دنبال کن

درآمد یک ادمین اینستاگرام چقدر است؟

ادمین اینستاگرام

1400/07/30
من میتونم پستایی که درست کردید رو بزارم جواب دایرکت هارو حتی ساعت ۳ نصف شب بدم بعد حقوق ادمین بودن چقدره چطوری ادمین کی بشم با کی قرارداد بنویسم
21:49
1 پاسخ
آژانس تبلیغات آرین مدیا
ادمین اینستاگرام
به دنبال حرفه‌ای‌ترین ادمین اینستاگرام یا آموزش حرفه‌ای مدیریت اینستاگرام در دزفول و اندیمشک هستید؟ با ما همراه شوید و با هزینه اقتصادی، نه تنها یک ادمین حرفه‌ای، بلکه یک تیم کامل تبلیغاتی را در کنار ...
1400/08/11
سلام من میتونم پستهایی که میفرستین  بزارم پست استوری جواب پست و استوری بدم هر زمان که گفتید پست و استوری میزارم حقوقش چقدر هست 
15:12
1400/08/15
سلام وقت بخیر من به یک پیج که ادمین نیاز داره نیازمندم 
من تو زمینه های ادیت عکس‌ادیت فیلم پاسخ کامنت پاسخ استوری و حتی ادیت کردن پست و استوری های پیج ...
اگه لازم داشتید بگید 
21:09
1 پاسخ
2 تایید
1400/08/20
سلام وقت بخیر من اموزش ادمینی دیدم ومیتونم جواب دایرکت وکامنت روبدم . هشتگ گذاری اصولی روبلدم واگه بخوایدتولیدمحتواهم انجام میدم که هزینش متفاوته
21:44
1 پاسخ
1 تایید
شهرک صنعتی جی خیابان یکم فرعی 14پلاک 171
ادمین شبکه های اجتماعی
ادمین تولید محتوا سایت اینستاگرام ساعات کاری 8 الی 17 عصر
1400/09/13
سلام من انواع ادیت ویدیو و عکس رو بلدم و میتونم ادمین پاسخگویی و پست استوریتون بشم و به همه ی برنامه های ادیت و فتوشاپ مسلطم
15:53
2 پاسخ
1400/09/18
سلام من انواع ادیت ویدیو و عکس رو بلدم و میتونم ادمین پاسخگویی و پست استوریتون بشم و به همه ی برنامه های ادیت و فتوشاپ مسلطم
سلام تولید محتوا هم بلدین؟
08:27
2 پاسخ
سلام وقت بخیر من اموزش ادمینی دیدم ومیتونم جواب دایرکت وکامنت روبدم . هشتگ گذاری اصولی روبلدم واگه بخوایدتولیدمحتواهم انجام میدم که هزینش متفاوته
هزینش چجوریه ؟ رزومه دارید؟
08:27
استودیو لبخندینو | Labkhandino Studio
استخدام ادمین اینستاگرام (خانم)
مجموعه لبخندینو جهت مدیریت و انجام کلیه امور شبکه های اجتماعی و اینستاگرام خود نیاز جذب همکار ادمین همه کاره خانم با حداقل 2 سال سابقه کار قابل ارایه از پیجهای مدیریت شده قبلی، فقط به صورت حضوری و...
1400/10/01
سمیه
سلام من میتونم ادمین شم تاحالا انجام ندادم میتونم محتوابدین استوری بزارم جواب دایرکت کامنت بموقع بدم خواهش میکنم ی نفرقبول کنه پیج آیدیمsomayehh218@
17:20
1400/10/02
سلام من برای شغل ادمینی پاسخ دادن دایرکتا هشتگ گذاری _اکسپلور رفتن پیج و ادمین تبلیغاتی  برای پیجای بلاگری اگر کسی میخاد من هستم از تایم ۲ظهرتا۱۱شب انلاین میتونم باشم.
21:25
1 پاسخ
سلام من برای شغل ادمینی پاسخ دادن دایرکتا هشتگ گذاری _اکسپلور رفتن پیج و ادمین تبلیغاتی برای پیجای بلاگری اگر کسی میخاد من هستم از تایم ۲ظهرتا۱۱شب انلاین میتونم باشم.
برای درخواست به ایدی @sarawhye دایرکت بدین
21:30
آژانس تبلیغات تیک | Tik Marketing
استخدام ادمین اینستاگرام
آژانس دیجیتال مارکتینگ تیک برای تکمیل کادر خود در همکاری با برندهای «مبلمان اداری هیگر» و «مجموعه افراگیس» نیاز به ۲ نیروی ادمین با شرایط زیر: خانم یا آقا تمام وقت | حضوری توانایی ها: تسلط بر فضای این...
