دنبال کن

چطور یک بازیگر ماهر شویم؟

بازیگر

1400/08/30
روحالله صالح‌زاده
چه جوری بازیگر شوم
12:42
1 پاسخ
1 تایید
بال طلایی مهاجر
بازیگر
استخدام بال طلایی مهاجر بال طلایی مهاجر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. بازیگر جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: پاره وقت، ...
روحالله صالح‌زاده
🤔🤔
12:49
امیرمحمد یوسفی
اگه فیلمی هست من بازی میکنم سابقه بازیگری هم دارم
20:14
1400/09/16
یدالله مکوندی
سلام من میخواهم بازیگر بشم باید چکار کنم
12:01
نهال‌ گشت ایرانیان
بازیگر
استخدام نهال‌ گشت ایرانیان نهال‌ گشت ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. بازیگر جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام...
یدالله مکوندی
خب منم میخوام فیلم بازی کنم چون که به بازیگری علاقه دارم
12:02
یدالله مکوندی
اسمتون چیه
12:03
1400/11/13
محمدامیری
سلام خوب هستید میشه منم فیلم بازی کنم
17:58
بازیگر
برای ساخت یک نمایش به بازیگر نیاز داریم . شرایط همکاری ـ حتما آقا باشن ـ نیازی به داشتن سابقه بازیگری نیست ملاک ارزیابی توانی و علاقه است ـ فرستادن یک عکس از خودتان ـ محدودیت سنی نداریم ••••••••...
محمدامیری
سلام میشه منم بازی کنم
17:59
1401/06/08
حبیب
سلام خوبین دوستان من در هر زمینه از هنر مایل به همکاری هستم مخصوصا بازیگری خواستین درخدمتم
21:42
1401/07/24
نعیمه اسبقی مهربانی
اعتماد به نفس
اعتماد به خود
07:29
بازیگر
موسسه سینمایی طلوعی نو فراخوان انتخاب بازیگر جهت تولید پروژه ی فیلم سینمایی با موضوع مهاجرت از علاقه مندان دعوت به همکاری می شود. امکان پذیرش اتباع نیز می باشد. در تمام سنین از 5 تا 70 سال با حضور ...
1401/08/27
نعیمه اسبقی مهربانی
Slm vaghteton bekheir 
In jor soalaro nemisheh j dad 
Chon ma ba karemon sabet mikonim ki hastim
04:32
1 پاسخ
1401/11/29
امیر
من میخوام بازیگر شم سن14
15:08
1402/01/02
پیمان هرسج ثانی
سلام من اولین بار است 
میخوام بازیگر بشم از کجا باید شروع کنم 
من علاقه زیادی دارم به بازیگری 
منم شماره خودم رو میدم که اگه بازیگری خواستین 
به این شماره زنگ بزنین 0**** 
پیمان هرسج ثانی فقط در چالوس پذیرفته میشود
17:50
1 پاسخ
بازیگر و همکار برای یوتیوب معرفی شغل شما
بازیگر برای اکس دیت و بلایند دیت ( لطفا در صورت آشنایی با برنامه ها پیام بدید ) بلایند دیت با معرفی پیج شما اکس دیت حقوق توافقی شرایط ویژه برای شناخته شدن داخل یوتیوب برای فعالیت های بیشتر همچنین ا...
پیمان هرسج ثانی
پیمان هرسج ثانی
سلام من اولین بار است میخوام بازیگر بشم از کجا باید شروع کنم من علاقه زیادی دارم به بازیگری منم شماره خودم رو میدم که اگه بازیگری خواستین به این شماره زنگ بزنین 09379246511 پیمان هرسج ثانی فقط در چالوس پذیرفته میشود
سن منم ۱۸ سالمه
17:50
1402/01/04
پدرام حاتمی
سلام پسرم ۱۲سالشه استیل بدنی رو فرم  زیبایی دارد و چهرش نیز زیباست می خواستم بازیگر شود چکاری باید انجام بدهم
15:02
1402/01/12
مسعود رصاخواه.
سابقه بازی. گری. ندار م ولی دوست دارم بازی گرشوم چه باید کرد
08:21
بازی در نمایش
