دنبال کن

بسته‌بندی درمنزل

بسته بندی

1401/06/21
فاطمه زنگی ابادی
سلام خسته نباشید ببخشید من خانم خانه دارم خیلی احتیاج کار بسته بندی در منزل دارم سرپرست دوتا فرزند محصلم باید خودم مخارجشون دربیارم محل زندگیمم کرمان اگه کار بسته بندی داشتین درخدمتم
11:18
1 پاسخ
1 تایید
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
پروین نظرپور
فاطمه زنگی ابادی
سلام خسته نباشید ببخشید من خانم خانه دارم خیلی احتیاج کار بسته بندی در منزل دارم سرپرست دوتا فرزند محصلم باید خودم مخارجشون دربیارم محل زندگیمم کرمان اگه کار بسته بندی داشتین درخدمتم
سلام منم خانم خانه دارم خیلی نیاز کار دربسته بندی دارم  لطف کنی همکاری کنید
19:51
1 تایید
1401/06/23
مریم گشول
سلام من خانه دارم احتیاج به کاردارم وسه تادخترمحصل رابایدخودم مخارجشونابدم کارداشتین درخدمتم تماس بگیریدمحل زندگی فریدونشهر
11:02
مریم گشول
توراخداکاربهمون بدین لازم داریم ممنونم ازتون
11:03
1 پاسخ
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1401/06/24
مینا صفایی
سلام کاربسته بندی میخام انجام بدم درمنزل حبوبات 
08:36
1 پاسخ
1 تایید
1401/06/25
سمانه رمضانی
سلام خوبین من دنبال کار در خانه هستم
15:17
1 پاسخ
سمانه رمضانی
سلام کار در منزل کاربسته بندی میخام انجام بدم 
15:19
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1402/04/16
محمد صمدی
مینا صفایی
سلام کاربسته بندی میخام انجام بدم درمنزل حبوبات
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:43
محمد صمدی
سمانه رمضانی
سلام خوبین من دنبال کار در خانه هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:43
1402/04/19