1400/10/05
من دوره اکسپلور دیدم ادمین هستم ادمین چهار تاپیج بودم انلاین شاپ 
06:53
نیلوفر نهری
سلام من ادمین نیلوفر هستم و آموزش کامل دیدم  الگوریتم اینستاگرام رو بلدم نحوه درست زدن هشتگ و گذاشتن اصولی پست و استوری و جواب دادن کامنت و دایرکت و درست کردن لوگو و لوگوموشن و هر کاری که به پیج مربوط هستش رو میتونم کامل انجام بدم
11:42
3 پاسخ
1400/10/12
س
سلام وقت ب خیر من مراحل رشد توی اینستا رو بلدم از جمله هشتگ گذاری،رفتن تو اکسپلور و.. همچنین کار با اپیکشن های ساخت ویدیو از جمله اینشات
جواب دایرکت و کامنت و.. رو هم میدم کسی خواست در خدمتم
21:48
2 پاسخ
ادمین اینستاگرام
کار فقط به صورت حضوری است مهارت کامل در تولید محتوای پست و استوری پاسخگویی به کامنت و دایرکت ها مهارت کامل در طراحی استوری حقوق طبق اداره کار داشتن سابقه کار مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی امتیاز محسوب ...
1400/10/15
مریم علی زاده
من ادمین فعال  هستم هرکس میخواد پیام بده
14:52
مهسا عظیمی
سلام من کاملا وارد به اینستاگرام
و برای کامنت ها استوری پست هشتگ گذاری پاسخ به دایرکت و.....میتونم ادمین پیج تون باشم
کار غیر حضوری 
و حقوقم هفتگی ۴۰۰ تومن (یا بیشتر یا کمتر)
اگر خواستید به این آی دی  اینستا پیام بدید
@mahsa_azi.mi 
16:38
1 پاسخ
مهسا عظیمی
مهسا عظیمی
سلام من کاملا وارد به اینستاگرام و برای کامنت ها استوری پست هشتگ گذاری پاسخ به دایرکت و.....میتونم ادمین پیج تون باشم کار غیر حضوری و حقوقم هفتگی ۴۰۰ تومن (یا بیشتر یا کمتر) اگر خواستید به این آی دی اینستا پیام بدید @mahsa_azi.mi
دو بار ادنین آنلاین شاپ بودم کاملا راضی بودن 
16:40
1 پاسخ
ادمین اینستاگرام
** شرایط همکاری فقط حضوری تمام وقت ** یک کلینیک زیبایی از تعدادی ادمین بصورت حضوری و تمام وقت با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید 1. محدوده فعالیت سعادت اباد 2. ساعت کار حضوری شنبه تا چهارشنبه 10 الی...
1400/10/16
فاطمه احمدزاده
من ادمين فعال هستم ،در صورت نياز پیغام بدید 
20:18
1400/10/19
سلام  وقت بخیر 
ما برای یه موسسه مهاجرتی دنبال یه خانم شیک، فعال و خوش سیما هستیم تو رده ی سنی بین 25 تا 35 سال، ترجیحا با تجربه ی مرتبط جهت تولید محتوای و ضبط ویدیو. کار اصلی ایشون ضبط بسته های مهاجرتی در غالب پست و استوری هستش. ایشون باید خودشون تو ویدیو ها باشند در کنار سایر مشاورهامون.. کار حضوریه و حقوق 5 تومان + پاداش 
برای ارسال رزومه به ای دی  @omidar.ir دایرکت بدید لطفا

ممنون
09:41
1400/10/20
سلام وقت بخیر من اموزش ندیدم ولی تو زمینه ادیت عکس و فیلم و دایرکتر چیزایی بلدم و همینطور استوری های جذاب 
اگر کسی لازم داشت به این آیدی پیام بده @imhrbn__
01:14
ادمین اینستاگرام
استخدام ریما پک ریما پک در تهران (شهرک صنعتی صفادشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید ادمین اینستاگرام جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت، پاره وقت شرایط احراز: تو...
