دنبال کن

حقوق یک ادمین اینستاگرام در ماه چقدر است؟

ادمین اینستاگرام

1400/09/07
چ
21:53
1 تایید
آژانس تبلیغات آرین مدیا
ادمین اینستاگرام
به دنبال حرفه‌ای‌ترین ادمین اینستاگرام یا آموزش حرفه‌ای مدیریت اینستاگرام در دزفول و اندیمشک هستید؟ با ما همراه شوید و با هزینه اقتصادی، نه تنها یک ادمین حرفه‌ای، بلکه یک تیم کامل تبلیغاتی را در کنار ...
1400/11/11
۳۰۰۰۰۰۰ تومن
17:24
1 تایید
1400/11/25
نازنین زهرا پورساران
عالیه
18:34
نازنین زهرا پورساران
ایدی پیجتون رو لطف کنید بدی
18:35
1 پاسخ
شهرک صنعتی جی خیابان یکم فرعی 14پلاک 171
ادمین شبکه های اجتماعی
ادمین تولید محتوا سایت اینستاگرام ساعات کاری 8 الی 17 عصر
نازنین زهرا پورساران
ن
18:35
1400/12/06
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش بازدید و لایک پست و استوری
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
18:02
6 پاسخ
1401/03/16
تقوی
نازنین زهرا پورساران
ایدی پیجتون رو لطف کنید بدی
سلام من دوره ادمینی آقای میلاد چشمی که از اساتید برتر اینستاگرام هستن رو دیدم طراحی کاور پست و هایلایت و بنر تبلیغاتی و کاریت ویزیت و لوگو و... خلاصه خیلی کارا بلدم خلاقم هستم، فقط تا حالا برای کسی کار نکردم چون تازه دوره های حرفه ای رو دیدم. 
11:53
استودیو لبخندینو | Labkhandino Studio
استخدام ادمین اینستاگرام (خانم)
مجموعه لبخندینو جهت مدیریت و انجام کلیه امور شبکه های اجتماعی و اینستاگرام خود نیاز جذب همکار ادمین همه کاره خانم با حداقل 2 سال سابقه کار قابل ارایه از پیجهای مدیریت شده قبلی، فقط به صورت حضوری و...
1401/12/15
4553
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
سلام وقت عالی به خیر لطف کنین نمونه کار برام  ارسال کنین  و اینکه واتس اپ یا ایدی پیجتون رو هم ارسال کنین لطفا
07:16
4553
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
0**** 
07:24
1402/01/05
سلام لطفا با من تماس بگیرید 
0**** 
01:12
آژانس تبلیغات تیک | Tik Marketing
استخدام ادمین اینستاگرام
آژانس دیجیتال مارکتینگ تیک برای تکمیل کادر خود در همکاری با برندهای «مبلمان اداری هیگر» و «مجموعه افراگیس» نیاز به ۲ نیروی ادمین با شرایط زیر: خانم یا آقا تمام وقت | حضوری توانایی ها: تسلط بر فضای این...
سلام لطفا با من تماس بگیرید 0**** 
01:13
1402/01/16
سلام میشه تماس بگیرید من ادمین لازم دارم واسه پیج تولیدی پوشاک 0**** 
18:49
1 پاسخ
1402/01/25
آتنا حقانی
سلام ادمین اینستاگرام و دورکاری برای پیج شما پست استوری بالا بردن افزایش بازدید پیج  بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه و....
✔طراحی کاور پست رو بصورت حرفه ای انجام میدم
✔افزایش بازدید و لایک پست و استوری
✔طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
✔یکسال سابقه کار دارم
06:53
ادمین اینستاگرام
کار فقط به صورت حضوری است مهارت کامل در تولید محتوای پست و استوری پاسخگویی به کامنت و دایرکت ها مهارت کامل در طراحی استوری حقوق طبق اداره کار داشتن سابقه کار مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی امتیاز محسوب ...
