دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی وغیره....

بسته بندی

1400/10/11
سلام خانمی هستم خودم سرپرستی احتیاج به کاردارم ازکهریزک هستم اگه کارپیداشد به بنده هم اطلاع بدیدممنونم ازلطفتون
06:56
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
سلام ودرود خسته نباشید خانمی هستم خودم سرپرست خانه وارم پردیس  جاجرود  اگه کار پیدا شد به من هم خبر بدید لطفا  
ممنون
10:56
1400/10/12
سیده اسما موسوی
باشه
00:24
1 پاسخ
1403/05/11
محمد صمدی
سیده اسما موسوی
باشه
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
18:56
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1403/05/12
مهدی خبیری مهدی خبیری
سلام ببخشید کار در منزل  می خوام 0**** 
16:17
1403/05/13
زینب چترسحر
سلام خانم هستم سرپرست خانوار جویای کار دورکاری برای بسته بندی در منزل هستم سکونت آمل هستم با تشکر 
06:11
زینب چترسحر
سلام خانم هستم سرپرست خانوار جویای کار در منزل هستم برای بسته بندی در آمل 0**** 
06:13
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
آسیه قاسمی
سلام وقتتون بخیر خانم هستم کار در منزل میخ ام بسته بندی آذربایجان شرقی جلفا 
07:34
1403/05/14
سهراب زاهدپسند
سلام شما هنوز بقول قدیمی ها نه به باره نه به در دنبال پول اشتراک خودتون هستید اول کار رو معرفی کن بعدش دریافت اشتراک رو پیش بکشید
16:45
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 01:03