینگ لباس ( شومیز و شلوار و پیراهن و لباس های پوشیده و عرف جمهوری اسلامی) جهت عکاسی و معرفی محصولات خود نیاز دارد : قد ۱۶۸ الی ۱۷۵ سایز...
پویا محمدی
پویا محمدی
مریم سادات
سلام من 22 سالمه سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
پویا محمدی
سارا قاسمی
مدلینگ پاره وقت
جهت همکاری نیازمندیم
1403/03/07
نیما نیکروز
سلام من 16ساله میخام تو مدلینگ آقا در گرگان شرکت کنم
19:22
نیما نیکروز
برای ما کارنیست
19:31
1403/03/14
پویا محمدی
سعیده اکبری
13:57
استخدام مدلینگ خانم
استخدام خانم مدلینگ پوشاک تریکو زنانه و بافت با چهره و بدون چهره
پویا محمدی
مریم بوکان
13:57
1403/04/02
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت  کنم کجا باید برم؟
19:37
2 پاسخ
1 تایید
1403/04/17
پویا محمدی
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت کنم کجا باید برم؟
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403
08:41
مدلینگ خانم جهت انواع پوشاک
خانم مجرد مستقل و منعطف ۱۸ تا ۴۰ سال خوش فیس سایز بالای ۸۰ ، وزن متعادل و قد بلند جهت همکاری پیام دهید .
1403/04/22
پویا محمدی
@aaaaaa1403سلام خوبید وقت بخیر بنده چندتا دفتر دارم راحت میتونی کار کنید و آموزش ببینید ممنونم اگه تلگرام پیام بدید ممنون 
15:25
پویا محمدی
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
@aaaaaa1403سلام خوبید وقت بخیر بنده چندتا دفتر دارم راحت میتونی کار کنید و آموزش ببینید ممنونم اگه تلگرام پیام بدید ممنون 
پویا محمدی
onyx
نیرو خانم جهت مدلینگ
به تعدادی خانم جهت مدلینگ کفش با حقوق بالا بصورت تمام وقت نیازمندیم
پویا محمدی
مریم بوکان
پویا محمدی
سعیده اکبری
15:26
پویا محمدی
سارا قاسمی
استخدام مدلینگ لباس خانم.
مدلینگ خانم به تعدادی مدلینگ خانم نیازمندیم در تمامی لاین ها و سایز ها رده سنی 18تا35 با افیش بالای 80میلیون جهت اطلات بیشتر حتما واتساپ پیام بدین
پویا محمدی
پویا محمدی
مریم سادات
پویا محمدی
مهنازجعفری
مدلینگ خانوم لباس زنانه
با سلام به یک مدلینگ خانوم برای لباس زنانه نیازمندیم لطفا عکس و مشخصات خودتون رو بفرستید تماس میگیرم خدمتتون ممنون
1403/04/23
پویا محمدی
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت کنم کجا باید برم؟
12:16
1403/06/01
پویا محمدی
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403 تهران هستیم و شهر های مختلف کسانی هستند که مورد قبول هستند با ما همکاری می‌کند مدل بشی شما
15:53
پویا محمدی
سعیده اکبری
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403 تهران هستیم و شهر های مختلف کسانی هستند که مورد قبول هستند با ما همکاری می‌کند مدل بشی شما
15:53
استخدام خانم جهت مدلینگ/بدون چهره
استخدام خانم جهت مدلینگ بدون چهره امکان سرمایه گذاری و قرار داد با مزون ها حقوق حدود ۷ میلیون بسته به لاین کاری تو پر و خوشپوش برای اطلاعات بیشتر پیام دهید اگر چت دیوار پیامم بهتون نرسید تلگرام در...
پویا محمدی
سارا قاسمی
15:54
پویا محمدی
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
مدلینگ خانم برای لباس
به یک خانم در حدود سن ۱۸ تا ۳۵ سال جهت مدل لباس های فانتزی نیازمندم حقوق و مزایا فوق العاده و عالی رزومه و عکس ارسال شود
پویا محمدی
1403/06/08
سلام دختر 12 ساله هستم  برا مدلینگ  در اصفهان   دوست دارم شرکت کنم  اگر ممکنه اطلاع بدید ممنونم
15:48
شنبه 17 شهریور 1403، ساعت 23:35