دنبال کن

کار در منزل بسته بندی حبوبات اصفهان

بسته بندی

1401/06/01
ناهید عباس آبادی
خیلی دنبال کار در منزل بسته بندی هستم .اگه سراغ دارین زنگ بزنید به این شماره 0**** 
21:15
1 پاسخ
گروه آموزشی پرش | Paresh
استخدام کارمند بسته بندی (انبار-آقا)
شرکت پرش جهت تکمیل نیروی انسانی در بخش بسته بندی ،کارمند بسته بند ساده با شرایط ذیل استخدام می کند ساعت کاری: - 8:30 الی 5:30 عصر پنجشنبه ها تا ظهر - ترجیحا با سابقه کار در انتشارات - سفارش ها را توس...
1402/05/07
محمد صمدی
ناهید عباس آبادی
خیلی دنبال کار در منزل بسته بندی هستم .اگه سراغ دارین زنگ بزنید به این شماره ۰۹۰۱۶۴۳۵۶۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:51
نرگس علائی
کاردر منزل انجام میدم امام خمینی اصفهان 0**** 
21:44
1403/03/19
نسرین اسدپور
سلام وادب  
به بسته بندی درمنزل نیازدارم ک از سرتاسر ایران استخدام داشته باشه
17:44
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی غذایی با سابقه دارای روحیه کار گروهی فعال ۲.۵ روز مرخصی در ماه ۱ روز آف هفتگی حقوق متناسب با مهارت شما آدرس : میرداماد،میدان مادر ،خ شاه نظری،ک نازآفرین،پاساژ پویا،طبقه منفی یک کتر...
نفیسه طوفانی
سلام وقت بخیر 
به کار بسته بندی در خانه نیاز دارم و دوست دارم انجام بدم اگه به همچین کسایی نیاز داشتین تماس یا پیام بدین ممنون. 0**** 
20:25
1403/03/29
آرزو باقری
بیشتر کار بسته بندی کلاهبرداریه
11:01
آرزو باقری
فاطمه محمدی بسته بندی درباغ ابریشم کلاهبرداره 
11:02
بسته بندی
سلام از تمامی هموطنان خانوم ها و آقایان عزیز دعوت به همکاری میشود برای بسته بندی پاور بانک و هدفون بدون هیچ محدودیت سنی کار نیاز به هیچ آموزشی ندارد پیک رایگان به سراسر کشور داریم هر دونه که بسته ب...
1403/05/24
صفورا حدادان
داریند
03:08
صفورا حدادان
شماره تلفن‌نداریند
03:08
1 پاسخ
محمد صمدی
صفورا حدادان
شماره تلفن‌نداریند
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
09:15
کایا | Kaya
استخدام کارشناس انبارداری
مسئولیت‌ها: - بسته‌بندی محصولات - پرینت بارکد و اعمال آن - تنظیم صورت جلسات ورود و خروج بار - تگ زدن بر روی محصولات - هماهنگی ارسال به فروشگاه‌ها شخصیت مورد نیاز: - مسئولیت پذیر - منظم و دقیق - سرع...
جمعه 27 مهر 1403، ساعت 07:35