دنبال کن

کاردرمنزل

بسته بندی لوازم التحریر

1401/05/24
وجیهه زینلی
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم.بسته بندی
13:55
2 پاسخ
1 تایید
نیروی ساده وماهرتولیدی لوازم التحریر
به چندنفرنیروی ساده وماهردربخشهای مختلف نیازمندیم: بسته بندی دفتری کامپیوتر انبار باجای خواب +غذا
1401/05/31
روناک هواسی
سلام من  کاردرمنزل بسته بندی راانجام میدم ممنون
10:12
1 پاسخ
2 تایید
1401/06/04
سلام مادر هستم نیاز به کار بسته بندی درمنزل دارم لطفا خواهش میکنم اگه کاری هست بگید
20:29
1 پاسخ
1 تایید
1401/06/21
مهناز طهرانی فرد
سلام نیاز به شغل بسته بندی در منزل دارم دو کودک کوچک دارم بیرون منزل نمیتوانم کار کنم ولی خرج زندگی کمر شکن هست و جوابگوی این دو کودک نیستم
20:37
1 تایید
بانوان بسته بندی و آموزش کار درمنزل
بسته بندی حبوبات لوازم التحریر و اسکاج ارسال به سراسر کشور همراه با ارسال وسایل مورد نیاز همراه با قرارداد کتبی در صورت عدم پاسخگویی رزومه مشخصات خود را در روبیکا اینا واستاپ ارسال کنید شرکت دارای مجو...
مهناز طهرانی فرد
برای گشهر کرج بسته بندی در منزل نیاز دارم با دو کودک کوچک کار بیرون برایم دشوار است خرج زندگی بسیار فشار گذاشته تو زندگی و جوابگوی بچه ها و نیازهایشان نیستم
20:40
1402/04/30
محمد صمدی
وجیهه زینلی
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:16
محمد صمدی
روناک هواسی
سلام من کاردرمنزل بسته بندی راانجام میدم ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:11
استخدام خانم آشنا با کامپیوتر
استخدام خانم شرایط سنی زیر 30سال آشنا با نرم افزار ایلاستریتور و فتوشاپ کارگاه چاپ و بسته بندی محصولات لوازم التحریر حقوق پایه وزارت کاری 11.200.000 پنجشنبه ها تعطیل بیمه دارد
محمد صمدی
سلام مادر هستم نیاز به کار بسته بندی درمنزل دارم لطفا خواهش میکنم اگه کاری هست بگید
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:11
1402/05/09
پریسا لکزایی فرد
سلام من نیازمند کاردرمنزل هستم ساکن شهرآق قلا دراستان گلستان هستم لطفا جواب بدین
15:45
فاطمه پاشازاده
سلام من نیازمند کار در منزل هستم 
18:21
فروشنده
مجموعه پخش لوازم التحریر ملل برای تکمیل کادر فروشگاهی خود نیاز به یک فروشنده مجرب و با اخلاق دارد. وظایف شما به عنوان فروشنده عبارتند از: - کار با سیستم حسابداری پارسیان - چک کردن و تحویل بار ورودی ...
1402/05/10
الهام صالحی
سلام ببخشید من نیاز به کار درمنزل دارم ولی رشت زندگی میکنم
11:44
1402/05/12
رقیه معصومی
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه بهتر بسته بندی دارو یا لوازم آرایش یا لوازم تحریر.
12:31
1 پاسخ
محمد صمدی
رقیه معصومی
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه بهتر بسته بندی دارو یا لوازم آرایش یا لوازم تحریر.
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:54
استخدام فقط خانم برای کارگاه چاپ و بسته بندی
*مهارت لازم تا حد متوسط *کار با نرم افزار ایلاستریتور یا کرل و فتوشاپ *تولید کننده محصولات لوازم التحریر *زمان کار تمام وقت *حقوق و مزایا مطابق با حقوق وزارت کار *بیمه دارد *سرویس ایاب و ذهاب ندارد
فاطمه سیفی
سلام نیازمند کار در منزل هستم، شهر لاهیجان، فقط بسته بندی باشه، فرقی نمیکنه چی باشه، فقط بسته بندی
22:00
1 پاسخ
1402/05/14
فردین رحیمی
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم 
08:17
فردین رحیمی
سلام کار بسته بندی نیاز دارم میدان کرج زندگی میکنم 
08:18
کارگر ساده و ماهر آقا در کارخانه با جای خواب و غذا
باسلام به تعدادی نیرو آقا فعال و پرانرژی جهت کار در کارخانه تولید و بسته بندی انواع لوازم التحریر نیازمندیم 1️⃣ساعت کاری ۸صبح الی ۴بعدازظهر+۱ ساعت تایم ناهار و استراحت 2️⃣خوابگاه مجهز برای کارگران س...
1402/05/22
فهیمه پایدار
سلام
نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی
0**** 
04:41
1 پاسخ
محمد صمدی
فهیمه پایدار
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی ۰۹۱۷۶۸۲۲۵۳۱
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:38
1403/04/28
سمیه السادات رضوی
سلام نیازمند کار در منزل هستم
18:19
2 پاسخ
جوان و آقا شاگرد لوازم تحریر
به نیرو آقا فقط آقا جوان فعال و سر تایم و مجرد جهت کار در فروشندگی ، چیدمان و بسته بندی در لوازم التحریر نیازمندیم ساعت کار تمام وقت 10 الی 22 برجی 9 م تومن پاره وقت صبح از 10 الی 17 پاره وقت شب از 16...
محمد صمدی
سمیه السادات رضوی
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
18:50
1403/04/30
زهرا برکت
سلام نیاز به شغل بسته بندی در منزل دارم دو کودک کوچک دارم بیرون منزل نمیتوانم کار کنم ولی خرج زندگی کمر شکن هست و جوابگوی این دو کودک نیستم خواهش میکنم اگه کاری هست بگید ممنون میشم
22:56
1 پاسخ
1403/06/02
علی فاطمی
زهرا برکت
سلام نیاز به شغل بسته بندی در منزل دارم دو کودک کوچک دارم بیرون منزل نمیتوانم کار کنم ولی خرج زندگی کمر شکن هست و جوابگوی این دو کودک نیستم خواهش میکنم اگه کاری هست بگید ممنون میشم
سلام لطفا ایتا پیام بده
صفر نه صفرچهار پنج صفر دو هفت نه سه چهار
07:19
بسته بندی لوازم التحریر
به چند نیروی آقا و خانم جهت خط تولید وبسته بندی نیازمندیم وعده غذایی بن کالا بیمه و بیمه تکمیلی پاداش سنوات سرویس پاکدشت ورامین پیشوا فرون اباد
علی فاطمی
فاطمه سیفی
سلام نیازمند کار در منزل هستم، شهر لاهیجان، فقط بسته بندی باشه، فرقی نمیکنه چی باشه، فقط بسته بندی
سلام لطفا ایتا پیام بده
07:20
علی فاطمی
وجیهه زینلی
سلام لطفا ایتا پیام بده
07:20
علی فاطمی
سمیه السادات رضوی
سلام لطفا ایتا پیام بده
07:21
کاردرمنزل بسته بندی پوشاک و لوازم التحریر
سلام بسته بندی حبوبات و لوازم التحریر مناسب برای بانوان عزیزی که امکان کار در خارج از منزل رو ندارند درامدتون هم برحسب انجام کار خودتون تایین میکنید برای کسب اطلاعات بیشتر پیام بدید. باتوجه به درخواس...
1403/06/03
رعنا روستایی
سلام تهران هستم پیروزی نیازمند کار در منزل هستم هر کاری باشه واقعا شرایطم خوب نیست نیاز دارم در منزل کار کنم شرایط بیرون کار کردن رو ندارم
07:28
معصومه تفاخ
سلام من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی لطفا کمک کنید
19:51
مومنه روحی
من به کار در منزل احتیاج دارم لطفا اگه جایی رو میشناسین که قابل اعتمادن معرفی کنید.لطفا.خیلی به این کار احتیاج دارم
21:26
کارگر ساده در کارخانه ی لوازم التحریر با مزایا
✅️لطفا شرایط را تا انتها مطالعه فرمایید ✅️به تعدادی نیروی آقا و خانم از سنین ۱۸ تا ۴۰ساله جهت کار در کارخانه تولید و بسته بندی لوازم التحریر نیازمندیم... ✅️ساعت کاری ۸تا۱۷ ✅️دارای جای‌خواب ✅️دارای بی...
1403/06/05
نرگس ساقصی دهی
سلام من هم نیازمند کار هستم ،کار بسته‌بندی لوازم التحریر یا جوراب مایل به کار در خانه هستم
19:43
1403/06/06
سلام من نیازبه کاردرمنزل دارم بسته بندی ممنون 
06:49
سلام من نیازبه کاردرمنزل بسته بندی دارم ممنون میشم اگه کاری باشه 
06:54
نیرو برای بسته بندی
بسته بندی لوازم التحریر. آقا ۱۷تا ۲۴سال
1403/06/08
سهیلا اصلانی
سلام به یک کار در منزل احتیاج دارم
19:08
1403/06/11
سمیه قبله
11:56
1403/06/14
سارینا دلفان
سلام نیازبه شغل بسته بندی درمنزل دارم بخاطر اینکه بچه کوچیکم دارم نمیتونم بیرون از منزل کارکنم اگه کسی نیروخواست درخدمتم 0**** 
11:54
استخدام کارگر ساده/کارگر ماهر /خط تولید
شرکت تولید لوازم التحریر در بخش تولید و بسته بندی به ۱۳ نفر پرسنل اقا و ۱۵ نفر پرسنل خانم نیازمند میباشد ‼️اتباع خانم و اقا پذیرش داریم‼️ ✳️3وعده غذایی به همراه خوابگاه مجهز باامکانات کامل ✳️حقوق در...
یک‌شنبه 18 شهریور 1403، ساعت 02:11