1402/02/10
M
سلام بنده پنج سال هست که درحوزه ادمینی فعالیت دارم 
تضمین ورود به اکسپلور برای پست های میدم✅️
دوره های چرچیل ومیلاد چشمی رو دیدم.دوره ادیت عکس وفیلم رو دیدم
فالور هدفمند روزانه وارد پیج میکنم✅️
تعامل هدفمند انجام میدم✅️
طراحی پست واستوری متناسب با تخصص کاریتون انجام میشه✅️
بالارفتن فالور به صورت روزانه بالای ۴نفر)هدفمند✅️
مشاور داده پیج وانالیز برای پیج بابهترین قیمت✅️
05:44
1402/03/14
فاطمه ...
سلام ف.د ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
19:01
1 تایید
1402/04/01
منصور باقری
نیازمند ادمین هستم برای نمایشگاه خودرو ‌در اهواز 
11:56
ادمین اینستاگرام
** شرایط همکاری فقط حضوری تمام وقت ** یک کلینیک زیبایی از تعدادی ادمین بصورت حضوری و تمام وقت با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید 1. محدوده فعالیت سعادت اباد 2. ساعت کار حضوری شنبه تا چهارشنبه 10 الی...
1402/04/12
معصومه بنی سعید
سلام ادمین اینستاگرام هستم و دوره آموزشی دیدم پیش خانم معصومه محمدی اما سابقه ی کاری ندارم اما می تونم پیج رو مدیریت بکنم
11:26
1 تایید
1402/04/19
موسویان
سلام ادمین ایسنتا گرام هستم به صورت تخصصی پیش خانم رها رخشانی دوره دیدم و میتونم پیجتون رو رشد بدم سابقه کاری هم ندارم 
12:38
1 تایید
1402/05/20
سعاد عطایی
سلام وقتتون بخیر اگر کسی نیاز به ادمین اینستاگرام داره ممنون میشم اطلاع بده، سابقه ای ندارم0**** 
08:33
ادمین اینستاگرام
استخدام ریما پک ریما پک در تهران (شهرک صنعتی صفادشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید ادمین اینستاگرام جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت، پاره وقت شرایط احراز: تو...
1402/05/31
اعظم اکرمی
میشه  تلفن‌تان رو بفرستید
19:30
1 پاسخ
اعظم اکرمی
شماره  تلفن  میخام
19:32
1 پاسخ
محمد صمدی
اعظم اکرمی
شماره تلفن میخام
0**** سلام
19:34
توليدمحتوا ويديويي برای ریلز اینستاگرام
به يك خانم يا اقا جهت ساخت ويديو براي ريلز اينستاگرام نياز داريم متن سناريو رو خودمون بهش ميديم
نسترن کیا
اعظم اکرمی
میشه تلفن‌تان رو بفرستید
سلام شماره ی بنده 0**** 
20:29
1402/06/06
کیمیا حیدری
سلام کیمیا هستم مشاور تخصصی پوست و مو
به صورت کامل به الگوریتم اینستاگرام مسلط هستم و آموزش دیدم
 در زمینه جذب مخاطب ، تکنیک های فروش ، داستان سازی و فروش مهارت دارم و در زمینه فروش محصولات مراقبت پوستی هم سابقه دارم ادمین تولید محتوا پاسخگویی به کامنت ها دایرکتری و تعامل با پیج های دیگه میتونم پروژه بگیرم
12:51
1402/06/07
Mahdiyeh Rashidi
سلام 🫡مهدیه هستم ۰تا ۱۰۰اینستاگرام از استاد خفن اموزش دیدم
کپشن نویسی +تولید محتوا+الگوریتم+ریلز+استوری گذاشتن+پست گذاشتن+ کامنت +لایک+پاسخ دهی به دایریکت و+کامنت+ هشتگ گذاری اصولی +افزایش فالور بازدید پیج با بهترین کیفیت در خدمتم♥️
