دنبال کن

کار در منزل احتیاج دارم بسته بندی ترجیحا بسیار نیاز به کار دارم چون سرپرست خونه هستم وکرایه خونه

بسته بندی

1401/05/31
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
1401/06/02
کار در منزل نیاز دارم
09:06
1 پاسخ
3 تایید
1401/06/04
امنه
کار در منزل با گوشی سراغ دارم
05:16
1 پاسخ
2 تایید
1401/06/05
نیلوفر شرئفی
سلام سرپرست خانوادم با یک بچه کوچیک نیاز به کار در منزل با حقوق ثابت دارم لطفاً کمکم کنید مشکل مالی زیاد دارم و کسی و ندارم کمکم کنه
13:18
1 پاسخ
1 تایید
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
کیمیا
امنه
کار در منزل با گوشی سراغ دارم
سلام میشه بگین چه کاری و شرایط رو هم بفرمایین ؟
13:45
1401/06/07
صدیقه رحیمی
سلام من دخترم را می‌خواهم عروسی اش را بکنم وضع مالی خیلی بد است میخوام جهیزیه برای دخترم بخرم دست م خیلی خالیه لطفا کمک م کنیذ ممنون میشم من مستاجر هستم ماهی سه ملیون کرایه میدم
08:40
1 پاسخ
1 تایید
صدیقه رحیمی
صدیقه رحیمی
سلام من دخترم را می‌خواهم عروسی اش را بکنم وضع مالی خیلی بد است میخوام جهیزیه برای دخترم بخرم دست م خیلی خالیه لطفا کمک م کنیذ ممنون میشم من مستاجر هستم ماهی سه ملیون کرایه میدم
سلام اگه کار بسته بندی در خانه باشد خیلی خوب است چون من یک مادر پیر ومریض روی دستم دارم لطفا کمکم کنید دعایتان میکنم 
08:44
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1401/06/10
شهاب حاتمی
دوستان کسی کاردرمنزل باگوشی خواست درخدمتم 0**** واتساپ
23:10
1401/06/11
فاطمه عیدی
کار در منزل نیاز دارم
کجا بچه ها من ساکن امیراباد نجف اباد تروخدا بمن هم معرفی کنین کاردرخانه بخدا مسنجرم ماهی۱۷۰۰کرایه میدم دوتا بچه کوچیک دارم
11:11
فاطمه عیدی
خدا شاهده پول نون بچه هام ندارم وصع ام خوب نیست بچه هام لباس ندارن خودم کفش ندارم قسط هام عقب افتادن اجاره نشینم تروخدا کمک ‌نین
11:12
1 پاسخ
بسته بندی
جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
فاطمه عیدی
خواهرا خواهشن ب دادم برسین تروخدا بچه هام گشنه ان
11:13
فاطمه عیدی
ی کاربست بندی توخونه خودم امیراباد نجف اباد
11:14
1 پاسخ
1402/04/19
محمد صمدی
نیلوفر شرئفی
سلام سرپرست خانوادم با یک بچه کوچیک نیاز به کار در منزل با حقوق ثابت دارم لطفاً کمکم کنید مشکل مالی زیاد دارم و کسی و ندارم کمکم کنه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:37
بسته بندی
نیازمند خانم جهت کار بسته بندی . محل کار شهرک صنعتی دولت اباد.اتباع پذیرفته نمیشود.کار در منزل هم نداریم لطفا سوال نکنید.محیط کار همگی خانم هستند. ((((سرویس ندارد)))
محمد صمدی
فاطمه عیدی
خدا شاهده پول نون بچه هام ندارم وصع ام خوب نیست بچه هام لباس ندارن خودم کفش ندارم قسط هام عقب افتادن اجاره نشینم تروخدا کمک ‌نین
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:38
1402/04/20
محمد صمدی
فاطمه عیدی
ی کاربست بندی توخونه خودم امیراباد نجف اباد
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:36
1402/06/03
محمودی
کاردرمنزل نیازمندم بسته بندی یا بافت تابلو یادوخت ودوز باشه
07:56
بسته بندی
بسته بندی درمنزل با بیمه
محمودی
کاردرمنزل نیازمندم اگه کاربسته بندی یا تایپ  بافت تابلو یا دوخت سرویس آشپز خونه ،لباس پرستاری ، فرم مدارس یا کارباشه 
08:02
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 01:55