1400/10/21
سلام🦋 ادمین هستم میتونم تو تبلیغ چنل، ساخت تیزر،بنر،کاور و...کمک کنم؛با بیشتر نرم افزارای ادیت گری اشنام؛ حقوقم بستگی به کارم داره اولش شروع میکنم بعد به فکر حقوق میوفتم چون کیفیت کار برام مهم تره👍
اینجاهم پاسخ گو ام اما تلگرام زود تر جواب میدم @Masuom_kh
21:54
1 پاسخ
1400/10/23
جمال اصفهانی
سلام🦋 ادمین هستم میتونم تو تبلیغ چنل، ساخت تیزر،بنر،کاور و...کمک کنم؛با بیشتر نرم افزارای ادیت گری اشنام؛ حقوقم بستگی به کارم داره اولش شروع میکنم بعد به فکر حقوق میوفتم چون کیفیت کار برام مهم تره👍 اینجاهم پاسخ گو ام اما تلگرام زود تر جواب میدم @Masuom_kh
سلام 
من ادمینی برای پیج فروش محصولاتم میخوام نحوه کارم هم پورسانتی است لطفا با شماره من پیام واتزاپ بدهید 0**** 
10:49
1400/10/26
پرستو قاسمی
با سلام ادمین ادیت هستم کار با نرن افزار های ادیت رو بلدم تیز های تبلیغاتی دیزاین پیج برای جذب فالور طراحی لوگو اگه بخواین تولید  محتوا هم میکنم  حقوق هم توافقی چون کار درست تحویل دادن برام مهمه هر ادیت بسته به اون کار بین ۵تا ۱۰ هزار تومان ساخت لوگو ۷هزار تومان  طراحی کاور پست ۳۰۰۰ تومان هر دو صفحه      قیمت ها همینه             میتونی تو اینستا بهم دایرکت بدی برای اطلاع کامل اگ تولبد محتوا و ادمینی هم باشه هفته ای ۵۰ هزار تومان        admin_modiriyat @
12:40
توليدمحتوا ويديويي برای ریلز اینستاگرام
به يك خانم يا اقا جهت ساخت ويديو براي ريلز اينستاگرام نياز داريم متن سناريو رو خودمون بهش ميديم
سلام من  ادیت  بلدم  انواع کارهای اینستا گرام  رو بلدم دایرکت  هارو هر زمان جوابگو  هستم فعالم پست استوری جذب فالوور 
20:53
1400/10/27
مائده
س
سلام وقت ب خیر من مراحل رشد توی اینستا رو بلدم از جمله هشتگ گذاری،رفتن تو اکسپلور و.. همچنین کار با اپیکشن های ساخت ویدیو از جمله اینشات جواب دایرکت و کامنت و.. رو هم میدم کسی خواست در خدمتم
سلام برای تولید محتوا تعرفتون چقدر هست ؟
00:11
1 پاسخ
مائده
مهسا عظیمی
دو بار ادنین آنلاین شاپ بودم کاملا راضی بودن
سلام لطفا تعرفتون رو بفرمایید 
00:12
1 پاسخ
ادمین اینستاگرام و پاسخگویی اینستاگرام
ادمین اینستاگرام و پاسخگویی تمام وقت دایرکت با تعامل بالا
سلام من میتونم ادمین اینستاگرم بشم
میتونین پیجم رو ببینین اگه خواستین در خدمتم
آیدی پیجم : @imahsiima
22:22
1400/10/28
یاسمن خردمند
من ادمین فعالی هستم در صورت نیاز پی ام بدهید
01:01
1400/10/29
سلام 
وقت بخیر 
ادیت فیلم و عکس  و پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها رو انجام میدهم 
و عکس و فیلم های شما رو پست و استوری میکنم 
اگر نیاز داشتین اطلاع دهید. 

0**** 
حمزئی 
15:42
ادمین و دستیار مجازی کلینیک فوق تخصصی درد (pain management )
ما یک کلینیک فوق تخصصی درد هستیم و جهت گسترش برندمان و خدمات خاص و به روزی که ارائه می‌دهیم نیاز داریم یک شخص حرفه ای خوش برخورد توانمند با انگیزه خلاق در این زمینه که معلومات به روز و با تجربه در خور...
