دنبال کن

برای کاردرمنزل لطفاراهنمایی کنید

بسته بندی

1401/05/20
خسته نباشیدخواهشامنم کاردرمنزل میخوام همه وقتم ازاده میخوام بیکارنباشم خیلی هم تندوتیزم همرکارباشه چ راحت چه سخت من ازپسش برمیام 
07:47
1 پاسخ
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
شهناز دادک
سلام اگه ممکنه کار در منزل خودم بسته بندی حبوبات یا بسته بندی لباس باشه میتونم انجام بدم لطفا یک کلر بهم میدین
18:47
1 پاسخ
1402/05/21
محمد صمدی
شهناز دادک
سلام اگه ممکنه کار در منزل خودم بسته بندی حبوبات یا بسته بندی لباس باشه میتونم انجام بدم لطفا یک کلر بهم میدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:46
1402/05/22
معصومه محمدی
سلام به هم وطنان عزیز لطفا گول بعضی از افراد که تو سایت پیام کار در منزل و بسته بندی می‌گذارند رو نخورید من به چند تا شون پیام دادم گفتن این مبلغ رو واریز کن برات وسایل کار رو می‌فرستیم وقتی پول رو واریز کردم دیگه به پیام هام جواب ندادن
02:34
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
سلام کاردر منزل بسته بندی حبوبات یاهو مورد دیگه باشه انجام میدم سمت عبدالمطلب  هستیم 
03:29
1402/05/25
محمد صمدی
خسته نباشیدخواهشامنم کاردرمنزل میخوام همه وقتم ازاده میخوام بیکارنباشم خیلی هم تندوتیزم همرکارباشه چ راحت چه سخت من ازپسش برمیام
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:18
1402/05/27
خدیجه حاجیلو
سلام مجردم کاردرمنزل میخواستم اززنجان باتشکر
04:14
1 پاسخ
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
محمد صمدی
خدیجه حاجیلو
سلام مجردم کاردرمنزل میخواستم اززنجان باتشکر
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:32
1402/05/28
مریم حیدری
سلام خانمم..میخام انلاین وبدون سرمایه کارکنم اگه سراغ داشتید پیوی بدین ممنون میشم 
آیدی روبیکام اینه @Zendegy9095
02:21
2 پاسخ
مریم حیدری
مریم حیدری
سلام خانمم..میخام انلاین وبدون سرمایه کارکنم اگه سراغ داشتید پیوی بدین ممنون میشم آیدی روبیکام اینه @Zendegy9095
بادرآمدخوب 🙏
02:22
بسته بندی
جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
مریم حیدری
انلاین😐
02:22
1402/06/07
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:30
صدیقه شریعتی
مریم حیدری
سلام خانمم..میخام انلاین وبدون سرمایه کارکنم اگه سراغ داشتید پیوی بدین ممنون میشم آیدی روبیکام اینه @Zendegy9095
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:31
بسته بندی
نیازمند خانم جهت کار بسته بندی . محل کار شهرک صنعتی دولت اباد.اتباع پذیرفته نمیشود.کار در منزل هم نداریم لطفا سوال نکنید.محیط کار همگی خانم هستند. ((((سرویس ندارد)))
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 01:51