دنبال کن

دنبال کار بسته بندی تو خانه هستم

بسته بندی

1401/06/21
زهرا طبرسا
سلام من ی زن تنهام دنبال کار هستم تو خانه بسته بندی اگه کاری ند نظرتون هست بهم اطلاع بدین لطفا خیلی اوضاع بدی دارم حتی پول نانوای ندارم بچه ۸ساله دارم ممنون میشم کمکم کنین
12:38
2 پاسخ
شرکت تجارت منا پارسیان
مونتاژکار ماشین آلات صنایع غذایی
انجام امور مربوط به مونتاژ در خط تولید جابه جایی و بسته بندی کالاهای خط تولید انجام امور لحیم کاری نیازمند به روحیه کار گروهی آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با برد های الکترونیکی آشنایی با استفاده ...
1402/04/01
محمد صمدی
سلام  شمارتو لطف کنید
16:58
1 پاسخ
1402/04/04
محمد صمدی
زهرا طبرسا
سلام من ی زن تنهام دنبال کار هستم تو خانه بسته بندی اگه کاری ند نظرتون هست بهم اطلاع بدین لطفا خیلی اوضاع بدی دارم حتی پول نانوای ندارم بچه ۸ساله دارم ممنون میشم کمکم کنین
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:32
محمد صمدی
زهرا طبرسا
سلام منم  تنهام میشه باشم باهاتون
21:42
ماهر نیرو پارسا
خدمات داروسازی
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
1402/04/05
محمد صمدی
سلام شمارتو لطف کنید
به 0**** 
04:54
سمیه رحمانی
سلام من یه زنم با دوتا بچه دنبال کار درمنزل میگردم واسه بسته بندی باشه ممنون میشم بهم خبر بدین 
05:49
1 پاسخ
سمیه چلکینی
سلام دنبال کار درمنزل هستم 
06:16
ماهر نیرو پارسا
بسته بندی دارو
یک شرکت داروسازی معتبر از آقایان و خانم های واجد شرایط ساکن تهران و کرج زیر دعوت به همکاری می نماید: **** تعداد افراد مورد نیاز و محل اشتغال ****** -واحد بسته بندی دارو (12 نفر صرفا آقا) -واحد خدمات...
مریم موقوفه
سلام دنبال کار در منزل هستم 
11:28
یگانه کلمر
سلام دنبال کار در منزل هستم 🙂
11:39
سلام دنبال کار درمنزل هستم بسته بندی یا هرکاری تو منزلم باشه نمیتونم بیرون کار کنم
13:32
بسته بندی
جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
در فریمان زندگی میکنم
13:32
1402/04/20
محمد صمدی
سمیه رحمانی
سلام من یه زنم با دوتا بچه دنبال کار درمنزل میگردم واسه بسته بندی باشه ممنون میشم بهم خبر بدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:02
عصمت جمالی
سلام من یه بچه 3ساله دارم ونیازبه کارتوی خونه دارم چون کسی ندارم بچه رونگهداری کنه لطفن زنگ بزنید0**** 
21:37
بسته بندی
نیازمند خانم جهت کار بسته بندی . محل کار شهرک صنعتی دولت اباد.اتباع پذیرفته نمیشود.کار در منزل هم نداریم لطفا سوال نکنید.محیط کار همگی خانم هستند. ((((سرویس ندارد)))
سلام دنبال کار هستم بسته بندی در منزل انجام دهم خواهش می کنم اگه کاری هست پیام بدید
22:09
1 پاسخ
1402/04/21
سلام یک زن بایک بچه مریض نیاز به کاردرمنزل الوند کمکم کنید 
06:47
یاسمین صادقی
سلام من خیلی دنبال کار در منزل هستم و اینجا را پیدا کردم میشه برای بسته بندی و استخدام بهم اطلاع بدید0**** 
07:06
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی درمنزل با بیمه
1402/04/22
محمد صمدی
یاسمین صادقی
سلام من خیلی دنبال کار در منزل هستم و اینجا را پیدا کردم میشه برای بسته بندی و استخدام بهم اطلاع بدید۰۹۱۳۷۹۹۱۵۲۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:45
1402/04/29
محمد صمدی
سلام دنبال کار هستم بسته بندی در منزل انجام دهم خواهش می کنم اگه کاری هست پیام بدید
سلام 0**** تماس بگیرید 
09:34
پنج‌شنبه 29 شهریور 1403، ساعت 01:43