سلام 
وقت بخیر 
ادیت فیلم و عکس و پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها رو انجام میدهم 
و فیلم و عکس های شما رو پست و استوری میکنم 
اگر نیاز داشتین اطلاع دهید 

0**** 
حمزئی 
15:45
1400/10/30
غزل ابراهیمی
سلام من میتونم یه ادمین خوب جهت پاسخگویی به دایرکت و کامنت ها باشم میتونم پست و استوری های خوب جهت جذب بزارم با حوصله هستم فن بیان خوبی دارم تسلط کافی روی اینستاگرام دارم و همین طور علاقه از صبح تا ساعت 3 شب هم میتونم پیج رو بررسی کنم و به موقع پاسخگو باشم 
در صورت نیاز تماس بگیرید
0**** 
11:05
1400/11/03
ستایش باهوش
سلام ‌وقت بخیر من میتونم هشتگ بزنم پست اپلود کنم استوری بزارم و ترجیح میدم پیج اینستا یا بلاگر باشه یا  انلاین  شاپ یا پیج  تبلیغاتی میتونم متن بنویسم میتونم عکاسی کنم از طبیت و بزارم استوی صبخ بخیر  رو این جور چیزا رو بلد هستم  وکار پاسخگویی رو خیلی خوب بلدم  و حقوم  هفته ایی  ۵۰ تومان  تا به بالا  هست ماه های اول باهاتون کنار میایم سر قیمت وی کار دستم اومد قیمت رو میبریم بالا🙏
05:20
1 تایید
ادمین اینستاگرام
نیازمند ادمین اینستاگرام خانم *خودم خانم هستم* ( مهم ترین چیز برام تعامل کردنه )
مائده
سلام لطفا تعرفتون رو بفرمایید
@mahdiabdi.co 
تو اینستاگرام پیام بدین
جهت ادمینی
18:26
1400/11/05
نیلوفر نهری
سلام من ادمین نیلوفر هستم و آموزش کامل دیدم الگوریتم اینستاگرام رو بلدم نحوه درست زدن هشتگ و گذاشتن اصولی پست و استوری و جواب دادن کامنت و دایرکت و درست کردن لوگو و لوگوموشن و هر کاری که به پیج مربوط هستش رو میتونم کامل انجام بدم
سلام وقت بخیر.قبلا ادمین بودی و کار کردی؟
05:19
1 پاسخ
شبنم خواجه وند
سلام  من  میتونم آدمین پیج شما باشم کاملا آشنا به  اینستاگرام تلگرام هشتگ گذاری  بالابردن  فالور  پیج  کار غیرحضوری حقوق توافقی  پاسخگویی. دایرکت تا نیمه وقت 
مایل بودین به آیدی پیام بدید @mojan__⁷¹
13:46
ادمین اینستاگرام
کافه‌ای رو در کوی نفت راه انداختیم و به خانمی برای ادمینی اینستا نیاز داریم. کل کار هم اینه که هفته‌ای ۲ دفعه و هر بار ۲ ساعت وقت واسه تولید محتوا بزارید. اگر فکر می‌کنید استعداد و علاقه به تولید محتو...
1400/11/07
شادی
سلام من  شادی  خادمی  هستم و آموزش کامل دیدم  برای ادمینی ،الگوریتم اینستاگرام رو بلدم...  نحوه درست زدن هشتگ و گذاشتن،  پست اصولی  و استوری ها  و جواب دادن کامنت و دایرکت و درست کردن لوگو و لوگوموشن و هر کاری که به پیج مربوط هستش رو میتونم کامل انجام بدم ... به کاری نیاز دارم که واقعا متعهد باشن و مثل خیلی از پیج های دیگه اولش ۳۰ تومن پول نگیرن تا بتونی شروع به کار کنی ، اعتماد کنند تا کار خوبی تحویل دهم، ممنونم 
شادی خادمی 
13:42
 1 پاسخ
16:51
1400/11/09
نیلوفر نهری
سلام من ادمین نیلوفر هستم و آموزش کامل دیدم الگوریتم اینستاگرام رو بلدم نحوه درست زدن هشتگ و گذاشتن اصولی پست و استوری و جواب دادن کامنت و دایرکت و درست کردن لوگو و لوگوموشن و هر کاری که به پیج مربوط هستش رو میتونم کامل انجام بدم
سلام رزومه هم دارید؟ 
10:52
1 پاسخ
س
سلام وقت ب خیر من مراحل رشد توی اینستا رو بلدم از جمله هشتگ گذاری،رفتن تو اکسپلور و.. همچنین کار با اپیکشن های ساخت ویدیو از جمله اینشات جواب دایرکت و کامنت و.. رو هم میدم کسی خواست در خدمتم
سلام رزومه هم دارید؟ 
10:53
ادمین اینستاگرام
ادمین اینستاگرام صرفا جهت گذاشتن پست و استوری ترجیها خانوم حضور در محل کار فقط هفته ای یک روز جهت تولید محتوا کار درزمینه شیرآلات صنعتی و ماشین آلات برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید چت⛔️ ساعت پاسخگویی...
سلام وقت بخیر من به یک پیج که ادمین نیاز داره نیازمندم من تو زمینه های ادیت عکس‌ادیت فیلم پاسخ کامنت پاسخ استوری و حتی ادیت کردن پست و استوری های پیج ... اگه لازم داشتید بگید
سلام من نیاز دارم به ادمین شدن
13:39
1400/11/11
سلام 
09:34
1400/11/14
دریای آبی
سلام ادمین اینستاگرام هستم با پاسخگویی دایرکت کامنت تولیدمحتوا پست و استوری گذاری که هزینه هرکدوم جداست با پاسخگویی و هماهنگی به پیج admin.faezehپیام بدین
13:16
ادمین اینستاگرام
با سلام بانک معرفی ادمین اینستاگرام به راحتی متناسب با شغل و صنف کاری خود ادمین مورد نظر را جذب کنید این افراد آموزش‌های بهینه‌سازی پیج، تولید محتوای تصویری و ویدئویی، تولید استوری‌‌های جذاب و تعاملی،...
