دنبال کن

دستمزد آرماتور بندی 1401

آرماتور بند

1401/06/08
اسماعیل‌دغلیانی
سلام‌مزده‌قالب‌بند خوب‌کار‌بله‌‌روزی‌یک‌میلیون‌هست
16:15
آرماتور بند و قالببند
نیازمند نیروی کارگر ساده آرماتور بند و قالبند نیمه استاد و استاد کار اسکلت بتن پرداخت حقوق نقدی
سیدناصراسماعیلی
وقتی یکی اسم خودشو میزاره ارماتوربند یعنی نقشه ستون سقف قالب بندی تراز کف پله نجاری و.....رو باید بلد باشه اینکه میاد میگه پله رو یکم بلدم نقشه یکم تراز سقف رو دیگه معمار انجام میده این دیگه میشه کارگر ساده یا همون بقول قدیمیا سیم چین.سابقه کار بنده به روزایی برمیگرده که میلگرد بیست رو تکی با لوله گازرو اهرم اچار اف میکردیم خم میزدیم یا میلگردارو با اچار اف خاموت میزدیم  که الان بچه بازی شده .بنده سیدناصر اسماعیلی هستم بچه خود شهر میانه از سال ۸۸هم کار میکنم کار اگه پیمانکاری هم باشه انجامش میدم در حال حاضر کرج ساکنم 
16:52
1401/06/13
زارت 
06:09
1401/07/20
محمدشهبازنژاد
سلام بنده قالبند هستم این شماره مه 0**** جویای کارهستم درصورت نیاز تماس بگیرید سپاس
02:40
استادکارآرماتور بند
به چندتا استاد آرماتور بند و قالب بند نیازمندیم باحقوق خوب نحوه تسویه سقف به سقف برای اطلاعات بیشتر شماره بزارید باهاتون تماس میگیریم
1401/12/07
موسی صفدری
سلام خدمت قشر زحمت کش  متاسفانه الان هر کسی میگه آرماتوربند و قالبندم  مشخص نمیشه 
به یک استا کار یک شاگرد بدی چهار روز کار کرد اونوقت کار را به پیمانکار درست تحویل داد میشه قالبند 
15:57
1401/12/25
سلام قالب بند هستم استادکار کامل 
کار بلد فقط اهواز 0**** سلطانی
15:45
1402/02/17
قاسم صالحی
سلام قالب بند ارماتور بند هستم کار بده خودت برو 
05:45
نیروی ارماتور بند وقالب بندی
با سلام به تعدادی نیروی آرماتور بند وقالب بندوسیم بند نیاز دارم تصفیه هر هفته جای خواب برای شهرستانها کار بعد جمکران در جاده کاشان هست هست سرویس داریم مسیر از نیروگاه از یادگار امام حر کت میکنیم م...
شنبه 28 مهر 1403، ساعت 14:41