دنبال کن

حقوق یک بنا در ماه چقدر است؟

بنا

1400/11/25
سلام حقوق بنا فرق میکند کسیکه تازه بایک کمچه سرکار میرود کار مردم راخراب میکند فرق میکند یک بنا باید اندازه خودش  وبالاتراز کارگرش کار کند تا مزد روزانه کارگرشم زنده شود نسبت به کاربلدی وپیشروی کارش حقوق تعیین بشود 
13:19
2 تایید
ساخت پاورپوینت با موضوع بازسازی
من یه پاورپوینت تخصصی با مباحث زیر در زمینه بازسازی ساختمان می خوام: دارای تصاویر با کیفیت، دارای تصاویر قبل و بعد نمونه ها دارای جزئیات هوب . مبانی و اصول بازسازی ساختمان‌ها:   - آشنایی با مفهوم بازس...
1402/06/30
کوروش صالحپور
درود-یک بناکه از تیغه چینی تا نما رو بلد باشه 
حداقل روزی۱۵۰۰ دست مزدشه-
22:13
1 تایید
1402/07/08
محمد بالابب
بنای وارد همه کاره قیمت نداره
13:15
1 پاسخ
محمد بالابب
محمد بالابب
بنای وارد همه کاره قیمت نداره
کارمند بانک نیست که منتظر  باشه وقت اداره تمام بشه  فرار کنه خونه
13:17
استخدام (واقعی) منشی خانوم
قابل توجه عزیزان بنا به یک سری افراد سودجو متاسفانه آگهی های فیک استخدام در سایت قرار می دهند ضمن اینکه این آگهی به صورت کاملا واقعی می باشد لذا به یک منشی خانوم جهت کارهای دفتری و آشنا با سایت جهت کا...
1402/07/11
علی کیماسی
بنایی که بتونی کارهای بنایی یک ساختمان را از صفر تا صد انجام دهد هرچی بگه میرزه من هستم از صف تا صد
09:09
1402/08/21
حسین شهبازی
سلام من نما کار هستم یعنی اکثر کارهای ساختمانی را حرفه ای انجام میدم بجز گچکاری متأسفانه بیکارم و مشکل شدید مالی 
20:54
حسین شهبازی
همه کارهای بنایی را حرفه ای انجام میدم بجز گچکاری 
20:55
نیازمند کارگر نماکاری هستم
سلام نیازمند کارگر در نماکاری هستم برای آوردن ملات و مصالح پیش بنا کار در محدوده امند می‌باشد مسیرتون بخوره سر راه برمی‌دارم مسیر من از کندرود هست ساعت کاری از ۸ تا ۵ روزمزد مبلغ ۶۰۰ تومان تسویه بصور...
سه‌شنبه 1 آبان 1403، ساعت 02:41