1400/11/17
mah
سلام من یک دوره ادمینی رو گذروندم و هشتگ گذاری اصولی و ورود به اکسپلور رو بلدم و میتونم به کامنت‌ها و دایرکت‌ها پاسخ بدم. تولید محتوا هم میتونم انجام بدم اگر مایل بودین به آیدی تلگرامم پیام بدین @mahshid28
09:16
سودا محبی
سلام من در ادیت عکس و فیلم،ساخت کلیپ با عکس‌ها و ویدیوهای شما،ساخت عکس نوشته،ساختن استوری و پست زیبا به صورت عکس و فیلم مهارت دارم،میتونم دایرکت و کامنت‌هارو جواب بدم،در صورت نیاز میتونم ادمین پیجتون باشم،به پیج زیر هم میتونین پیام بدین @Svd_mhb_22
12:07
1400/11/21
سلام من يه پيج فعال دارم با ٢٩k فالور واقعي كه با چند ماه فعاليت به اين تعداد رسيده ،تمام امورد مربوط به اينستارو بلدم اگه كسي واسه ادمين پيج خواست به اينستام پيام بده
@shary_fun_clip1
07:06
ادمین اینستاگرام
ادمین خانم حرفه ای اینستاگرام با تخصص حقوقی
1400/11/23
ثنا اروج زاده
سلام وقتتون بخیر مکامل دوره دیدم و کارای ادیت و کار کردن با برنامه های پیکسارت و اینشات و کاملا بلدم و به برنامه های اینیستا و تلگرام و واتساپ و یوتیوب کاملا مسلط هستم و به همه چیز اینیستا و همه دوره های ادمینی آشنایی کامل دارم و قبلا هم با چندتا پیج کار کردم و لوگو و لوگومیشن و پوستر هم میتونم درست کنم 
10:30
1400/12/06
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش بازدید و لایک پست و استوری
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
18:02
1 پاسخ
1401/01/14
مارال خلیل زاده
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
سلام لطفا آی دی پیجتون رو اعلام کنید
13:09
1 پاسخ
ادمین برای پیج یا کانال فوتبالی
به یک همکار نیاز دارم که با هم یه پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامی فوتبالی رو باهم بالا بیاریم و تبلیغ بگیریم افرادی که سابقه این کارو دارند و مخصوصا توانایی رشد پیج و افزایش فالوور و ممبر رو دارن پیا...
1401/01/17
سلام من به یه پیج برای ادمینی میخوام!
ادیتورم هستم:)
17:55
1401/01/21
یلدا
سلام  کامنت استوری پست هشتگ گذاری جواب به دایرکت ها میتونم ادمین پیج شما باشم
کار غیر حضوری
در صورت تمایل به آیدی اینستا @aynaz__strong پیام بدین
00:30
1401/01/22
محمد متین اسماعیل زاده
من میتونم پستایی که درست کردید رو بزارم جواب دایرکت هارو حتی ساعت ۳ نصف شب بدم بعد حقوق ادمین بودن چقدره چطوری ادمین کی بشم با کی قرارداد بنویسم
سلام شما تونستید ادمین بشید؟
17:53
سناریونویس برای افتتاح آموزشگاه زبان
نیاز به یک سناریو و تولید محتوای قوی ، برای افتتاح آموزشگاه زبان فعال دارم. پیج قوی با کیفیت عالی و ایده های جذاب و جدید
1401/01/27
ملیکا منتهائی
سلام من ادمین مدیریت هستم و تولید محتوا. به صورت دورکاری ایدی پیج من هم  admin_mlikaaa هستش در صورت نیاز پیام بدین 😊
16:14
1401/02/14
نادر اسدالهی
سلام و خسته نباشید.بنده میتونم پست بزارم و کپشن بنویسم،ویرایش پست،استوری بزارم و جواب استوری و کامنت هارو داعما بدم. (شهر قزوین،آقا) 0**** 
08:54
1401/02/16
مطهره
سلام .
