دنبال کن

جویای کار

بسته بندی

1400/08/30
سلام نیازمند کار در منزل هستم ساکن مرند
20:24
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
1400/09/01
سلام
05:56
نیازمند کار هستم
05:57
1 پاسخ
1400/09/08
سلام کاردرمنزل میخاستم ساکن تورقوزاباد
14:46
1 تایید
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
من درمنزل میخام ممنون
14:48
1400/09/09
سپیده نوروززاده
سلام کاردرمنزل میخوام ساکن اردبیل
06:51
لیلا مسعودیخواه
جویای  کاردرمتزل هستم درشهرقم فقط بسته بندی محصولات 0**** 
10:33
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1400/09/11
بهارسیاوش3133
نیازمند کاردر منزل بسته بندی هستم
17:48
1 پاسخ
1400/09/16
سلام من جویای کاردر منزل هستم 
00:21
1 پاسخ
1400/09/21
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان  انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
00:53
2 پاسخ
بسته بندی
جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
همااسماعیلی
البته دانشجوی روانشناسی هستم و کلیه مواردی که ذکرکردم رو درصورت نیازکسی بخوادانجام میدم.تشکرازتوجه شما
00:55
جویای کار بسته بندی در منزل هستم
19:43
1400/09/23
سلام جویای کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم‌نمیتونم بیرون کار کنم ساکن بومهن هستم
07:14
بسته بندی
نیازمند خانم جهت کار بسته بندی . محل کار شهرک صنعتی دولت اباد.اتباع پذیرفته نمیشود.کار در منزل هم نداریم لطفا سوال نکنید.محیط کار همگی خانم هستند. ((((سرویس ندارد)))
1401/01/02
نیازمندشاگرددرسوپرمارکت شیراز
09:06
1401/01/07
سلام دنبال کار تو خونه هستم یه بچه کوچک دارم به کار تو خونه نیاز دارم میخوام کمک همسرم باشم مشهد زندگی میکنم 
23:37
1 پاسخ
1401/01/08
با سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
22:40
بسته بندی
بسته بندی درمنزل با بیمه
1401/01/14
ف
سلام به کار بسته بندی در منزل نیازمندم چون بچه کوچک دارم بیرون نمیتوانم کار کنم
07:13
1401/01/17
سلام کاردرمنزل میخاستم ساکن بهارستان 
07:19
1401/01/19
سلام جویای  بسته بندی در منزل  ساکن تبریز
07:15
بسته بندی
باسلام استخدام نیرو کار خانم رد سنی۱۸تا۴۰سال داری صبر حوصله ودقت بالا بدون استرس به صورت پاره وقت از ساعت۱۲ظهر تا۷عصر با حقوق ثابت۵میلیون پنج شنبه ها آف میباشد دقت کنید فقط خانما تماس بگیرید به هیچ عن...
سلام دنبال کار در منزل هستم در پرند
12:23
1401/01/20
سلام من کاردر منزل میخوام نیاز مندم ممنون میشم 
15:10
1401/01/22
سلام خانم خانه دار هستم نیاز کار در منزل هستم ساکن اصفهان  شاهین شهر  موچه خورت
04:09
بسته بندی
سلام و عرض ادب نیروی کار خانوم اتباع جهت تولید و بسته بندی آلوچه لواشک
لطفاََ کمکم کنین من کار احتیاج دارم خیلی  بچهکوچیک دارم برون کار نمی تونم وا قعاََ احتایج زرور  دارم0**** 
04:14
1401/03/06
ماچندنفرهستیم ک کاربسته بندی درمنزل خودمون میخوایم برازجان هستیم

09:28
اسماعیل شایان
لعنتی من م یگم راننده بلدوزرهستم
18:15
بسته بندی
به ی خانم جهت بسته بندی بیرون از منزل . حقوق روزانه.
1402/05/13
محمد صمدی
نیازمند کار هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:44
محمد صمدی
بهارسیاوش3133
نیازمند کاردر منزل بسته بندی هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:45
محمد صمدی
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:46
فروشگاه زنجیره ای سورنا ۳۸۲ | Surena
استخدام کارگر ساده (آقا)
کارگر ساده چیدمان آقا ترجیحا با سابقه کار مشابه و آشنا به امورات فروشگاه ۸ صبح الی ۹ شب تحویل بار چیدمان سالن نظافت تحویل سفارشات به مشتریان پیک ترجیحا ساکن منطقه تهرانپارس یک روز آف در هفته و ۲ روز م...
1402/05/14
نسیم محسن نژاد
سلام من خانوم هستم کار در منزل خودم نیاز شدید به این کار دارم چون مخرج خونه با منه لطفا" راهنمائ کنید 0**** تماس بگیر ید  بندر آستارا
16:11
1 پاسخ
محمد صمدی
نسیم محسن نژاد
سلام من خانوم هستم کار در منزل خودم نیاز شدید به این کار دارم چون مخرج خونه با منه لطفا" راهنمائ کنید ۰۹۰۳۶۹۳۲۴۵۰تماس بگیر ید بندر آستارا
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:29
1402/05/15
زهرا توری
سلام جویای کار در منزل هستم  قم پردیسان 
13:06
بسته بندی
کار مخصوص بانوان گرامی می‌باشد از 18سال تا 38سال با در آمد بالا
زهرا توری
سلام نیاز مند کار در خانه هستم بسته بندی باشه 
13:07
سلام منم نیازمند کاربسته بندی درمنزل خودم هستم استان یزد 
17:29
1402/05/16
بهاره عبدالملكي
سلام نیازمند کار در منزل بسته بندی در کرج هستم
08:05
بسته بندی
۵ نفر خانم جهت بسته بندی میوه و سیفی جات سن حداقل هجده حداکثرچهل ساعت کار ۸ تا ۵ بعد از ظهر جمعه ها تعطیل با حقوق حقوق ۶ الی ده میلیون بستگی به کار خودتون میدان shohda
فاطمه فرهادی
سلام وقتتون بخیر
جوياي کار در منزل هستم.اصفهان.هرند
08:16
1402/05/24
محمد صمدی
سلام من جویای کاردر منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:54
1402/05/25
سلام نياز دارم کار در منزل خودم فوری 🙏
ساکن  کرج  هستم
0**** 
شماره تما سم
12:39
بسته بندی
به یک آقا پسر یا دختر خانم برای کمک در قسمت بسته بندی نیازمندیم
1402/06/07
صدیقه شریعتی
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:34
صدیقه شریعتی
سلام دنبال کار تو خونه هستم یه بچه کوچک دارم به کار تو خونه نیاز دارم میخوام کمک همسرم باشم مشهد زندگی میکنم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:35
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 01:46