به تعدادی بازیگر با تجربه یا بی تجربه جهت تولید پژوه تاتر نیاز داریم شرایط : به بازیگر خانم نیاز داریم محدودیت سنی نداریم از کودک تا بزرگسال برای اعلام همکاری یک عکس از فرد متقاضی شماره همراه سن ...
مسعود رصاخواه.
ایتا دارم. جواب  بدهید لطفا
08:22
1402/02/05
مهدیس محمدزاده
سلام
12:55
مهدیس محمدزاده
من  بازیگرم مدرکم دارم فن بیانمم قویه برای همکاری اوکیم
12:55
استخدام تعدادی نیروی فعال و منشی شرکت معتبر
شرکت طلاسان در نظر دارد برای بهبود تبلیغات شرکت تیم حرفه ای تشکیل دهد منشی ۱ نفر کارشناس فروش ۴ نفر اپراتور ۴ نفر بازاریاب حرفه ای ۴ نفر حسابدار ۱ نفر سناریو نویس حرفه ای کارشناس تبلیغات فیلم بردا...
1402/02/24
رضا گلستانی
سلام منم به بازیگری علاقمندم 
10:50
1402/04/28
حاله زادرتد
سلام 
11:16
1 پاسخ
حاله زادرتد
منم عاشق بازیگری هستم کاش یکی بیاد و راهنمایی کنه 
11:21
1 پاسخ
استخدام گروه تبلیغاتی و تولید محتوا (خانم)
شرکت طلاسان در نظر دارد برای بهبود تبلیغات شرکت تیم حرفه ای تشکیل دهد سناریو نویس حرفه ای کارشناس تبلیغات فیلم بردار و تدوین گر مجری تولید محتوا بازیگر خانم تولید محتوا اعم از فیلمبرداری عکاسی س...
حاله زادرتد
الناز ۲۵ سال شهر ساری 
11:27
2 پاسخ
محمد صمدی
حاله زادرتد
الناز ۲۵ سال شهر ساری
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:45
1402/05/05
محمد صمدی
نعیمه اسبقی مهربانی
Slm vaghteton bekheir In jor soalaro nemisheh j dad Chon ma ba karemon sabet mikonim ki hastim
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:05
چندخانوم جهت ادمینی،ایده پرداز،فیلم بردار،بازاریاب
به تعدادی خانوم حرفه ای در زمینه های بلاگری با چهره آراسته فن بیان بالا،بازیگر،ادمینی،ایده پردازی،فیلم برداری،ادیت حرفه ای،بازاریاب تلفنی و حضوری برای کار در انواع پیج ها و سایت فروش و بازاریابی و مدی...
محمد صمدی
حاله زادرتد
منم عاشق بازیگری هستم کاش یکی بیاد و راهنمایی کنه
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:06
محمد صمدی
حاله زادرتد
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
محمد صمدی
حاله زادرتد
الناز ۲۵ سال شهر ساری
سلام 0**** تماس بگیرید 
ادمین حرفه ای اینستگرام
نیازمند ادمین حرفه ای اینستگرام برای عینک رز شرایط: تجربه بالا و نمونه کار قوی سناریو ساز و تولید کننده انواع محتوا حداقل حضور در فروشگاه ۴ ساعت در روز لطفا رزومه خود را در واتساپ برای من ارسال کنید خ...
1402/05/17
سلام فاطمه برای تست بازیگری 15سال 
18:07
1 پاسخ
1402/05/18
محمد صمدی
سلام فاطمه برای تست بازیگری 15سال
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:02
1402/08/21
مهرسام عابدی
روحالله صالح‌زاده
چه جوری بازیگر شوم
داداش توبا همین برنامه اگر مدرک بازیگری داشته باشی میتونی فیلم های فیلیمو ونماوا رو بازی کنی حطی میتونی از جایی که مدرک گرفتی بهش بگی تورو به کارگردانا معرفی کنه
10:30
بازیگر خانم و اقا
درود جهت ساخت یک پروژه سینمایی برای نقشهای اصلی از یک نفر خانم و یک نفر آقای جوان دعوت به همکاری می شود. کار بدون دستمزد می باشد. کلاس بازیگری نیست سوال نفرمایید. علاقمندان مشخصات خود را از طریق واتس...
1403/06/10
پناه قربان زاده
حدیث 18 
برای تست بازیگری 
15:53
شنبه 31 شهریور 1403، ساعت 03:00