آموزش ادمینی دیدم و میتونم جواب دایرکت ها و کامنت هارو بدم و انواع ادیت رو هم بلدم و میتونم محتوا تولید کنم 
11:14
مدیریت صفحه اینستاگرام
مدیریت صفحه اینستاگرام ، تولید محتوا ،افزایش فالوور 30 روز به صورت موقت در صورت رضایت عقد قرار داد یکساله
1401/02/27
سلام .من میخوام ادمین بشم پست آماده رو بزارم جواب پست ها و دایرکتا  رو بدم و کلا تو ساعات از صبح تا شب میتونم فعالیت کنم کسی خواست خبر بده

12:26
1401/03/16
تقوی
مائده
سلام برای تولید محتوا تعرفتون چقدر هست ؟
سلام من دوره ادمینی آقای میلاد چشمی که از اساتید برتر اینستاگرام هستن رو دیدم طراحی کاور پست و هایلایت و بنر تبلیغاتی و کاریت ویزیت و لوگو و... خلاصه خیلی کارا بلدم خلاقم هستم، فقط تا حالا برای کسی کار نکردم چون تازه دوره های حرفه ای رو دیدم. 
11:36
تقوی
سلام وقت بخیر.قبلا ادمین بودی و کار کردی؟
سلام من دوره ادمینی آقای میلاد چشمی که از اساتید برتر اینستاگرام هستن رو دیدم طراحی کاور پست و هایلایت و بنر تبلیغاتی و کاریت ویزیت و لوگو و... خلاصه خیلی کارا بلدم خلاقم هستم، فقط تا حالا برای کسی کار نکردم چون تازه دوره های حرفه ای رو دیدم. 
11:41
ادمین اینستاگرام
نیاز به یک ادمین اینستاگرام داریم برای تولید محتوا و بالا بردن سطح پیج در مطب دندانپزشکی حقوق هم توافقی هست
تقوی
سلام تولید محتوا هم بلدین؟
11:41
تقوی
سلام رزومه هم دارید؟
11:44
تقوی
مارال خلیل زاده
سلام لطفا آی دی پیجتون رو اعلام کنید
11:49
ادمین اینستاگرام
مجموعه تبلیغاتی هستیم برای پیج هامون نیازمند ادمین منظم و متعهد و حرفه ای هستیم.
1401/03/18
سلام من دوره اکسپلور و تاپ هشتگ و کل قواعد اینستا رو دیدم میخوام ادمین شم ممنون میشم کمکم کنید
11:27
1 تایید
1401/05/20
سید مهدی صدر
نیلوفر نهری
سلام به ادمین نیاز دارم با خقوق مکفی میشه تماس بگیرید 0**** 
12:07
1401/05/22
السا جهاندیده
سلام،من مسلط به کار با برنامه های اینشات و پیکس ارت هستم،زبان انگلیسی تا حدودی بلدم،اموزش دیده دوره های ادمینی هستم،هشتگ گذاری اصولی و نحوه ورود به اکسپلور رو بلدم،پاسخگوی کامنت و دایرکت در تقریبا تمام شبانه روز،پستایی ک شما اماده میکنید رو هم میگذارم✨🤍 
17:57
ادمین اینستاگرام
به یک ادمین حرفه ای خانم متعهد و خلاق در زمینه پوشاک زنانه نیازمندیم. مسلط به: عکاسی، تولید محتوا ،ایده پردازی، پست، استوری، دایرکت و کارهای مربوط به ادمینی جهت بالا بردن فروش پیج و فالور... ساعت کا...
1401/05/27
گیلدا غنیان
سلام وقت بخیر من به یک پیج که ادمین نیاز داره نیازمندم 
من تو زمینه های ادیت عکس‌ادیت فیلم پاسخ کامنت پاسخ استوری پاسخ به دایرکت ادیت کردن پست و استوری های پیج و ...
09:50
1401/07/21
کیارش
به یک نفر ادمین برای پیج ورزشی نیاز دارم 
که به دایرک جواب بده ،پستو ادیت کنه و تولی محتوا کنه 0****  
22:47
1401/09/07
فاطمه کریمی
باسلام
بنده چندین دوره آموزشی ادمینی اینستاگرام رو گذروندم و آشنا با الگوریتم های اینستاگرام هستم.
و دارای پیج کاری هستم.
اگر مایل به همکاری و نیازمند ادمین اینستاگرام بودید پیام بدید.
باتشکر
16:27
1 تایید
ادمین اینستاگرام محصولات هنری
برای دو پیج فروشگاهی محصولات هنری و محصولات مراقبتی پوست احتیاج به یک ادمین خوش ذوق و فعال داریم، که مسئولیت تولید محتوای روزانه رو بعهده بگیره و بتونه رشد پیج رو تضمین کنه،
1401/09/10
فاطمه فاتحی
سلام 
بنده دوره های اموزشی زیادی دیدم 
کاملا به اینستاگرام و الگوریتم هاش مسلطم

اگر نیازمند ادمین پاسخگویی ادمین مدیریت یا فروش بودید پیام بدید
17:42
1401/10/19
فریبا فاطمی
سلام 
من ب انیستاگرام کاملا تسلت دارم و میتونم محتوا هایی رو که آماده کردید رو پست و استوری کنم 
اگر میخواید پیچتون رو بیارید بالا با فالور های واقعی من روشش رو بلدم 
فقط باید بگم چون دانشجوم زمان کاریم باید آزاد باشه .
