دنبال کن

درآمد لودرحداقل ۱۵ میلیون

راننده لودر

1402/05/22
درمحمد حسین زهی
چرا شغل با این احساس همیشه حقوق در حد یک کارگر روز مزد است
16:26
1 پاسخ
2 تایید
آذربایجان شرقی
راننده بیل و لودر
دعوت به همکاری تیم کامل, راننده وارد با 5 سال سابقه کار اوستا کار با تجربه حداقل 10 سال سابقه کار در معدن تراورتن, فاصله با اتوبان ۱ کیلومتر مزایا : جای خواب و بیمه و غذا ۵ وعده.
1402/11/06
حسن‌سلمانی
درمحمد حسین زهی
چرا شغل با این احساس همیشه حقوق در حد یک کارگر روز مزد است
چون‌یه‌عده‌که‌رانندهم‌نیستن‌ومیخان‌کار‌یاد‌بگیرن
میرن‌کار‌میکنن‌خار‌مادر‌دستگاهم‌میگان‌بعد‌رانندهای
که‌کننده‌کار‌هستن‌وحقوق‌بالا‌میخان‌میشن‌بیکار
اینو باید اون‌ساحب‌کار‌بفهمه‌که‌نمیفهمن
نعلت‌به‌اونای‌که‌زیر‌قیمت‌کار‌میکنن‌خودم‌‌به‌ناموس‌زهرا
سر‌همین‌کارا‌امسال‌زیر22ملیون‌کار‌نکردم
تف‌به شرف‌اون‌دستگاه‌داری‌که‌به‌خاطر‌پول‌دستگاه
دست‌افغانی‌وناشی‌جماعت‌میده‌وسلام
22:36
1 پاسخ
5 تایید
1403/06/28
غلام رضا رزمی
حسن‌سلمانی
چون‌یه‌عده‌که‌رانندهم‌نیستن‌ومیخان‌کار‌یاد‌بگیرن میرن‌کار‌میکنن‌خار‌مادر‌دستگاهم‌میگان‌بعد‌رانندهای که‌کننده‌کار‌هستن‌وحقوق‌بالا‌میخان‌میشن‌بیکار اینو باید اون‌ساحب‌کار‌بفهمه‌که‌نمیفهمن نعلت‌به‌اونای‌که‌زیر‌قیمت‌کار‌میکنن‌خودم‌‌به‌ناموس‌زهرا سر‌همین‌کارا‌امسال‌زیر22ملیون‌کار‌نکردم تف‌به شرف‌اون‌دستگاه‌داری‌که‌به‌خاطر‌پول‌دستگاه دست‌افغانی‌وناشی‌جماعت‌میده‌وسلام
بله دقیقا,من10سال سابقه راننده لودر رادارم,بالودرمیشیکان لودر امریکایی20تن لباس بادبان و میکرد تو معدن کارمیکردم,با دعای پیمانکار رفتم کارکروم14میلیون بهم حقوق میداد,چرا بخاطراینکه,چندتاراننده لودر افغانی اورده,بهش می گفتم حقوقم کمه میگفت به افغانیها از این کمتر میدم,باز بون بی زبونی میگفت که نمیخوایی کار نکن,لعنت به اینجور صاحب کارت که افغانیهارو راه دادن تو این کارها,وسواستفاده میکنن,بیشرفا 
00:00
1403/07/09
محمد کولیوند
سلام جناب چرا لودری که کارمیکنه ماهیانه 200میلیون ولی رانندش باید حقوق کارگری بگیره ظلم نیست کی باید جواب بده
18:37
راننده لودر
راننده لودر شیفتی 12ساعت شهرک صنعتی علی آباد خردایش سنگ آهن ***********
میلاد محبی
سلام و عرض ادب خدمت تمام سنگین سواران گرامی، لطف میکنید راهنمایی بفرمایید _ بنده تازه ویژه لودر گرفتم، با تک لیور کار کردم، اما حرفه ای نیستم _ همه هم که بدنبال راننده ماهر بالای سه سال و پنج سال سابقه هستن _ کسی جایی را می‌تونه معرفی کنه که کار یاد بگیرم؟ اصفهان هستم
21:14
شنبه 28 مهر 1403، ساعت 13:22