20:16
ادمین اینستاگرام و پاسخگویی اینستاگرام
ادمین اینستاگرام و پاسخگویی تمام وقت دایرکت با تعامل بالا
1402/06/11
نسیبه پیروزی
سلام من مهتاب هستم ادمین اینستاگرام دوره ی استاد میلاد چشمی رو گذروندم صفر تا صد تولید محتوا، هشتگ گذاری، رفتن به اکسپلور رو بلدم ادیت ویدیو، ادیت عکس، دوره استوری موشن دوره بنر دوره ی کارت بیزینسی همرو گذروندم و بلدم جهت دیدن پیجم و نمونه کارهام بمن پیام بدین
0**** 
23:39
1402/07/13
Somayeh Ffff
سلام میشه تماس بگیرید من ادمین لازم دارم واسه پیج تولیدی پوشاک ۰۹۱۵۵۸۱۳۳۸۲
سلام وقت بخیر اگه هنوز ادمین لازم دارید درخدمتم
05:17
1402/07/15
ندا علیزاده
سلام ، ساخت تیزر،بنر،کاور و...؛با بیشتر نرم افزارای ادیت گری اشنام کیفیت کار برام خیلی مهمه  دایرکت و کامنت هم  میتونم پاسخگو باشم.تعامل  و هشتگ  گذاری لطفاااا برای همکاری  پیام   بذارید@n.a.kashkolii 
17:53
ادمین و دستیار مجازی کلینیک فوق تخصصی درد (pain management )
ما یک کلینیک فوق تخصصی درد هستیم و جهت گسترش برندمان و خدمات خاص و به روزی که ارائه می‌دهیم نیاز داریم یک شخص حرفه ای خوش برخورد توانمند با انگیزه خلاق در این زمینه که معلومات به روز و با تجربه در خور...
1402/08/17
شیلا امیری
سلام پست درمورد نگهداری سگ میخواستین تماس بگیرین تا براتون آماده بشه 0**** 
16:08
1 پاسخ
محمد صمدی
شیلا امیری
سلام پست درمورد نگهداری سگ میخواستین تماس بگیرین تا براتون آماده بشه 0****
0**** 
16:54
1402/08/21
سلام.من به ی ادمین برای پیج کیف کفش نیاز دارم در صورت تمایل به این شماره زنگ بزنید.0**** 
21:59
ادمین اینستاگرام
نیازمند ادمین اینستاگرام خانم *خودم خانم هستم* ( مهم ترین چیز برام تعامل کردنه )
1402/09/15
محبوبه رستمی
سلام وقت بخیر بنده سابقه کاری ندارم اما ادیت حرفه ایی میزنم به اینشات و اپلیکیشن های ادیت رو کاملا بلدم و دارای روابط عمومی بالا و پاسخگویی سریع به دایرکت و کامنت ها هستم.
19:27
1403/04/10
نسترن کیا
🌺سلام من نسترن هستم ادمین اینستاگرام برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش تعامل پیج 
+ادمین مدیریت
+دایرکتر اصولی 
+پاکسازی اکسپلور
+ افزایش فالوور اورگانیک
+ افزایش تعامل
+ افزایش ایمپرشن و ریچ , ویو
+ادیت ریلز 
+ طراحی کاور پست
+آنالیز پیج شما و رغبا
+پاسخ دهی به کامنت ها
+دایرکتر
18:47
1403/06/28
امیرحسین عباس نژاد
ادمین لازم بود درخدمتم 
12:38
ادمین اینستاگرام
کافه‌ای رو در کوی نفت راه انداختیم و به خانمی برای ادمینی اینستا نیاز داریم. کل کار هم اینه که هفته‌ای ۲ دفعه و هر بار ۲ ساعت وقت واسه تولید محتوا بزارید. اگر فکر می‌کنید استعداد و علاقه به تولید محتو...
شنبه 28 مهر 1403، ساعت 11:24