هزینه هم ک توافقی
14:28
1401/11/11
مهدیه ادیب
کاملا به الگوریتم اینستا مسلط هستم
کارهای ادیت و طراحی و کاور پست استوری
هشتک گذاری اصولی 
اکسپلور
جذب فالور رارگانیک
تولید محتوا 
19:52
ادمین حرفه ای همه کاره مجازی
ادمین حرفه ای همه کاره میخوام برای پیجم پیجم تازه زده شده یه ادمین میخوام کاربلد در همه رشته ها باشه من خودم بعضی اوقاتم بهش کمک میکنم توانایی رسیدن به پیج رو ندارم چون یه جایی سرمایه گذاری کردم و و...
1401/11/12
زهرا رضایی
سلام ادمین اینستا هستم مسلط به اینشات و غیره وقتم آزاد 
11:47
1401/11/18
مبیناجعفری
سلام من به اینستا تسلط دارم و میتونم پست هایی که اماده میکنید رو استوری و پست کنم و پاسخگوی دایرکت و کامنت ها باشم ایدی پیجم : miss_mobina8
04:10
1401/11/28
رحمانی
به ادمین خانم برای پاسخگویی در واتسپ و ایستاگرام نیازمندیم لطفا در صورت داشتن رزومه به این شماره در واتسپ پیام دهید 0**** 
11:13
ادمین اینستاگرام
بسم الله درود و عرض ادب ✅به یک همکار جهت راه اندازی و اداره پیج کاری بدونم نیاز به سابقه کاری نیازمندیم. ✅ داری روحیه بالا ✅کار خوب پول خوبم داره ✅ لطفاً اگر با کار گروهی مشکلی ندارید در خدمت هس...
1401/11/30
ریحانه
سلام وقت بخیر من ادمین اینستاگرام هستم دوسال سابقه کار دارم . اشنا به تمام الگوریتم های اینستاگرام هستم ، تولید محتوا ، هشتگ گذاری اصولی ، تعامل.... . هماهنگی واتساپ پیام بدید تا رزومه براتون ارسال کنم .  0**** 
12:46
سارا محمودی
سلام من میتونم جواب کامنتا و دایرکتارو بدم پست بزارم هرکاری ک‌میگین
14:59
1402/01/05
کوثرزارعی
سلام من ادمین هستم و دوره آموزشی هم گذروندم مدرک هم دارم
میتونم دایرکت وکامنت جواب بدم هشتگ بزارم وعکس هاتون رو استوری بزارم  وتعامل کنم
شماره هجت پیام  در واتساپ 0**** 
11:37
ادمین اینستاگرام
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ فرصت شغلی ✅جهت تکمیل نیرو از دانشجویان ، کارمندان ، خانه داران ، سربازان ، محصلین و تمام گروه سنی دعوت به همکاری مینمایم. ✅مناسب برای دانشجویان و انعطاف زمانی برای کلاس های شما ‼️مزایا...
1402/06/09
مینا بهمئی
سلام من ادمین اینستاگرامم بهترین دوره رو دیدم  
آیدی تلگرامم @mood_00_15
16:51
1402/06/10
عبادی
پاسخگویی به دایرکت و کامنت در تمام ساعات شبانه روز 
با روابط عمومی بالا و خوش اخلاق، آنالیز پیج دادن مشاوره به صاحب  پیج.هم دوره اینستا دیدم هم دوره مخصوص فروش.در صورت تمایل واتساپ پیام دهید به شماره0**** 
15:01
1402/06/11
وحید محمدی
سلام وقتتون بخیر باشه من دوره آموزش صفرتاصد ادمینی رو پشت سر گذاشته و درزمینه مدیریت پیج و تعامل و ادیت و تولید محتوا (کاور و بنراستوری موشن ادیت استوری و پست) پیج مهارت لازم روکسب کردم اگه نیازی به ادمین داشتین درخدمتم.
