دنبال کن

درآمد یک برنامه نویس چقدر است؟

برنامه نویس

1400/07/25
سینا سواعدی
اگه برنامه نویس هستی بیا بگو درآمد ماهانه ات تو چه محدوده‌ایه؟
13:38
1 پاسخ
2 تایید
برنامه نویس
استخدام آکادمی فی استارت آپ جدید با سابقه ی دو پروژه ی موفق در استان خراسان رضوی (مشهد، منطقه 1، بلوار سجاد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ خراسان رضوی استخدام می‌نماید. برنامه نویس جنسی...
امیر
سینا سواعدی
اگه برنامه نویس هستی بیا بگو درآمد ماهانه ات تو چه محدوده‌ایه؟
خودم کارمند برنامه نویس نیستم. ولی حدود قیمت یه برنامه نویس ه خوب ۶ تومن ه.
یکی که نه جونیور باشه نه دیگه خیلی خفن.
15:36
1 پاسخ
1 تایید
سینا سواعدی
امیر
خودم کارمند برنامه نویس نیستم. ولی حدود قیمت یه برنامه نویس ه خوب ۶ تومن ه. یکی که نه جونیور باشه نه دیگه خیلی خفن.
من شنیدم تا بیست سی میلیون هم درمیارن. چی باید یاد بگیرم؟
15:37
1 پاسخ
امیر
سینا سواعدی
من شنیدم تا بیست سی میلیون هم درمیارن. چی باید یاد بگیرم؟
اون دیگه باید "خیلی باهوش تر از این حرفا" باشی 😄
15:38
1 تایید
ارتباط الکترونیک گیل
برنامه نویس
جنسیت: آقا و خانم مقطع تحصیلی: کارشناسی رشته تحصیلی: کامپیوتر سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: هرمزگان شهر مورد نیاز: بندرعباس تسلط دیتابیس SQL، PHP .net
سینا سواعدی
مثلا برنامه‌نویس پایتون تو چه رنجی حقوق می‌گیره؟
15:40
امیر
من قیمت نورم رو گفتم. بیشتر برنامه نویسا الان .net یا nodejs و اینجور چیزا هستن. برنامه نویسای کمیاب خوب بیشتر در میارن
15:43
1 تایید
1400/07/27
سینا سواعدی
جادی:
‏یکی ایمیل زده و گفته به برنامه‌نویسی علاقمنده ولی خواسته بهش چند نفر برنامه‌نویس که بیش از یک میلیارد تومن در ماه درآمد دارن رو معرفی کنم که انگیزه بگیره چون توی رشته‌های مختلف کسانی با این میزان درآمد هستن و اینو اول پکیج‌های اموزشی‌شون هم می‌گن.

لطفا خودتون رو معرفی کنید (:
https://twitter.com/jadi/status/1**** ?t=n_GULqnYMIzUPoqCotKYWw&s=19
18:18
1 تایید
برنامه نویس
شرح موقعیت شغلی: تجربه: حداقل ۳ سال تجربه با PHP و Laravel مفاهیم: تسلط به شی‌گرایی و Design Patterns پایگاه‌داده: آشنایی با MySQL و SQL Server API: تسلط به طراحی نرم‌افزار و پیاده‌سازی Restful API W...
شنبه 17 شهریور 1403، ساعت 23:56