دنبال کن

سلام یه خانم خانه هستم کار بسته بندی خواستم ساکن کرمانشاه 

بسته بندی

1400/09/22
دست مزد این کار چطور 
14:05
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
1400/09/23
سلام خانم هستم جهت کاردر منزل بسته بندی. شکلات جوراب هر چیزی احتیاج دارم
18:59
1 پاسخ
کار بسته بندی خانم هستم 
18:59
1 پاسخ
سلام خانم هستم جهت کاردر منزل بسته بندی. شکلات جوراب هر چیزی احتیاج دارم
سلام گیلانغربم میفرستین؟
20:14
1 پاسخ
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1400/09/24
mohsen kolivand
سلام خسته نباشید از ڪنگاور مزاحم شدم همسرم خانه داره دنباله کار بسته بندیه
17:01
1402/06/13
محمد صمدی
کار بسته بندی خانم هستم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:26
1402/06/15
محمد صمدی
سلام گیلانغربم میفرستین؟
سلام تماس 0**** بگیرید
17:00
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1402/06/17
سلام من یک زن هستم و در کرمانشاه شهرستان کرند غرب هستم ب کار در منزل بسته بندی نیاز مندم لطفا
07:00
1402/06/18
Leyla ahmadi
سلام . خانومی ۳۶ ساله هستم بدون سرپرست و ساکن استان البرز شهر نظرآباد.  بشدت نیاز ب کار دارم . کاری باشه روزانه حقوق دریافت کنم یا حداقل مساعده مقداری از پول کارمو بگیرم . کارهایی ک میتونم انجام بدم پرستاری بسته بندی نظافت سرایداری یا کار در شرکت . وردست آشپز هم میتونم کار کنم یا تو تالار پذیرایی . زرنگ هستم و موجه . پسرم مریضه پدر نداره بخاطر خدا کسی کارگر نیاز داشت بگه چون فوری فوری نیاز ب کار دارم . غریبم اینجا کسیو ندارم 
22:13
1 پاسخ
1403/05/15
محمد صمدی
Leyla ahmadi
سلام . خانومی ۳۶ ساله هستم بدون سرپرست و ساکن استان البرز شهر نظرآباد. بشدت نیاز ب کار دارم . کاری باشه روزانه حقوق دریافت کنم یا حداقل مساعده مقداری از پول کارمو بگیرم . کارهایی ک میتونم انجام بدم پرستاری بسته بندی نظافت سرایداری یا کار در شرکت . وردست آشپز هم میتونم کار کنم یا تو تالار پذیرایی . زرنگ هستم و موجه . پسرم مریضه پدر نداره بخاطر خدا کسی کارگر نیاز داشت بگه چون فوری فوری نیاز ب کار دارم . غریبم اینجا کسیو ندارم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
18:51
بسته بندی
جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 00:16