21:37
ادمین سالن زیبایی
اشنا به لاین های زیبایی مسلط به الگوریتم اینستاگرام افزایش فالوور و جذب مشتری
1402/06/16
شماره تماس ؟
10:38
1402/07/25
زهرا خواجه
سلام هرکس ب ادمین نیاز داره برای دایرکت و کامنت لطفا ب من پیام بده فعال هستم و هروقت بخایید پاسخگویی میکنم  
16:59
1402/08/15
زهرا رحیمی
سلام وقت بخیر من میتونم جواب دایرکت و کامنت و مطالبی که میخواهید  برایتان پست و استوری کنم هزینه حقوق هم یک میلیون و پونصد مشکلی ندارم از نظر دقیق بودن کاملاً دقیق و با حوصله هستم نگران نباشید 
12:02
ادمین اینستاگرام
نیازمند ادمین خانم یا آقا با سابقه در حیطه ی دندانپزشکی حقوق طبق اداره کار حضور ۳ روز در مطب در هر هفته الزامی هست ( جهت تولید محتوا) نیازمند ادمین مسلط به سناریو نویسی و ایده پردازی لطفا فقط تماس...
زهرا رحیمی
س سلام وقت بخیر توانایی بنده در خصوص دایرکت و پاسخگویی کامنت هستم کاملاً صبور و پر انرژی و می‌توانم مطالب شما رو که برای بنده ارسال می‌کنید استوری کنم برای حقوق هم یک میلیون و پونصد هیچ مشکلی ندارم
12:16
1402/08/16
شیرین برادران نویری
سلام وقت بخیر.من علاوه برعهده گرفتن جواب کامنت و دایرکت و همینطور آپلودکردن پست و استوری، میتونم بهترین تک پیج های بلاگری و پک های گسترده رو جهت بالابردن فالوورهای واقعی پیجتون و دایرکت منجر به مشتری ، عهده دار باشم.
18:53
1402/11/21
سلام من میتونم جواب دایرکت به موقع بدم کانت بزارم تاحالا کار ادمینی انجام ندادم 
18:58
بلاگر خانم یا آقا برای تولید محتوا
نحوه جمع آوری سناریو رو به شما آموزش خواهیم داد و شما پس از استخراج مطالب باید جلو دوربین برید و بلاگری کنید پس از ضبط برای ادیت به بنده خواهید فرستاد، داشتن سابقه بلاگری یا استعداد بلاگری به همراه چه...
1403/03/17
زهرا جاویدان
سلام من میتونم پستهایی که میفرستین  بزارم پست استوری جواب پست و استوری بدم هر زمان که گفتید پست و استوری میزارم حقوقش چقدر هست 
11:03
1403/04/07
سلام عزیزان من ادمین هستم 🤭وبا انرژی و کیفیت کار عالی برای پیج هاتون تلاش می‌کنم و باعث پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان میشم خدمات من از جمله :تعاملات کامل پیج ،پاسخگویی به کامنت و دایرکت، ادمین تبلیغات ومشاوره کامل و پیچ رو انجام میدم و 🎀برای پست گذاری اصولی و هشتگ گذاری هم انجام میدم با صبر و تعهد کنارتون برای پیشرفت شما هستم ✨️
برای همکاری به .. olga در تلگرام پیام بدید 🌸
15:18
1403/07/12
فراز امیرقاسمی
سلام و عرض ادب خدمت کارفرمای عزیز🌷
بنده (تیم من (فرازانه و فراز امیرقاسمی)) با برسی درخواست شما برای طراحی پست های اسلایدی پیجتون مایل به همکاری جهت کمک به توسعه کسب و کارتون هستم:
✅️ادیت و طراحی زیبا و حرفه ای محتوای ارسالی شما با استفاده از نرم افزار ها و ابزار های بروز
✅️استفاده از تکنیک های روانشناسی رنگ ها و فونت زیبا

✅️در ضمن تخصص ما ارتقای پیج های اینستاگرام هستش و در حوزه های مدیریت ، سناریو محتوا و ادیت نیز میتوانیم به شما کمک کنیم.

علت پیشنهاد مبلغ کم ، ایجاد رزومه در سایت پونیشا در حساب جدیدمون ( سابقه عمده ما و فعالیتمون قبلا در سایتمون بود) هست بنابراین رضایت شما از کار من ، مهمترین هدف من هست❤️

تیم فرزانه و فراز امیرقاسمی ( سه سال تجربه در مدیریت 6 پبج چند ده کایی و بیش از 70 ریلز میلیونی )
10:01
ادمین اینستاگرام
سلام و درود ادمین اینستاگرام هستم مسلط به الگوریتم ،چندین دوره اینستاگرام رو گذروندم و خودم هم پیج ادمینی در اینستاگرام داشتم مهارت ها: پاسخگویی دایرکت و کامنت، تعامل،آنالیز پیج میتونم یه پیج رو ا...
شنبه 28 مهر 1403، ساعت 11:33